صفحه 13 از 34 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

130-150 دلار در ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مطمئن باشین یه مشکلی داره، اگه هفته ای میگفتین باز قابل درک بود ولی در ماه اصلاً

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

Red face پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نه نه منظورم در هفته بود اشتباه نوشتم sorry

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodile20 نمایش پست ها
    نه نه منظورم در هفته بود اشتباه نوشتم sorry
    با توجه به اینکه این خونه به احتمال زیاد با چند نفر share هست برای همین قیمتش ارزونتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

درسته خونه های ویلایی هستند 3-4 خوابه. که غیر از اتاق خواب همه چیز share هست

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشین....من تاپیک رو دنبال کردم ولی‌ متاسفانه کمی‌ گیج شدم و نتونستم برای وضعیت خودم برآورد کنم.... متاسفانه اطلاعات جامعی‌ در مورد دانشگاها و شهرها ندارم... و خواستم قبل از هر چیز از هزینه‌ها مطلع بشم...

به عنوانه یک دانشجوی دندانپزشکی‌ که بخواد ترجیحا تنها زندگی‌ کنه،،،یا با هر شرایطی که مشکلات یک همخونه مثل خودم رو نداشته باشه.. (به خصوص که من هیچوقت ظرف نمیشورم !) حالا به هر صورتی‌ که هست... خیلی‌ مهم نیست... حتا زندگی‌ کردن با یک خانواده بومی

و با حساب اینکه غذا بیرون بخورم ، و خرج اضافه هم به اونصورت نداشته باشم. البته شهر و دانشگاهش خیلی‌ برام مهم نیست... در کلّ یه زندگی‌ خیلی‌ نرمال و معمولی‌ ، با حساب مواردی که گفتم با هزینهٔ دانشگاه و همهٔ هزینهای دیگه ، برام چقدر خواهد بود؟

+

یا اصلا با هزینهٔ حدود سالی‌ ۲۰میلیون تومن ، حالا به هر شرایطی...( فقط کار نکردن)، امکانش هست که تو استرالیا دندانپزشکی‌ بخونم؟ (با همهٔ مخارج)

خیلی‌ خیلی‌ ممنون.......

Junior Member

سوال دیگه‌ای هم داشتم، نمیدونم دقیقا مربوط به این تاپیک می‌شه یا نه...

و اینکه من شندیم امکانی هست که شما به دولت استرالیا تعهدی میدین برای کار در مناطق محروم بعد از فارق تحصیلی‌ به مدت مشخصی‌ ، و شهریه شما هم به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کنه....

حقیقت داره این موضوع؟

دستون مرسی‌..! :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط moein.drj نمایش پست ها
    سوال دیگه‌ای هم داشتم، نمیدونم دقیقا مربوط به این تاپیک می‌شه یا نه...

و اینکه من شندیم امکانی هست که شما به دولت استرالیا تعهدی میدین برای کار در مناطق محروم بعد از فارق تحصیلی‌ به مدت مشخصی‌ ، و شهریه شما هم به صورت چشمگیری کاهش پیدا می‌کنه....

حقیقت داره این موضوع؟

دستون مرسی‌..! :دی

سلام دوست عزیز

سالی 20 میلیون تومن هزینه شهریه شما هم نمیشه. از طرفی هر روز بیرون غذا خوردن هم هزینه زیادی براتون خواهد داشت. در کل بخوام یه عدد برا مخارجتون بدم : سالی 25000 دلار شهریه، سالی 25000 دلار برای هزینه زندگی (البته این مورد رو متوسط گرفتم) و حدود 3500 دلار برای بیمه سه سال و بلیط هواپیماتون.

این موضوع تعهد به طرح در مناطق محروم تا اونجایی که من میدونم برای دانشجوها local هستش و دانشجوهای international نمیتونن از این مورد استفاده کنن.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام میخواستم تأکید کنم مواد غذایی جز زعفرون و چندتا کنسرو چیزی نیارید. اینجا وقتی لم خرید بیاد دستتون حتی شاید ارزونتر از ایران بشه خرید کرد. البته نزدیکی مراکز خرید به خونتون هم خیلی مهمه. یکی دو تا ساک دسته دار قشنگ با خودتون بیارید. چون اینجا فروشگاه هاشون مثل ایران کیسه مجانی نمیدن

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام

می‌خواستم در مورد یکی‌ از حراجی‌های بزرگ استرالیا براتون بگم:

اسمش Garage Sale هست که بطور موقت در جاهای مختلف برپا می‌شه، فقط کافیه بدونید کی‌ و کجا.

اینم یک لینک مرتبط:
    http://www.egaragesales.com.au/index.asp

I hope to be useful for you all. The prices are very good. And you can find Second-handed stuff there as well.

Junior Member

سلام
    مطلبی که می پرسم بی نهایت برام حیاتی ست. بنابراین جواب شما هم به همین اندازه مهم است.
    من برای master(coursework) رشته فاینانس کرتین( سیدنی یا پرت) میخوام اپلای کنم. برای دوره دو ساله. اما فقط هزینه تحصیلم رو دارم. میتونم روی کار نیمه وقت برای تامین کل هزینه های زندگی ام حساب کنم(پیدا کردن کاری نیمه وقت با ساعتی 15-20دلار) یا باید برنامه ام رو تغییر بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)