صفحه 14 از 34 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ostin نمایش پست ها
    سلام
    مطلبی که می پرسم بی نهایت برام حیاتی ست. بنابراین جواب شما هم به همین اندازه مهم است.
    من برای master(coursework) رشته فاینانس کرتین( سیدنی یا پرت) میخوام اپلای کنم. برای دوره دو ساله. اما فقط هزینه تحصیلم رو دارم. میتونم روی کار نیمه وقت برای تامین کل هزینه های زندگی ام حساب کنم(پیدا کردن کاری نیمه وقت با ساعتی 15-20دلار) یا باید برنامه ام رو تغییر بدم؟
    با سلام. البته هیچ چیز غیر ممکن نیست، ولی‌ این امکان رو بدین که تا ۵-۶ ماه کار پیدا نکنین و روی حدود ساعتی 15$‌ حساب کنید. ضمن اینکه همونطور که میدونید هزینهٔ زندگی‌ در این شهرها که گفتین خیلی‌ بالاست.
    موفق باشید.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ostin نمایش پست ها
    سلام
    مطلبی که می پرسم بی نهایت برام حیاتی ست. بنابراین جواب شما هم به همین اندازه مهم است.
    من برای master(coursework) رشته فاینانس کرتین( سیدنی یا پرت) میخوام اپلای کنم. برای دوره دو ساله. اما فقط هزینه تحصیلم رو دارم. میتونم روی کار نیمه وقت برای تامین کل هزینه های زندگی ام حساب کنم(پیدا کردن کاری نیمه وقت با ساعتی 15-20دلار) یا باید برنامه ام رو تغییر بدم؟
    به نظر من بهتره رو plan های دیگه کار کنید ... شما قراره اونجا فول تایم هم درس بخونید !! اینو فراموش نکنید.
    جدا از خستگی با کار نیمه وقت من فکر نمیکنم بشه هزینه کرایه خونه و غذا رو اونم تو این شرایط خراب اقتصادی و بیکاری دراورد !!
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

سلام

بچه‌ها با اتّحاد بار نفرستید. افتضاحه. من ۲۸ فوریه برام بار از ایران فرستادن بیاد اینجا و هنوز نیومده. هر چی‌ هم از نمایندگی‌ شون پیگیری می‌کنم جوابی‌ نمیدان. به نظر من با ایرانایر بار بفرستید. اینجوری دستتون به یک جا بند هست.

اصلا با شرکت‌های عربی‌ بار نفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان. سفارت استرالیا تاریخ ویزا رو از موقع شروع ترم میزنه یا از همون موقع که ویزا میده. سوال دوم اینکه اگه تاریخ رو زودتر میزنن آیا میشه کسی‌ زودتر بره اونجا مثلا چند ماه قبل از ترم و توی این مدت کار کنه؟ من چیزی که توی ذهنمه اینه که بعد از Enrollment اجازه کار داریم، این درسته؟
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin university - psychology

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    سلام دوستان. سفارت استرالیا تاریخ ویزا رو از موقع شروع ترم میزنه یا از همون موقع که ویزا میده. سوال دوم اینکه اگه تاریخ رو زودتر میزنن آیا میشه کسی‌ زودتر بره اونجا مثلا چند ماه قبل از ترم و توی این مدت کار کنه؟ من چیزی که توی ذهنمه اینه که بعد از Enrollment اجازه کار داریم، این درسته؟
    Form 157a:

If you and your family members are granted permission to
    work in your initial student visas you will be allowed to work
    up to 20 hours per week once your course has commenced.
    Neither you nor your family members may commence work
    until the principal visa holder has commenced studying.

Junior Member

سلام
    من خوابگاه توی campus دانشگاه گرفتم اما تازه فهمیدم که کلاس زبانم (15 هفته زبان باید بگذرونم) خارج از دانشگاهه و با ماشین 20min فاصله داره تا خوابگاهم! از طرفی این کالج زبان خوابگاه نداره و فقط homestay داره. دانشگاه من تو شهر townsville یه شهر کوچیک تو qeenslandسیستم حمل و نقل چطوره؟ هزینه اش بالاست یا مناسبه؟ ممنون میشم اگه نظری یا پیشنهادی بدید.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam.b نمایش پست ها
    سلام
    من خوابگاه توی campus دانشگاه گرفتم اما تازه فهمیدم که کلاس زبانم (15 هفته زبان باید بگذرونم) خارج از دانشگاهه و با ماشین 20min فاصله داره تا خوابگاهم! از طرفی این کالج زبان خوابگاه نداره و فقط homestay داره. دانشگاه من تو شهر townsville یه شهر کوچیک تو qeenslandسیستم حمل و نقل چطوره؟ هزینه اش بالاست یا مناسبه؟ ممنون میشم اگه نظری یا پیشنهادی بدید.
    سلام
    اطلاعات من purely در مورد شهر بریزبن هست اما می دونم که حتی همین بریزبن از بقیه شهرهای بزرگ استرالیا مثل ملبورن و سیدنی هزینه اقامت کمتری داره و خب عمده خرج ما اینجا اجاره خونه است. در مورد سیستم حمل ونقل عمومی خوبه و شما می تونید کارت ویژه ای بگیرین به اسم go card و این مثل کارت اعتباری مترو خودمونه و واسه دانشجوها، ایالت کوئینزلند concession داره توی حمل و نقل عمومی که تقریبا 50% هست. دارین میآین townsville بارونی و چتر فراموش نشه.
    2 تا نکته ای که شاید به چشم نیاد اما مهمه: از این چتر چینی ها که تا می شن و کوچیک می شن به درد بارونهای کوئینزلند نمی خوره، چتر درست و حسابی بیارین اما یه دونه هم چینی بیارین برای توی کیفتون چون بارونش به صورت گازانبری آدم رو غافلگیر می کنه. دوم هم اینکه اینجا ، این ایالت بالاترین مقدار سرطان پوست استرالیا رو داره، ضد آفتاب خوب برای روزهای اول که ممکنه وقت نکنین برین خرید فراموش نشه.
    موفق باشید.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام

هزینه تحصیل در یک دانشگاه خوب در رشته مهندسی الکترونیک

چقدر می باشد + هزینه اقامت

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام

هزینه تحصیل در یک دانشگاه خوب در رشته مهندسی الکترونیک

چقدر می باشد + هزینه اقامت
    بسته به مقطع، دانشگاه و رشته‌ متفاوته. میتونید رشته‌ و دانشگاه رو از توی این سایت پیدا کنید. بعد برید توی سایت دانشگاه شهریه رو ببینید.

http://cricos.deewr.gov.au/Course/CourseSearch.aspx
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    به نظر شما از نظر اقتصادی می صرفه که یه دانشجوی لیسانس مهندسی معدن برای ادامه ی لیسانسش بره دانشگاههای خوبی مثل UNSW یا university of queensland ؟
    چون اونجا برای تموم شدن لیسانس وقت بیشتری لازمه و چون گرفتن لیسانس آسون تر از فوق لیسانسه شاید کار کردن هم راحت تر باشه و از همه مهمتر آدم زودتر اونجا آداپته میشه
    منتظر نظراتتون هستم
    با تشکر!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)