صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ویزا برای دوره زبان بدون نمره زبان

Junior Member

پیش فرض ویزا برای دوره زبان بدون نمره زبان

چطوری میشه بدون نمره زبان برای دورهای زبان در انگلستان با شرایط جدید اقدام کرد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا برای دوره زبان بدون نمره زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط arashnoo21 نمایش پست ها
    چطوری میشه بدون نمره زبان برای دورهای زبان در انگلستان با شرایط جدید اقدام کرد
    باید برای ویزای Student Visitor یا Extended Student Visitor اقدام کنید و برای Tier 4 هیچ راهی نداره. شرایط این دو ویزا مشکل تره و اگر کسی وقت بگذاره و آیلتس بگیره به نفعشه.

ApplyAbroad Guru

موسسات زیادی الان این ادعای الکی رو در همه جا مطرح میکنند که اخذ ویزای انگلیس بدون نمره زبان و این مساله ویزیتور بودن ویزا و تضمین بازگشت به ایران رو اصلا مطرح نمیکنند. گرفتن یک آیلتس 4.0 بسیار ساده تر از برآوردن شرایط ویزای ویزیتوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

با توجه به تجربیات و پاسخهای صادقانتون که به پرسشهای دوستان داده بودین اگر مقدور هست یه کالج آموزش زبان در شهر لستر با قیمت و کیفیت مناسب برای اخذ ویزای تحصیلی و همچنین موسسه ای معتبر برای اعزام دانشجو و اخذ ویزا معرفی کنید خودم چند موسسه مد نظر دادم اما بدون شناخت و اعتماد کامل سپاس.من مدرک ایزول پت (B1) را گرفتم و اینکه آیا این ویزا قابل تمدید هست ؟تا چه مدت؟ و آیا قابل تغییر به ویزای ازدواج میباشد یا خیر.من این سوال را تو چند تا انجمن مطرح کردم با توجه به اینکه عضو جدید سایت هستم مطمین نبودم که در همه ی انجمنها زود پاسخ میدین اگه چند یار این سوالو دیدین عذر خواهی میکنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aafarin نمایش پست ها
    با توجه به تجربیات و پاسخهای صادقانتون که به پرسشهای دوستان داده بودین اگر مقدور هست یه کالج آموزش زبان در شهر لستر با قیمت و کیفیت مناسب برای اخذ ویزای تحصیلی و همچنین موسسه ای معتبر برای اعزام دانشجو و اخذ ویزا معرفی کنید خودم چند موسسه مد نظر دادم اما بدون شناخت و اعتماد کامل سپاس.من مدرک ایزول پت (B1) را گرفتم و اینکه آیا این ویزا قابل تمدید هست ؟تا چه مدت؟ و آیا قابل تغییر به ویزای ازدواج میباشد یا خیر.من این سوال را تو چند تا انجمن مطرح کردم با توجه به اینکه عضو جدید سایت هستم مطمین نبودم که در همه ی انجمنها زود پاسخ میدین اگه چند یار این سوالو دیدین عذر خواهی میکنم
    نخستین بحث اینکه وقتی اومدید تو این فروم چرا میخواهید برید موسسه؟ مثلا قراره چیگار کنند برای شما؟ دانش این فروم رو نصفش رو هم موسسات داخل ایران ندارند و بیخودی فقط پولتون رو هدر میدید. در مورد سوالات بعدی ویزای شما قابل تمدیده اگر Tier 4 بگیرید و قابل تمدید به ویزای ازدواج هم هست.

در نهایت شما چرا وقتی نمره زبان دارید در تاپیکی با عنوان دوره زبان بدون نمره زبان مطرح کردید؟ موسسات داخل ایران بخصوص مواردی که مجوز وزارت علوم دارند رسما وقت و پول شما رو هدر میدند. در لستر من موسسه زبان خاصی نمیشناسم بگردید تو اینترنت هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی دانشگاه آزاد

سپاس از راهنماییتون .من امروز با سایت شما آشنا شدم و تصور نمیکردم مرز بندیه انجمنها انقدر دقیق باشه متاسفم اگه قانون شکنی کردم.با همین چند ساعت چرخ زدن تو پیج هاتون متوجه ی سطح بالا دانش و مستند بودن گفته هاتون شدم.یک موسسه ای که باهاشون مکاتبه دارم در کمبریج هست دفترشون و شرکت ثبت در انگلیس هست،با توجه به صحبت شما اگه از مراحل امر کاملا آگاه باشم قطعا با لطف شما خودم انجام میدم.بگین تو چه انجمنی میشه راجع به جزییات موضوع صحبت کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نخستین بحث اینکه وقتی اومدید تو این فروم چرا میخواهید برید موسسه؟ مثلا قراره چیگار کنند برای شما؟ دانش این فروم رو نصفش رو هم موسسات داخل ایران ندارند و بیخودی فقط پولتون رو هدر میدید. در مورد سوالات بعدی ویزای شما قابل تمدیده اگر Tier 4 بگیرید و قابل تمدید به ویزای ازدواج هم هست.

در نهایت شما چرا وقتی نمره زبان دارید در تاپیکی با عنوان دوره زبان بدون نمره زبان مطرح کردید؟ موسسات داخل ایران بخصوص مواردی که مجوز وزارت علوم دارند رسما وقت و پول شما رو هدر میدند. در لستر من موسسه زبان خاصی نمیشناسم بگردید تو اینترنت هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aafarin نمایش پست ها
    سپاس از راهنماییتون .من امروز با سایت شما آشنا شدم و تصور نمیکردم مرز بندیه انجمنها انقدر دقیق باشه متاسفم اگه قانون شکنی کردم.با همین چند ساعت چرخ زدن تو پیج هاتون متوجه ی سطح بالا دانش و مستند بودن گفته هاتون شدم.یک موسسه ای که باهاشون مکاتبه دارم در کمبریج هست دفترشون و شرکت ثبت در انگلیس هست،با توجه به صحبت شما اگه از مراحل امر کاملا آگاه باشم قطعا با لطف شما خودم انجام میدم.بگین تو چه انجمنی میشه راجع به جزییات موضوع صحبت کرد
    برای ویزای دانشجویی اگر دقیق باشید و این فروم رو بخونید هیچ نیازی به کمک هیچ موسسه ای نیست و اینکه یه موسسه در انگلیس ثبت شده باشه نشان دهنده قدرت و سوادشون نیست چون ثبت کردن یک شرکت در انگلیس کار سختی نیست. به طور کلی برای وییزای دانشجویی فقط وقتی خیلی بی حوصله یا سرتون شلوغ باشه باید دنبال موسسه باشید و در اینصورت باید موسسه دارای مجوز از مراجع قانونی انگلیس باشه تا بشه بهشون اطمینان کرد و بازم من در مورد Tier 4 خیلی موسسات رو پیشنهاد میکنم. شما که به نظر رشتتون حقوق هم میاد که اصلا نباید دنبالش باشید چون مطمئنا با متون حقوقی و قانونی زیاد سر و کار دارید. از FAQ شروع کنید و بعد مدارک ویزای انگلیس.

Junior Member

سلام هومن جان. ممنون که وقت میذاری و به سوالات ما جواب میدی. من میخوام برای استیودنت ویزیتور اقدام کنم میدونم که گفتی بهتره ایلتس چهار بگیریم ولی من واقعا در شرایطی نیستم که بخوام واسه ایلتس اینجا وقت بذارم. میخواستم اگر ممکنه اقداماتی که برای گرفتن ویزای استیودنت ویزیتور باید انجام داد رو توضیح بدی (هدف من اینه که در انگلیس نمره بالای آیلتس رو بگیرم و بعد از اونجا اپلای کنم واسه دکترا در یک کشور دیگه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fareba نمایش پست ها
    سلام هومن جان. ممنون که وقت میذاری و به سوالات ما جواب میدی. من میخوام برای استیودنت ویزیتور اقدام کنم میدونم که گفتی بهتره ایلتس چهار بگیریم ولی من واقعا در شرایطی نیستم که بخوام واسه ایلتس اینجا وقت بذارم. میخواستم اگر ممکنه اقداماتی که برای گرفتن ویزای استیودنت ویزیتور باید انجام داد رو توضیح بدی (هدف من اینه که در انگلیس نمره بالای آیلتس رو بگیرم و بعد از اونجا اپلای کنم واسه دکترا در یک کشور دیگه
    البته مطالب قبلی این تاپیک خیلی قدیمی هستند و عملا در حال حاضر به دلیل مصاحبه دیگه ویزای ویزیتور دانشجویی خیلی سخت تر از ویزای Tier 4 نیست. این ویزا مانند ویزای ویزیتور عادیه و باید افسر ویزا در زمینه های زیر قانع بشه:
    -شرایط مالی و اینکه شما منابع مالی لازم برای تامین خودتون رو دارید و منشا پول مشخصه
    -قانع شدن در زمینه بازگشت شما به ایران. سابقه مهاجرتی، وضعیت کاری و مالی، شرایط تحصیلی و خانوادگی موثر هستندپ
    -از نظر اسکان برنامه ریزی لازم انجام شده
    -داشتن پذیرش از موسسه زبان

برای دوره های زبان حداکثر طول دوره 11 ماه است.

Junior Member

هومن جان ممنون و سوال دیگه ای که ازت داشتم اینه که آیا کالج زبانی رو میشناسی که اگر ویزا بهم ندادن کمترین میزان مبلغ رو کم کنه و بقیه پول رو بهم برگردونه چون توی نوشته ها دیدم بعضی کالجها پول رو برنمیگردونند یا 20 درصد کم می کنند اگر میشناسی خواهشن اسمش رو بنویس بخصوص در لندن اگر باشه و موضوع دوم اینکه اگر بخوام شهریه ام و پول اقامتم رو به تومن حساب کنم آیا باید پوند رو پنج هزار تومن یعنی قیمت بازار در نظر بگیرم؟ چون یه چیزهایی درمورد ارز مرجع دیدم که دوستان نوشته بودند داستان اون چیه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)