صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: New I-20

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in CSE,Michigan Tech

پیش فرض پاسخ : New I-20

دوستان يه سوال
    من i-20 ايم ريوايز شده كه تنها تغييرش هم reporting date بوده كه از ٢٤ اگوست به ٢٧ اگوست تغيير كرده چون من بليط هواپيمام ٢٥ اگوست بود و شنيده بودم بعد از اين تاريخ i-20 اجازه ورود به امريكا رو نميدن، حالا اصل سوالم اينه كه من ٣هفته پيش مصاحبه داشتم سفارت (كليرنس خوردم) و i-20 قبلي رو اون موقع داشتم و به سفارت دادم، از طرفي وقتي i-20 رو نگاه كردم يه قسمتيش مربوط به افيسر هست كه پر ميكنه، به نظرتون من الان بايد چي كار كنم؟
    با سفارت بايد تماس بگيرم و بهشون اطلاع بدم؟ يا اگر ويزا گرفتم خودم بايد برم و i-20 جديد رو ببرم، يا اصلا نيازي نيست ؟
    مرسي از راهنمايي و كمك

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

با توجه به اینکه سفارتی ها خودشون به سیستم sevis دسترسی دارن و می تونن این آپدیت تاریخ رو ببینین، من توصیه می کنم شما هم ایمیل بزنین، این تغییر رو اعلام کنین و صدافتتون رو نشون بدین
    به ویژه که تغییر سرنوشت سازی هم نیست و اظهارش هیچ ضرری برای شما نداره

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahyar نمایش پست ها
    دوستان يه سوال
    من i-20 ايم ريوايز شده كه تنها تغييرش هم reporting date بوده كه از ٢٤ اگوست به ٢٧ اگوست تغيير كرده چون من بليط هواپيمام ٢٥ اگوست بود و شنيده بودم بعد از اين تاريخ i-20 اجازه ورود به امريكا رو نميدن، حالا اصل سوالم اينه كه من ٣هفته پيش مصاحبه داشتم سفارت (كليرنس خوردم) و i-20 قبلي رو اون موقع داشتم و به سفارت دادم، از طرفي وقتي i-20 رو نگاه كردم يه قسمتيش مربوط به افيسر هست كه پر ميكنه، به نظرتون من الان بايد چي كار كنم؟
    با سفارت بايد تماس بگيرم و بهشون اطلاع بدم؟ يا اگر ويزا گرفتم خودم بايد برم و i-20 جديد رو ببرم، يا اصلا نيازي نيست ؟
    مرسي از راهنمايي و كمك

سلام بچه ها
    من همه کارهای پذیرشم را با I-20 که بدون دریافت فاند بود انجام دادم و ویزام رو گرفتم. حالا مثل اینکه یه فاندی داره برام جور میشه.

1- در اینصورت I-20 جدید برای من صادر میشه؟

2- توی فرودگاه امریکا حتما باید اون جدید رو نشون بدم یا موردی نداره اگر نسخه قبلی که بدون فاند هست رو نشون بدم؟

Junior Member

فوری
    سلام دوستان. امیدوام با راهنماییتون مشکلم حل شه. برای صدور I20 همون طوری که می دونید باید مدرک مالی نشون بدیم. دانشگاه گفته باید بر حسب دلار باشه و اگر نیست خودتون تبدیل آنلاینش رو ضمیمه کنید و ازشون سوال کردم بهم سایت هم معرفی کردند. حالا یکی از بانکها به من بر حسب دلار اظهارنامه داده ( با دلار 2477 تومان) ولی اون یکی بانک فقط برحسب ریال داده. ولی این سایت و چند تا سایته دیگه هنوز بر حسب دلار 1226 تومان حساب می کنند به طوری که با این که پول این حساب کمتره مقدار دلارش از او یکی حساب بیشتر می شه و حتی مبلغ مورد نیاز دانشگاه رو تأکین می کنه! حالا من نمی دونم این حساب رو فقط با همون تبدیل آنلاین بفرستم یا خودم یک نامه روش بذارم و توضیح بدم که دلار اینجا این قدر حساب می شه و لی سایت انی قدر حساب کرده یا کار دیگه ای بکنم ... امیدوارم با کمک شما بتونم زودتر نتیجه بگیرم چون وقت خیلی کمی دارم برای اینکه کارم به ترم پاییز برسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

گواهی حساب شما که الان دارین با نرخ 2477، از نظر دلاری برای دانشگاه کافیه؟ اگه بله نیازی نیست نامه جدید بگیرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gity68 نمایش پست ها
    گواهی حساب شما که الان دارین با نرخ 2477، از نظر دلاری برای دانشگاه کافیه؟ اگه بله نیازی نیست نامه جدید بگیرین
    نه! اون کمه مجبورم حساب دیگم رو که نیاز به تبدیل آنلاین داره ضمیمه کنم و این حساب با تبدیل آنلایت 1226 تومان انجام می گیره و مقدارش کافی می شه! اما می ترسم چند روز دیگه رقم آنلاین تغییر کنه و دانشگاه تو بررسی خودش ببینه پولم کافی نیست! ضمن این که اگر همین طوری هم دو تای اظهارنامه ها بفرستم یکیشون بادلار 2477 تومان هست و یکیشون با تبدیل آنلاین 1226 تومان!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

اهان، فکر کردم میخواین رقم بیشتری فقط باشه.
    الان دوتا حساب شما مجموعا با نرخ 2477 کافی نیست درسته؟ میخواین با دلار 1200 تومنی بگیرین که کافی بشه...
    -------
    حسابی که به شما دادن فقط مقدار دلاری رو گفته یا نرخ ارز رو هم داده؟ اگه نرخ ارز رو داده که دیگه فکر نکنم اینا برن از سایت چک کنن و احتمالا با 2000 محاسبه کن

میتونین همه پولتون رو ببرین یه بانکی که بدون نرخ بده و اصلا حرفی از 2477 نیاره و امیدوار باشین سایت تغییر نکنه یا اینکه شما پرینت سایت رو در همون روز بگیرین که با نرخ همون روز محاسبه بشه

( بگردین شاید بانکی باشه که هنوز با 1200 گواهی بده)

با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان،

ممکنه این سوال من تکراری باشه ولی مناسفانه من جواب قطعی سوالم رو حنوز پیدا نکردم:
    برای من یک I-20 برای Fall2013 صادر شده ولی به دلیل مشکلات شخصی من برای Spring 2014 دیفر کردم و وقتی از منشی دپارتمان خواستم که از International Office بخواد که I-20 جدید برای من صادر کنن گفت بتاید تا آخر September صبر کنی! ولی من میخوام برای جلوگیری از مشکلات ناشی از کلیر شدن آواخر مهر بعد از دادن یه امتحان GRE دیگه!! وقت سفارت بگیرم حالا من 2 تا سوال دارم:
    1- I-20 جدید با همون Sevis Number قبلی صادر خواهد شد؟ یعنی من با همین I-20 میتونم نوی سایت برای Spring وقت رزرو کنم؟
    2- از دوستان شنیدم که I-20 جدید بلافاصله و به درخواست دانشجو صادر خواهد شد! ولی چرا اینا میخوان تا مهر من رو الاف کنن برای صدور فرم جدی! و چه کاری واقعاً از دست من ساخته است؟

خیلی ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید چون واقعاً نیاز به کمک فوری دارم.
    امیدوارم که همگی در انجام این فرآیند دشوار موفق باشند.
    ممنون

ممکنه این سوال من تکراری باشه ولی مناسفانه من جواب قطعی سوالم رو حنوز پیدا نکردم:
    برای من یک I-20 برای Fall2013 صادر شده ولی به دلیل مشکلات شخصی من برای Spring 2014 دیفر کردم و وقتی از منشی دپارتمان خواستم که از International Office بخواد که I-20 جدید برای من صادر کنن گفت بتاید تا آخر September صبر کنی! ولی من میخوام برای جلوگیری از مشکلات ناشی از کلیر شدن آواخر مهر بعد از دادن یه امتحان GRE دیگه!! وقت سفارت بگیرم حالا من 2 تا سوال دارم:
    1- I-20 جدید با همون Sevis Number قبلی صادر خواهد شد؟ یعنی من با همین I-20 میتونم نوی سایت برای Spring وقت رزرو کنم؟
    2- از دوستان شنیدم که I-20 جدید بلافاصله و به درخواست دانشجو صادر خواهد شد! ولی چرا اینا میخوان تا مهر من رو الاف کنن برای صدور فرم جدی! و چه کاری واقعاً از دست من ساخته است؟

ممنون

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    ۱) شماره سویس, شماره شناسایی هر فرد در دیتابیس Sevis هست و حتی با دیفر کردن هم تغییری پیدا نمی کنه
    ۲) من فکر می کنم تنها با پیگیری از استاد و دپارتمان مربوطه, می تونین زمان صدور آی۲۰ جدید رو تسریع کنین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaff نمایش پست ها

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)