صفحه 16 از 34 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    سلام

من 25 میلیون پول دارم آیا میتونم تو یه دانشگاه و شهر نسبتا خوب استرالیا فوق لیسانس مکانیک بگیرم

2 نکته :

اول اینکه این هزینه تمام هزینه ها رو شامل بشه اعم از هزینه دانشگاه و زندگی و خوراک و ...

دوم اینکه دانشگاههش نسبتا معروف باشه که بهم کمک کنه برای دکترا برم آمریکا

آیا تحصیل در ارشد در استرالیا به گرفتن اقامت کمک میکنه؟(میشه بعد از ارشد همونجا موند؟)
    در دانشگاه ملبورن که میدونم نمیتونید چرا که حداقل 30000 فقط هزینه مستر شما خواهد شد. ماهی 1500 تا 2000 هم هزینه زندگی شما.
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Senior Member naeemtop آواتار ها

دانشگاههای دیگه چطور؟

راستی مستر مکانیک در استرالیا 1 سال هست یا 2 سال؟

Junior Member

سلام
    دوستان خوابگاه متاهلی هم اونجا هست ؟ من قصد دارم به زودی برای استرالیا با هزینه خودم (بورسیه از جای دیگه برای PhD) برم اونجا و با این تواصیفی که اینجا شد خوابگاه رو ترجیح میدم.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ha.ha نمایش پست ها
    سلام
    دوستان خوابگاه متاهلی هم اونجا هست ؟ من قصد دارم به زودی برای استرالیا با هزینه خودم (بورسیه از جای دیگه برای PhD) برم اونجا و با این تواصیفی که اینجا شد خوابگاه رو ترجیح میدم.

با تشکر
    منظورتان از خوابگاه متاهی اگه چیزی معادل اونیه که تو ایرانه نخیر. اینجا شما گزینه های مختلفی دارید اگه بخواید خوابگاه بگیرید. از اتاق های 2 نفره سرویس مشترک گرفته تا آپارتمان های تک خواب و چند خوابه..ولی ساختمونی رو ندیدم که بگن اینجا فقط مخصوص متاهلینه.
    ولی همانطور که اینجا هم گفتن قیمت خوابگاهها بعضا گرونه بدلیله نزدیکی به دانشگاه و نداشتن هزینه های تاسیسات و بعضا غذا..من خودم خوابگاه رو ترجیح دادم البته
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

سلام

با تشکر
    چرا خوابگاه رو ترجیح میدید؟ خوابگاه وسیله ای هست برای کسب درامد دانشگاه. اینجا توی ملبورن شما میتونید با هزینهٔ نصف خوابگاه جای بسیار مناسب متأهلی گیر بیارین.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Red face پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan- نمایش پست ها
    چرا خوابگاه رو ترجیح میدید؟ خوابگاه وسیله ای هست برای کسب درامد دانشگاه. اینجا توی ملبورن شما میتونید با هزینهٔ نصف خوابگاه جای بسیار مناسب متأهلی گیر بیارین.
    کاملا درسته. معمولا انتخاب خوابگاه برای متاهلین زیاد منطقی به نظر نمی رسه..چرا که هزینه ی بالایی داره و شما براحتی با پول کمتر میتونید جای مستقلی رو پیدا کنید (البته نه در مرکز شهر) ..خوابگاه واسه تنبلای مجردی مثل من!! خوبه

Junior Member arash20052002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ‍Civil Engrg. - Sharif

دوست عزیز، بستگی به دانشگاه داره، بعضی دانشگاهها مثل UNSW برای متاهلین خوابگاه مخصوص دارن که شرایط خوبی داره ولی متقاضیان زیادی داره و باید منتظر بمانید.

سلام

با تشکر

Junior Member Firsteblis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil Engineering with Advanced studies- Griffith University

سلام من علی هستم
    از دوستانی که با تجربه هستند و قبلا این راه رو رفتن می خوام بپرسم که بهترین راه و کم هزینه ترین راه برای واریز کردن شهریه دانشگاه چه راهیه؟ کدوم بانک ایران اینکارو راحت ر و ارزون تر انجام میده؟ و آیا میشه به صرافی ها هم داد انجام بدن؟ لطفا یه توضیحی بدید.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

صرافی. بانک سامان قبلا برای یک سری از بانک‌ها انجام میداد. الان رو نمیدونم. ولی‌ به هر حال نه سریع بود نه ارزون. چون باید یه حساب باهاشون باز میکردید. صرافی بهترین و سریعترین راه.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

نقل قول نوشته اصلی توسط Firsteblis نمایش پست ها
    سلام من علی هستم
    از دوستانی که با تجربه هستند و قبلا این راه رو رفتن می خوام بپرسم که بهترین راه و کم هزینه ترین راه برای واریز کردن شهریه دانشگاه چه راهیه؟ کدوم بانک ایران اینکارو راحت ر و ارزون تر انجام میده؟ و آیا میشه به صرافی ها هم داد انجام بدن؟ لطفا یه توضیحی بدید.

با تشکر
    من اون موقع از بانک اقتصاد نوین استفاده کرده بودم/ اینکه از طریق بانک میتونید اقدام کنید یا نه بستگی به بانکی داره که شما میخواید بحساب دانشگاه پول بریزید .اگه حساب تو بانک NAB باشه مشکلی نداره . (از خود بانک بپرسید سریع چک م کنند که میتونند به این حساب پول بریزند یا نه)بطور کل گویا هزینه ی ارسال توسط بانک کمتر از صرافیه. در مورد مدت زمانشم بانک اقتصاد نوین فقط 4 روز طول کشید تا پول بحساب ریخته شد. البته بعضی صرافی ها هم سریع عمل می کنند. کلا یک هفته رو حساب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)