صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: آرشیو شده : زندگی در هلند، اینده شغلی و ... ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : زندگی در هلند، اینده شغلی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf نمایش پست ها
    منظورتون اون ۳۰٪ هست؟ خوب اگه دوره فوق ایران بودید یا یه کشوری به جز کشورهای همسایه هلند، یا اگر سابقه کار دارید، میتونید براش اپلای کنید.. خیلی خوبه، حتما استفاده کنید، البته اگر بعدا تو هلند موندگار بشید تا سقف ده سال هست..
    یعنی دیگه از حقوق دانشجوی دکترا مالیات کم نمیشه؟ یا کمتر کم میشه؟ حدود رقمی که میمونه از حقوق میدونید چقده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Aqamostafa نمایش پست ها
    بچه ها کسی در مورد این کاهش نرخ مالیات (واسه دانشجو های دکتری که حقوق میگیرن) چیزی میدونه؟
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master degree in analytical chemistry from alzahra university

سلام کسی میدونه کدام دانشگاه تو رشته شیمی در هلند رتبه بالایی داره؟ من می خوام برای phd اقدام کنم. من شیمی تجزیه خوندم و در زمینه آنالیز مایکوتوکسین ها در مواد غذایی کار کردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

بچه ها خواهشن به موضوع "اعتراض به عدم صدور ویزای دانشجویی هلند" برید و به ایمیل هایی که اونجا هست ایمیل بفرستید.
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?44236-هماهنگی-برای-اعتراض-به-عدم-صدور-ویزای-دانشجویی-هلند&p=773009#post773009
    با این وضعیت فقط بچه هایی که الان پذیرش گرفتن دچار مشکل نمی شن، بلکه تمام بچه هایی که قصد دارن بعدها اپلای کنن یا اینکه الان دارن مستر هلند می خونن و بعدش می خوان دکتری بخونن هم دچار مشکل می شن. خاهشا این کار رو بکنید.
    به دوستان خود هم بگویید.
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

بچه ها لطفا به پتیشن زیر برید و برای لغو تحریم صدور ویزا برای داشنجویان ایرانی که الان درحال تحصیل در هلند هستند یا می خوان برای هلند ویزا بگیرند، مشخصاتتونو وارد کنید. اگه این تحریم لغو نشه، حتی اپلیکیشن های ایرانیها بررسی نمیشه چه برسه به اینکه بخوان به ایرانیها پذیرش بدن. پس لطفا اینکارو بکنید و حتی به دوستان خودتونم بگید. پرکردن قسمت اول کافیه.
    http://www.ipetitions.com/petition/s...ian-nationals/

مرسی
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

من دانشگاهی که اپلای کردم فقط هزینه تحصیل نمی دم برای دکترا (من از طریق vacancy اقدام نکردم , موضوع تحقیق دادم به استاد راهنما ) ... با این اوصاف که گفتین تعهد کاری به دانشگاه دارین و نمی شه جای دیگه کار کنید، پس من چطوری درآمد داشته باشم وقتی دانشگاه بهم حقوق نمی ده؟؟ یا اگه به دانشگاه اصرار کنم ممکنه حقوق هم بدن؟؟ ممنون .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

بچه ها، این پتیشنی هست که در حمایت از متخصصان ایرانی و دانشجویانی رشته هاشون در گروه رشته های تحریمی قرار می گیره، ـهیه شده. لطفا حمایت کنید و از دوستانتون هم بخاید تا حمایت کنند تا مثل دفعه قبل انشاله مشکل حل بشه. پیشاپیش از حمایت شما متشکرم
    http://www.petitiesonline.nl/petitie...ts/534#signnow
    Voornaam : Name (required
    Achternaam : Family (required)
    Email (required)
    Kies een wachtwoord : Choose a password (required)
    موارد الزامی هم اینهایی هست ترجمشون آورده شده
    ویرایش توسط safa12345 : July 18th, 2012 در ساعت 09:18 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها
    هر دانشجویی که درسش در هلند به اتمام میرسه می تونه کارت اقامتش رو برای یکسال تمدید کنه.این یکسال به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.این یکسال برای پیدا کردن کار به داوطلب داده میشه و ویزای کار نیست.در طول مدت این یکسال شما می تونید دنبال کار بگردید.اگر کار پیدا کنید وقرارداد بگیرید می تونید برید و کارتتون روعوض کنید.یعنی درخواست ویزای کاربدید.
    من دانشجوی دکترای شیمی در داخل کشور هستم. می خواستم ببینم میتونم پش از پایان درسم یه کاری در هلند پیدا کنم؟ حتی معلمی شیمی در مدارس هلند.

Junior Member

سلام به دوستان
    آقا کسی در مورد آینده شغلی رشته های مرتبط با Finance و حسابداری اطلاعات داره؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد رشته عمران-آب تو هلند اطلاعاتی داره؟؟؟