صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: آرشیو شده : زندگی در هلند، اینده شغلی و ... ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : زندگی در هلند، اینده شغلی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون جناب attanew
    والا پسرم 5 سالشه

با این اوصاف هزینه ها فکر کنم هلند خیلی برای من گرون تموم بشه مخصوصا اینکه شهریه دانشگاه هم هست فکر کنم باید باید هلند رو از دایره انتخاباتم خط بزنم
    خواهش می کنم، هزینه زندگی تا اونجایی که می دونم برای خانواده ها بالاست، البته دولت کمک هزینه برای فرزند رو برای کسانی که اقامت دارند در نظر گرفته هست. همچنین اگر در آمدتون کمتر از مقداری باشه بهتون تخفیف 40 درصدی در اجاره بها رو هم می دهند. دوستانی که تجربه مستقیم دارند می تونند بهتر نظر بدهند.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    تقریبا ماهی 700 800 یورو برای هزینه زندگی میخواین، البته بسته به نحوه زندگی بیشترم میتونه باشه
    اگه بتونین از دانشگاه خوابگاه بگیرین یا به طور کلی هزینه مسکن کم باشه(مثلا حدود 350 یورو)، ماهی 500 یورو کافیه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام

کسی میدونه شرایط کار برای دکترای برق تاکترونیک در هلندچطوره؟میدونم دکترامعادل شغل هست اما بعد اتمامش چطور؟شرایط درآمد و پیداکردن شغل چطوریاست؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام
    من برای یک vacancy اقدام کردم که 36 ساعت در هفته و فاندش 2200 یورو هست ( البته قبل از کسر مالیات) . الان دعوت به مصاحبه شدم. نکته جالب در نامه ای که به من دادند اینه که گفتند پذیرش و دکترا گرفتن در این vacancy یک نقطه شروع مطمئن هست برای مدیر R&D شدن در یک شرکت معتبر و البته نوپای مرتبط که اسپانسر پروژه هست. 2 سوال داشتم که یکی رو که مرتبط با این تاپیک هست اینجا می پرسم.
    در صورت پذیرش، امکان کار نیمه وقت دیگر هم هست؟ یعنی اصلا اجازه می دن؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک vacancy اقدام کردم که 36 ساعت در هفته و فاندش 2200 یورو هست ( البته قبل از کسر مالیات) . الان دعوت به مصاحبه شدم. نکته جالب در نامه ای که به من دادند اینه که گفتند پذیرش و دکترا گرفتن در این vacancy یک نقطه شروع مطمئن هست برای مدیر R&D شدن در یک شرکت معتبر و البته نوپای مرتبط که اسپانسر پروژه هست. 2 سوال داشتم که یکی رو که مرتبط با این تاپیک هست اینجا می پرسم.
    در صورت پذیرش، امکان کار نیمه وقت دیگر هم هست؟ یعنی اصلا اجازه می دن؟
    خیر، اگر پذیرش بگیرین برای دکتری، این کار محسوب میشه و باید تعهد بدین که جای دیگه کار نمی کنین.

Senior Member

دوستان سلام...

من امروز از يك نفر كه وارد بود مشاوره گرفتم...مي گفت بعد از 2 سال كه درست تموم شد 1 سال اجازه و ويزاي كار بهت ميدن كه اگر بتوني خودت رو نشون بدي و شغل مناسبي پيدا كني اونجا ماندگار خواهي شد....آيا اين امر صحت داره؟

در ضمن چرا دانشگاه ها اينقدر گرون هستند؟ دانشگاه ارزون نداره ؟ راهي نداره بورس بشيم؟

با تشكر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

کسی از آینده شغلی در زمینه نفت اطلاعاتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

من امروز از يك نفر كه وارد بود مشاوره گرفتم...مي گفت بعد از 2 سال كه درست تموم شد 1 سال اجازه و ويزاي كار بهت ميدن كه اگر بتوني خودت رو نشون بدي و شغل مناسبي پيدا كني اونجا ماندگار خواهي شد....آيا اين امر صحت داره؟

در ضمن چرا دانشگاه ها اينقدر گرون هستند؟ دانشگاه ارزون نداره ؟ راهي نداره بورس بشيم؟

با تشكر
    هر دانشجویی که درسش در هلند به اتمام میرسه می تونه کارت اقامتش رو برای یکسال تمدید کنه.این یکسال به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.این یکسال برای پیدا کردن کار به داوطلب داده میشه و ویزای کار نیست.در طول مدت این یکسال شما می تونید دنبال کار بگردید.اگر کار پیدا کنید وقرارداد بگیرید می تونید برید و کارتتون روعوض کنید.یعنی درخواست ویزای کاربدید.

بچه ها کسی در مورد این کاهش نرخ مالیات (واسه دانشجو های دکتری که حقوق میگیرن) چیزی میدونه؟

Senior Member maryamf آواتار ها

منظورتون اون ۳۰٪ هست؟ خوب اگه دوره فوق ایران بودید یا یه کشوری به جز کشورهای همسایه هلند، یا اگر سابقه کار دارید، میتونید براش اپلای کنید.. خیلی خوبه، حتما استفاده کنید، البته اگر بعدا تو هلند موندگار بشید تا سقف ده سال هست..