نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

با سلام گرم خدمت دوستان
    من چندتا سوال داشتم. هزینه زندگی تو جیلونگ خیلی کمتر از جاهای دیگه هست؟مثلا یه دوستی میگفت با 24000 تا با اجاره یه آپارتمان یک خوابه سالی میشه 4000تا سیو کرد. این درسته؟
    2- Teacher Assisstant اینجا برای دانشچویان دکترا نیست؟من ندیدم کسی در موردش صحبت کنه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    با سلام گرم خدمت دوستان
    من چندتا سوال داشتم. هزینه زندگی تو جیلونگ خیلی کمتر از جاهای دیگه هست؟مثلا یه دوستی میگفت با 24000 تا با اجاره یه آپارتمان یک خوابه سالی میشه 4000تا سیو کرد. این درسته؟
    2- Teacher Assisstant اینجا برای دانشچویان دکترا نیست؟من ندیدم کسی در موردش صحبت کنه.
    ممنون
    if you are talking about the expenses for one person, I can say that you even can save a bit more than this but it TOTALLY depends on your way of living. and about being a TA, yes it is possible but you cannot ONLY depend on this as a regular salary to cover your living costs. you will need scholarship anyway

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

ممنون از راهنماییت. من 24000تا اسکلارشیپ دارم اما چون متاهلی میام و دوست دارم هر سال یکبار بیام ایران دوست دارم پس انداز کنم واسش. چون پول زیادی ندارم با خودم بیارم. در مورد TA انگار زبان خیلی خیلی مهمه.از کی میشه گرفت؟پولی که میدن چقدره؟یکی از بچه ها نوشته 100$ میدن!!! این خیلی عالیه. شما گرفتین تا حالا؟ استادا چی اجازه میدن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    if you are talking about the expenses for one person, I can say that you even can save a bit more than this but it TOTALLY depends on your way of living. and about being a TA, yes it is possible but you cannot ONLY depend on this as a regular salary to cover your living costs. you will need scholarship anyway

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت. من 24000تا اسکلارشیپ دارم اما چون متاهلی میام و دوست دارم هر سال یکبار بیام ایران دوست دارم پس انداز کنم واسش. چون پول زیادی ندارم با خودم بیارم. در مورد TA انگار زبان خیلی خیلی مهمه.از کی میشه گرفت؟پولی که میدن چقدره؟یکی از بچه ها نوشته 100$ میدن!!! این خیلی عالیه. شما گرفتین تا حالا؟ استادا چی اجازه میدن؟
    خوب همونطور که گفتین برای خرج دو نفر و سفر سالانه به ایران احتیاج به پس انداز دارید. اینجا خرج ماه های اول و دوم زیاد خواهد بود براتون ولی از ماه سوم شرایط عادی میشه. برای TA مسلما زبان مهمه چون باید بتونین خوب توضیح بدین. بله من گرفتم. پولش به ازای هر ساعت خیلی خوبه ولی زیاد نمی تونین کلاس بگیرین چون به هر حال شما نیاز دارید روی کار اصلیتون که پروژتون هست زمان صرف کنید. من یک کلاس گرفتم و تقریبا برای یک ترم (تقریبا) 2000 تا گرفتم. البته میشه بیشتر از این هم گرفت. بستگی به خودتون داره. برای گرفتنش هم باید با استادا صحبت کنید و ببینین کدومشون احتیاج دارن البته قبلش یک دوره ی یک روزه رو باید بگذرونید. استادتون هم اگه کار مربوط به پروژه رو انجام بدین مسلما مخالفتی نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)