صفحه 15 از 34 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism planning

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

سلام. من داخل دانشگاه يه اتاق تك نفره در خوابگاه گرفتم كه هزينه اون براي 12 هفته AU$3342.86 است كه واقعا ارزونترين جايي بود كه در سيدني مي تونستم پيدا كنم . به نظرم مناسبه. تمام شرايطم رو براي مسئول اسكان دانشگاه ايميل كردم و بهم كمك كرد تا انتخاب كنم. دامنه كاريشون خيلي وسيع بود 6 مدل خوابگاه در جاهاي مختلف و همخونه شدن با افراد بومي و ... تو آفرشون بود.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام

هزینه تقریبی تحصیل در یک دانشگاه عالی برای رشته مهندسی در مقطع کارشناسی در رشته برق - الکترونیک چقدر است ؟

هزینه اقامت تقریبا چقدر است ؟

و مدت تحصیل در مقطع کارشناسی چقدر است .

با تشکر

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام

هزینه تقریبی تحصیل در یک دانشگاه عالی برای رشته مهندسی در مقطع کارشناسی در رشته برق - الکترونیک چقدر است ؟

با تشکر
    سلام
    سوالایی که کردین خیلی کلی هست و جواب range گسترده ای داره. دانشگاه های go8 که هشت تا دانشگاه برتر استرالیا هستند تقریبا 15 تا 22 تا در سال هزینه تحصیل دارید.
    اگه منظورتون از هزینه اقامت هزینه خونه است، اینجا عمده خرج شما خونه است. بین 180 تا 220 تا واسه یه اتاق در هفته. اگه هزینه کلی زندگی، هفته ای 400-500 تا اگه یه زندگی معمولی بخواین داشته باشین.
    سه یا چهار سال بسته به رشته و دانشگاه
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

سلام. ببین سوالت خیلی گنگ هستش. اولا هزینه دانشگاه بستگی به این داره که کدوم دانشگاه رو بخوای. هزینه زندگی هم حیلی حیلی بستگی داره به شهر. تو سیدنی و ملبورن خونه و حمل و نقل خیلییییی گرونه. مثلا با 300 دلار تو هفته تو ملبورن میتونی یه خونه 1 خوابه نسبتا خوب تو یه محل نسبتا خوب گیر بیاری، ولی با همین پول تو آدلاید خونه 3 خوابه خیلی شیک و تمیز با انواع امکانات گیرت میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام

با تشکر

Junior Member

مهندسی نساجی با معدل 12.66از ازاد کاشان و IELTS ACADEMIC 6.0 دارم.ارزونترین دانشگاه واسه MASTER تو یه رشته های ENGINEERING کجاست و ایا به من پذیرش میدن؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

ببخشید . بله سوال من کلی بود .

ولی می خواستم بدانم اگر در یک دانشگاه خیلی خوب درس بخوانم از چند هزار دلار شروع می شود .

و هزینه زندگی به طور متوسط در همان شهری که دانشگاه است

دارم با انگلیس مقایسه می کنم .

با سلام به همه
    می خواستم برای مستر عمران توی دانشگاه گروه 8 حدودا چقدر میشه؟
    و اینکه دوره هاش یک یا دو ساله است؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

سلام دوستان. ببخشید که این پست تکراریه ولی‌ چون دوستان هی‌ سوال میکنند من باز گذشتم. دوستان، لطفا هی‌ نیاید سوال کنید فلان کورس چقدر میشه. برید توی این سایت هر کورس و ایالت و دانشگاهی که میخواید رو چک کنید، هم رشته‌ها رو هم شهریه رو:

http://cricos.deewr.gov.au/Course/CourseSearch.aspx
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

نقل قول نوشته اصلی توسط sekhavat نمایش پست ها
    مهندسی نساجی با معدل 12.66از ازاد کاشان و IELTS ACADEMIC 6.0 دارم.ارزونترین دانشگاه واسه MASTER تو یه رشته های ENGINEERING کجاست و ایا به من پذیرش میدن؟
    آقا من یه مطلب رو از تجربه خودم بگم. اینجا تا زمانی‌ که شما بورس نخواید و هزینه تحصیل رو خودتون بدید بهتون پذیرش میدن. من اینو خودم تجربه کردم چون یکم با دانشگاه مشکل پیدا کردم، رفتم چنتا دانشگاه دیگه ببینم اونا آفر میدن. اونجا اصلا به معدل و کدوم دانشگاه و نمرات نگاه هم نکردن. فقط ریز نمرات رو خواستن اونم واسه اینکه ببینن عنوان درسایی که پاس کردم مرتبط هست یا نه. این در مورد ۳ دانشگاه Victoria, Deakin, Melbourne اتفاق افتاد. دانشگاه Victoria یک هفته به شروع ترم حاضر بود ثبت نامم کنه، فقط میگفت شهریه رو بریز.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

من 25 میلیون پول دارم آیا میتونم تو یه دانشگاه و شهر نسبتا خوب استرالیا فوق لیسانس مکانیک بگیرم

2 نکته :

اول اینکه این هزینه تمام هزینه ها رو شامل بشه اعم از هزینه دانشگاه و زندگی و خوراک و ...

دوم اینکه دانشگاههش نسبتا معروف باشه که بهم کمک کنه برای دکترا برم آمریکا

آیا تحصیل در ارشد در استرالیا به گرفتن اقامت کمک میکنه؟(میشه بعد از ارشد همونجا موند؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)