صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 164

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در نروژ

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در نروژ

دوستان مسائل را شخصی نکنید.
    پستهای نامربوط حذف شدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    من نمیدونم اقا فرشید شما کجای نروژ و با چه کسانی زندگی مکنین که به این نتایج رسیدین اما به شخصه با 50% حرفا و نظرات شما کاملا مخالفم و این هارو هم به هیچ عنوان نمیشه به کل نروژ تعمیم داد حتی اگر 100 نفر دیگه هم بیان مثل شما راجب نروژ اظهار نظر کنن، چون حداقل 10000 ایرانی تو نروژ هست که باید بالای 50% این افراد این حرف های شما رو بزنن تا تایید شه و صرفا نمیشه بر اساس تجربه شخصی که داشتین این مسائل رو به کل نروژ تعمیم بدین.
    من نظرات شما رو در 1 سایت دیگه هم دنبال میکردم که همون موقع هم من خیلی تحت تاثیر قرار داد که آیا واثعا نروژ همچین کشوریه که شما انقدر بد میگین ازش!!!!؟و از اونجایی هیچ حرفی رو بدون سند و مدرک قبول نمیکنم راجب بعضی از اظهارات شما تحقیق کردم و به عنوان مثال همین مطلبی که راجبه زبان انگلیسی مردم میگین نه تنها از جمع کثیری از دوستان شنیدم که زبانشون خوبه بلکه 1 موسسه بین المللی(EF EPI) روی 2 میلیون ادم در 44 کشور اروپایی و غیر اروپایی 3 سال مطالعه کردن و به این نتیجه رسیدن که سطح زبان مردم نروژ از همه بالاتر هست.!اینم فایل پیوست 15843 فایل گزارش، فک نمیکنم تجربه شما بیشتر از اینها باشه!!!!
    توصیه میکنم اینقدر متعصبانه نظر ندین، شاید تجربه های شما بد بوده باشه اما دلیل نمیشه همه نروژ بد باشه در ثانی طوری برخورد نکنین که انگار بچه ها هیچی نمیفهمن، پست هاتون واقعا تند و تیز هست، اصلا چه معنی داره که شما بردارین به بچه ها بگین که اطلاعات دروغ بهتون دادن!!!!!!!!!!!!!!!مگه شما اینقدر اظهار نظر کردین مخالفاتون همچین حرفی زدن!؟
    شما وقتی نروژ زندگی نمیکنید و در ایران هستید, پس چیزی در مورد نروژ نمیدونید و اطلاعاتتون ب اندازه من نیست. لزومی هم نمیبینم که به بقیه مواردی که مطرح کردید پاسخ بدم . چون ظاهرا مسئول این سایت, نوع جمله بندیهای شما رو که زیاد هم مودبانه نیست, مشکل آفرین ندانسته ولی کامنت قبلی مرا که ناسزایی هم در آن نبود را بسیار ناشایست تشخیص دادند و آن را سانسور کردند

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1000 نمایش پست ها
    شما وقتی نروژ زندگی نمیکنید و در ایران هستید, پس چیزی در مورد نروژ نمیدونید و اطلاعاتتون ب اندازه من نیست. لزومی هم نمیبینم که به بقیه مواردی که مطرح کردید پاسخ بدم . چون ظاهرا مسئول این سایت, نوع جمله بندیهای شما رو که زیاد هم مودبانه نیست, مشکل آفرین ندانسته ولی کامنت قبلی مرا که ناسزایی هم در آن نبود را بسیار ناشایست تشخیص دادند و آن را سانسور کردند
    من عذر خواهم آقا فرشید اگر توهینی کردم هرچند به نظر خودم توهینی نکردم، فقط 1 سری از اظهارات شما رو که فک میکردم اشتباه هستن و باعث گمراهی بچه ها میشه با دلیل و مدرک رد کردم، به هرحال شرمنده اگر موجب ناراحتی شدم امیدوارم این بحث همین جا تموم بشه
    یا حق

Junior Member

من نمیدونم اقا فرشید شما کجای نروژ و با چه کسانی زندگی مکنین که به این نتایج رسیدین اما به شخصه با 50% حرفا و نظرات شما کاملا مخالفم و این هارو هم به هیچ عنوان نمیشه به کل نروژ تعمیم داد حتی اگر 100 نفر دیگه هم بیان مثل شما راجب نروژ اظهار نظر کنن، چون حداقل 10000 ایرانی تو نروژ هست که باید بالای 50% این افراد این حرف های شما رو بزنن تا تایید شه و صرفا نمیشه بر اساس تجربه شخصی که داشتین این مسائل رو به کل نروژ تعمیم بدین.
    من نظرات شما رو در 1 سایت دیگه هم دنبال میکردم که همون موقع هم من خیلی تحت تاثیر قرار داد که آیا واثعا نروژ همچین کشوریه که شما انقدر بد میگین ازش!!!!؟و از اونجایی هیچ حرفی رو بدون سند و مدرک قبول نمیکنم راجب بعضی از اظهارات شما تحقیق کردم و به عنوان مثال همین مطلبی که راجبه زبان انگلیسی مردم میگین نه تنها از جمع کثیری از دوستان شنیدم که زبانشون خوبه بلکه 1 موسسه بین المللی(EF EPI) روی 2 میلیون ادم در 44 کشور اروپایی و غیر اروپایی 3 سال مطالعه کردن و به این نتیجه رسیدن که سطح زبان مردم نروژ از همه بالاتر هست.!اینم فایل پیوست 15843 فایل گزارش، فک نمیکنم تجربه شما بیشتر از اینها باشه!!!!
    توصیه میکنم اینقدر متعصبانه نظر ندین، شاید تجربه های شما بد بوده باشه اما دلیل نمیشه همه نروژ بد باشه در ثانی طوری برخورد نکنین که انگار بچه ها هیچی نمیفهمن، پست هاتون واقعا تند و تیز هست، اصلا چه معنی داره که شما بردارین به بچه ها بگین که اطلاعات دروغ بهتون دادن!!!!!!!!!!!!!!!مگه شما اینقدر اظهار نظر کردین مخالفاتون همچین حرفی زدن!؟
    سلام دوست گرامی اگه شما از یک کشور انگلیسی زبان که دوره لیسانس وارشد خونده باشی بیای نروژ دوره دکترها بخونی میفهی که مردم عادی خوب نیمیتونن انگلیسی صبحت کنن ودر دانشگاهها انکلیسی با لهجه نروژی صبحت میکنن اما اکه از ایران بیای نروژ درس بخونی چون در نروژ نمرهای انگلیسی بالا نمیخوان پس کسانی که از ایران میان برای اونها مردم نروژ خوب صبحت میکنن ببخشید من قصد توهین نداشتم فقط واقعیت گفتم موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط opk47 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی اگه شما از یک کشور انگلیسی زبان که دوره لیسانس وارشد خونده باشی بیای نروژ دوره دکترها بخونی میفهی که مردم عادی خوب نیمیتونن انگلیسی صبحت کنن ودر دانشگاهها انکلیسی با لهجه نروژی صبحت میکنن اما اکه از ایران بیای نروژ درس بخونی چون در نروژ نمرهای انگلیسی بالا نمیخوان پس کسانی که از ایران میان برای اونها مردم نروژ خوب صبحت میکنن ببخشید من قصد توهین نداشتم فقط واقعیت گفتم موفق باشید
    مسلما حرف شما درسته به هر حال وقتی شما تو 1 کشور 4 تا 7 سال به زبان انگلیسی درس بخونین خیلی فرق میکنه
    اما واسه یکی از ایران میاد خب نروژ زبانش بهتره تا کشورهای دیگه اروپایی
    درکل زیاد مسئله مهمی نیس که اینقد سرش بحث کنیم

مسلما حرف شما درسته به هر حال وقتی شما تو 1 کشور 4 تا 7 سال به زبان انگلیسی درس بخونین خیلی فرق میکنه
    اما واسه یکی از ایران میاد خب نروژ زبانش بهتره تا کشورهای دیگه اروپایی
    درکل زیاد مسئله مهمی نیس که اینقد سرش بحث کنیم
    به طور کلی در میان سایر کشورهای غیر انگلیسی زبان، مردم کشورهای اسکاندیناوی از جمله نروژ بهترین تسلط رو به زبان اگلیسی دارن.
    http://www.ef.no/epi/
    Most people achieved their greatest success one step beyond what looked like their greatest failure

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1000 نمایش پست ها
    شما کجا زندگی میکنید؟ نروژ هستید؟ یا خیال میکنید نروژ هستید؟ خود نروژیها میدونند که زبان انگلیسشون از همه اروپاییها ضعیفتره. خودشون آمار دادند. شما این حرف رو از کجا در آوردی که همه به انگلیسی تسلط دارند؟ حتی بهتر از انگلیسیها؟ ما اینجا داریم با نروژیها زندگی میکنیم و اصلا ندیدیم که انگلیسی اینا خوب باشه. سوئدیها در اسکاندیناوی وضعشون خیلی بهتره. ولی نروژیها وقتی انگلسی خرف میزنند, جونشون بالا میاد
    بله دوست من من نروژ زندگی میکنم و خیال هم نمی کنم که نروژ هستم(اگه نیازی هست ادرس بدم؟؟).....من اولا نظر شخصیم رو گفتم و بعد از هم امار یه سایت صحبت کردم(هرچند اشاره کردم امار یک سایت نمیتونه مبنا باشه شما که می فرمایید خودشون امار دادند منظورتون کدوم امار هست ممنون میشم لینکشو بذارید؟) فکر میکنم شما خیلی با اقشار عادی نروژ دم خور شدید اگه منظورتون از انگلیسی صحبت کردن مردم عادیه نروژه لااقل من مشکلی باهاشون نداشتم و در حد رفع نیاز و کمک می تونن با افراد خارجی ارتباط برقرار کنند البته این مطلب بسته به شهر هم فرق میکنه مثلا در اسلو چون جمعیت خارجی بیشتر هست مسلما راحتتر میتونن به انگلیسی تکلم کنن...ولی چیزی که مهمه اینکه دانشجویان خارجی بیشترین ارتباطشون با داننشجویان دیگه و افراد تحصیلکرده نروژ هست نه با بقال محل پس قاعدتا از جهت ارتباط مشکلی نباید داشته باشند البته شکی نیست که برای کسی ک انگلیسی زبان اولش مادریش محسوب میشه هیچ کشور یا مردمی نمیتونن انگلیسی را به خوبی اون تلفظ کنن و همه در صحبت کردن انگلیسی افتضاحنن اگه شما انگلیسی زیان اولتون هست من عذر میخواهم هرچند بعید میدونم با این همه تند و تیز بودن که مختص ایرانی هاست انگلیسی زبان باشد.....در مجموع فک میکنم شما دید مثبت تری به سوئد دارید و شخصا معتقدم بهتره تو پیج مربوطه که مربوط به مقایسه کشورهاست نظراتتون را درج کند

adoh
    Guest

با حرفتون موافقم دوست من....اما فک نکنم تسلط بر انگلیسی مردم عادی نروژ تاثیر فاحشی بر زندگی دانشجویی بگذاره که دائما در ارتباط با افراد مشابه خودش مثل دانشجویان دیگر اعمم از نروژِی و غیر نروژِی هست چون معمولا اونها تسلط مشابه و درک مشابهی از انگلیسی دارن بازهم با تایید نظر شما فک میکنم برای افراد کمی از دانشجویان ایرانی این مساله اهمیت داشته باشه که ایا نروژی ها Very high proficiency یا High proficiency دارند...از اونجایی که یه نگاه ساده به امار دانشجویان خارج از کشور نشون میده که معمولا ایرانی ها به خاطر یک سری از مسائل حتی به کشورهای امریکای لاتین هم راضین چه برسه به نروژ....در کل مساله مهمی نیست و خوشحال حداقل شما بدن عصبانیت حرفت رو زدی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    با حرفتون موافقم دوست من....اما فک نکنم تسلط بر انگلیسی مردم عادی نروژ تاثیر فاحشی بر زندگی دانشجویی بگذاره که دائما در ارتباط با افراد مشابه خودش مثل دانشجویان دیگر اعمم از نروژِی و غیر نروژِی هست چون معمولا اونها تسلط مشابه و درک مشابهی از انگلیسی دارن بازهم با تایید نظر شما فک میکنم برای افراد کمی از دانشجویان ایرانی این مساله اهمیت داشته باشه که ایا نروژی ها Very high proficiency یا High proficiency دارند...از اونجایی که یه نگاه ساده به امار دانشجویان خارج از کشور نشون میده که معمولا ایرانی ها به خاطر یک سری از مسائل حتی به کشورهای امریکای لاتین هم راضین چه برسه به نروژ....در کل مساله مهمی نیست و خوشحال حداقل شما بدن عصبانیت حرفت رو زدی
    دوست گرامی فرق نمیکنه انگلیسی بلد هستن یا نه به این خوش باش که بتونی خوب درس بخونی تا دوره دکترها توی نروژ بخونی چون حقوق خوبی میدن خانمم بعد از5سال درس خوندن در انگلیس بخاطر حقوق واقامت دکترها توی برگن هست فوق لیسانس رشته شما بود اما دکترها داره حقوق محیط زیست میخونه انشااله موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه

دوست گرامی فرق نمیکنه انگلیسی بلد هستن یا نه به این خوش باش که بتونی خوب درس بخونی تا دوره دکترها توی نروژ بخونی چون حقوق خوبی میدن خانمم بعد از5سال درس خوندن در انگلیس بخاطر حقوق واقامت دکترها توی برگن هست فوق لیسانس رشته شما بود اما دکترها داره حقوق محیط زیست میخونه انشااله موفق باشید
    ممنون میشم از مزایا و حقوق دوره ی دکترا یکم بیشتر توضیح بدین که چرا توصیه میکنین دکترا رو هم همونجا بخونیم تا اینکه در یک کشور دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)