صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 164

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در نروژ

پیش فرض پاسخ : تحصیل و زندگی در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستان با توجه به مفاد این سایت که دوستمون زحمت کشیدند اینجا گذاشتند در قسمت Dual citizenship مطالبی نوشته که من دو خط اولش را اینجا می نویسم.

Norway restricts, but does not absolutely prohibit, dual citizenship

If you wish to become a Norwegian citizen it is required as a principal rule that you renounce any other citizenship (thereby avoiding dual citizenship). In certain cases there are exemptions from this requirement, and double citizenship is allowed:

با این اوصاف به نظر شما این کشور دو ملیت را قبول ندارد؟ و باید الزاما کسانی که خواهان اقامت هستند، یک ملیت را برای خودشان انتخاب کنند.
    ممنون

سلام

1- کشورهایی هستند در دنیا که دو ملیتی را قبول ندارند. و کشورهایی نیز هستند که چند ملیتی را قبول ندارند ( مانند کانادا که دو ملیتی را قبول دارد ولی سه یا بیشتر را خیر ..)
    2- هنوز گزینه ای جهت کنترل این موضوع در این کشورها نیست. اما راهکارهایی هست که امکان کنترل را از این کشورها گرفته است.
    3- عده زیادی از ایرانیان در نروژ همزمان دارای پاسپورت ایرانی نیز هستند.

موفق باشید.

سلام

1- کشورهایی هستند در دنیا که دو ملیتی را قبول ندارند. و کشورهایی نیز هستند که چند ملیتی را قبول ندارند ( مانند کانادا که دو ملیتی را قبول دارد ولی سه یا بیشتر را خیر ..)
    2- هنوز گزینه ای جهت کنترل این موضوع در این کشورها نیست. و عملا راهکارهایی امکان کنترل را از این کشورها گرفته است.
    3- عده زیادی از ایرانیان در نروژ همزمان دارای پاسپورت ایرانی نیز هستند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    دوستان با توجه به مفاد این سایت که دوستمون زحمت کشیدند اینجا گذاشتند در قسمت Dual citizenship مطالبی نوشته که من دو خط اولش را اینجا می نویسم.

Norway restricts, but does not absolutely prohibit, dual citizenship

If you wish to become a Norwegian citizen it is required as a principal rule that you renounce any other citizenship (thereby avoiding dual citizenship). In certain cases there are exemptions from this requirement, and double citizenship is allowed:

با این اوصاف به نظر شما این کشور دو ملیت را قبول ندارد؟ و باید الزاما کسانی که خواهان اقامت هستند، یک ملیت را برای خودشان انتخاب کنند.
    ممنون
    نروژ همونطور كه اشاره كرديد دو مليتي بودن رو قبول نداره و اگر بخواهيد شهروند نروژ محسوب بشيد نبايد مثلا تابعيت ايراني هم داشته باشيد. حودشون اينجا گفتا كه استثنا هم داره ولي نگفتن چيه ولي به هر حال قانون كلي همونه. اينكه راه دور زدن هم داره يا نه من نميدونم.

Junior Member jahangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مهندسی صنایع- دانشگاه تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط ayrfx نمایش پست ها
    سلام

3- مدت زمان تقاضا برای افمت بعد از 7 سال کار تمام وقت که ویزای کار شما هر سال تمدید میشود.

موفق باشید.
    یعنی این ویزای کاری واقعا هر سال تمدید می شه؟
    تبصره ای چیزی نداره؟
    همسرم کارمند بانکه نمی دونم بیاد اونجا می تونه کاری واسه خودش داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangard نمایش پست ها
    یعنی این ویزای کاری واقعا هر سال تمدید می شه؟
    تبصره ای چیزی نداره؟
    همسرم کارمند بانکه نمی دونم بیاد اونجا می تونه کاری واسه خودش داشته باشه؟
    سلام

1- چنانچه مشغول کا ر باشید سالیانه تمدید میشود.
    2- البته شما در صورت اتمام فعالیت در یک محل کار فرصت کوتاهی دارید در یک بازه زمانی در محل دیگری مشغول شوید.
    3- به همسر شما همراه ویزا اجازه کار تمام وقت داده میشود. ( به شخص دانشجو حداکثر 20 ساعت در هفته بجز ایام تعطیلات و تابستان که تمام وقت است.)
    4- وضعیت کار در نروژ خوب است البته در ماههای اول بهتر است زبان نروژی یاد بگیرید تا بتوانید شغل بهتری داشته باشید.

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

با سلام خدمت دوستان
    یه هفته پیش واسه من هم قرارداد خوابگاه رو فرستاده بودند واز من خواسته شده بود که قسمت مربوط به خودم رو امضاش کنم و برش گردونم در ضمن پول نصف ماهیانه خوابگاه (15روز) رو براشون بفرستم.منم قرار داد رو امضا کردم و اونو اسکنش کردم و از پسر دایی ام که اونجاست ازش خواستم پول رو خودش به حساب خوابگاه واریز کنه بعد اینکه رسیدم اونجا باهاش حساب کتاب میکنیم. دیروز صبح قرارداد خوابگاه رو بازم برام فرستاده بودند و مسئول خوابگاه قسمت مربوط به خودشون تو قرارداد رو امضا کرده بود. بایستی که این قرارداد رو پرینت کنم و موقعی که به نروژ رسیدم این قرارداد رو نشون اداره خوابگاه بدم تا بتونم کلید اتاقم رو بگیرم.دوستان اسلویی شما چیکار کردید؟
    با آرزوی موفقیت برای همه شما

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای درخواست ویزای تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط bili نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه هفته پیش واسه من هم قرارداد خوابگاه رو فرستاده بودند واز من خواسته شده بود که قسمت مربوط به خودم رو امضاش کنم و برش گردونم در ضمن پول نصف ماهیانه خوابگاه (15روز) رو براشون بفرستم.منم قرار داد رو امضا کردم و اونو اسکنش کردم و از پسر دایی ام که اونجاست ازش خواستم پول رو خودش به حساب خوابگاه واریز کنه بعد اینکه رسیدم اونجا باهاش حساب کتاب میکنیم. دیروز صبح قرارداد خوابگاه رو بازم برام فرستاده بودند و مسئول خوابگاه قسمت مربوط به خودشون تو قرارداد رو امضا کرده بود. بایستی که این قرارداد رو پرینت کنم و موقعی که به نروژ رسیدم این قرارداد رو نشون اداره خوابگاه بدم تا بتونم کلید اتاقم رو بگیرم.دوستان اسلویی شما چیکار کردید؟
    با آرزوی موفقیت برای همه شما
    سلام
    براي ما هم 2 نسخه بود كه بايد يكي رو امضا و پست مي كرديم. 3000 كرون هم پول پيش خواسته بودن كه صحبت كرديم و قرار شد وقتي رسيديم پرداخت كنيم/

Junior Member onsori1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-Alzahra university

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در نروژ

سلام
    من هم در مورد هزینه تحصیل توی نروژ شنیده بودم که مجانیه...البته توی سایت NTNU زده که هزینه نداره ولی یه هزینه semester باید هر ترم پرداخت بشه. بالاخره مجانیه یا نیست؟

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط onsori1988 نمایش پست ها
    سلام
    من هم در مورد هزینه تحصیل توی نروژ شنیده بودم که مجانیه...البته توی سایت NTNU زده که هزینه نداره ولی یه هزینه semester باید هر ترم پرداخت بشه. بالاخره مجانیه یا نیست؟
    سلام
    تحصیل رایگان است. مبلغ پرداختی ناچیز و با توجه به دانشگاه متفاوت حدود 400 کرون میباشد. /موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)