صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 164

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در نروژ

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط javidx نمایش پست ها
    من تو انتخاب برای زندگی بین نروژ و کانادا و امریکا هستم.دوستانی که اطلاعات دارن لطفا در مورد این انتخاب راهنماییم کنید.آیا اصلا نروژ قابل قیاس هست ؟ ممنون
    سلام دوست عزیز شما انتخاب های خوبی داری
    خب به نظر من کانادا و آمریکا کشور های اینترنشنال تری هستند نسبت به نروژ و راحت تر میشه توش جا افتاد اما خب مشکلاتی هم به همراه دارن اول اینکه کانادا تقریبا پر از نیروی متخصص شده! فکر کنم از هر 9 نفر ایرانی 5 نفر دکترا دارن! که این باعث شده فرصت شغلی کمی تغییر کنه در مورد آمریکاهم تفاوت نژادی خیلی بالاست و فرهنگ های متفاوت با هم مخلوط شدن که باعث میشه تو هر شهرش نشه زندگی کرد- در مورد نروژ خب از اول نروژی بودن! و یکم دیر کسی رو به جمع خودشون راه می دن ولی از بابت سطح زندگی یه سرو گردن از آمریکاو کانادا بالاتره و کار هم توش بهتر پیدا میشه همچنین هزینه تحصیل خیلی پایین تر از کانادا و آمریکاهستش
    با این تفاصیر انتخاب به عهده خود شماست که باید ببینی کدومش با روحیه شما سازگاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما انتخاب های خوبی داری
    خب به نظر من کانادا و آمریکا کشور های اینترنشنال تری هستند نسبت به نروژ و راحت تر میشه توش جا افتاد اما خب مشکلاتی هم به همراه دارن اول اینکه کانادا تقریبا پر از نیروی متخصص شده! فکر کنم از هر 9 نفر ایرانی 5 نفر دکترا دارن! که این باعث شده فرصت شغلی کمی تغییر کنه در مورد آمریکاهم تفاوت نژادی خیلی بالاست و فرهنگ های متفاوت با هم مخلوط شدن که باعث میشه تو هر شهرش نشه زندگی کرد- در مورد نروژ خب از اول نروژی بودن! و یکم دیر کسی رو به جمع خودشون راه می دن ولی از بابت سطح زندگی یه سرو گردن از آمریکاو کانادا بالاتره و کار هم توش بهتر پیدا میشه همچنین هزینه تحصیل خیلی پایین تر از کانادا و آمریکاهستش
    با این تفاصیر انتخاب به عهده خود شماست که باید ببینی کدومش با روحیه شما سازگاره
    ممنون دوستان کسی هم هست که تجربه شخصی داشته باشه در این کشورها ؟

اون جا هم 20 ساعت اجازه کار در هفته هست ؟ میانگین چه قدر می شه با هاش در آورد در ماه؟ چه جور کارهایی پبدا می شه ؟ تو دانشگاه می شه کار پیدا کرد؟ من برای مستر می خوام اقدام کنم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

گفته اداره مهاجرت رو ول کن شما اگه خودتون اونجا زندگی می کنید بگید ماهیانه چقدر خرج دارید به صورت نرمال؟؟؟؟؟؟؟

من میخوام برای نروژ اقدام کنم. چون متاهل هم هستم نمی دونم که همسرم کی میتونه بیاد نروژ؟ زمانی که پذیرش من قطعی شد میتونه با من بیاد یا باید بمونه بعدن؟ (این بعدش مهمه که چقدر طول میکشه؟)
    یه سوال دیگه اینکه همسرم بعد از اینکه اومد میتونه برای سال بعد درخواست پذیرش به دانشگاه بده و درس بخونه یا فقط بهش ویزای کار میدن و نمی تونه درس بخونه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_kh58 نمایش پست ها
    من میخوام برای نروژ اقدام کنم. چون متاهل هم هستم نمی دونم که همسرم کی میتونه بیاد نروژ؟ زمانی که پذیرش من قطعی شد میتونه با من بیاد یا باید بمونه بعدن؟ (این بعدش مهمه که چقدر طول میکشه؟)
    یه سوال دیگه اینکه همسرم بعد از اینکه اومد میتونه برای سال بعد درخواست پذیرش به دانشگاه بده و درس بخونه یا فقط بهش ویزای کار میدن و نمی تونه درس بخونه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درود دوست عزیز
    شما در صورت گرفتن پذیرش از دانشگاه میتونید همسر خودتون رو به نروژ بیاورید و با هم زندگی کنید.همسر شما اجازه کار و تحصیل خواهد داشت.اطلاعات تکمیلی بیشتر را در سایت اداره مهاجرت نروژ در پیوند زیر دنبال کنید
    http://www.udi.no/Norwegian-Director...dent-in-Norway
    You were born an original. Don't die as a copy

نقل قول نوشته اصلی توسط deymahe57 نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    شما در صورت گرفتن پذیرش از دانشگاه میتونید همسر خودتون رو به نروژ بیاورید و با هم زندگی کنید.همسر شما اجازه کار و تحصیل خواهد داشت.اطلاعات تکمیلی بیشتر را در سایت اداره مهاجرت نروژ در پیوند زیر دنبال کنید
    http://www.udi.no/Norwegian-Director...dent-in-Norway
    ممنون دزست عزیز
    ولی توی لینکی که گذاشتین اشاره ای به امکان تحصیل نشده است. بنظرتون برداشت من اشتباه بوده؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من متاهلم و دو فرزند دارم و می خوام برای phd روانشناسی اقدام کنم به نظر شما نروژ جای مناسبی برای ما خواهد بود واینکه آیا به من حقوقی که گفته میشه به دانشجویا دکترا میدن تعلق میگیره؟
    سوال بعدیم هم اینکه آیا مدارس اینترنشنال هم در اسلو هست که بچه هارو ثبت نام کنم؟
    ممنونم

همگی سلاممن یک سوال داشتم شاید عجیب باشه. Trondheim کلاس گیتار فلامنکو یا احیانا گروه موسیقی در این زمینه داره؟!
    ::Never say never::

دوستان قیمت خرید آپارتمان در نروژ چطوریه؟
    اگر سایتی معرفی کنید ممنون میشم.چونهرچی خودم گشتم فقط در رابطه با اجاره بوده
    ویرایش توسط sayidteh : July 20th, 2012 در ساعت 08:09 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)