صفحه 17 از 34 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan نمایش پست ها
    والله من باب بحث کپ کردن اگر بخوایم وارد جزئیات بشیم، واسه منی که ماکزیمیم نمی خوام بیشتر از ۲۰ میلیون هزینه کنم واسه فوق بسیار ریسکیه که بخوام برم استرالیا. چون واقعا هیچ تضمینی وجود نداره که این کاری که همه ازش صحبت می کنن بشه گرفت و اگه گرفت در حدی باشه که هزینه را تامین کنه و اگر بکنه اون کاری باشه که می خوای، یعنی در راستای رشته خودت باشه، اگر بخوای dish washer ایو چه میدونم از اینکارها بکنی، خوب آدم صاف میره مالزی و راحت با ۱۰ تومن ماکس میگیره مدرکو و کلی هم تازه حال میکنه کنارش! من دانشگاه Swinburne را پیدا کردم که واسه فوق Networking چیزی که ارائه میکنه دیوانه کنندست، هزینه register هم نداره مثل دانشگاههای دیگه که 100 دلار بدی آخرش هم ندونی قبولت میکنن یا نه، ولی خوب واقعا نمیتونم از پس سالی ۴۰ میلیون حداقل بربیام!

میترسم :-X :'(
    روی کار به صورت قطعی حساب نکنید. به کار در رشتهٔ خودتون تقریبا فکر هم نکنید. هدف افراد مهم هستش. مالزی با استرالیا قابل مقایسه نیست. اگه اونجوری باشه که خوب همین ایران هزینش از مالزی هم کمتره. شما هدفتون از ادامه تحصیل چی‌؟
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

سلام بچه ها,کسی میدونه اگر از طریق 2 سال تحصیل برای اقامت دایم اقدام کرد در طول این 2 سال اجازه کار داریم؟ اگر آره هفته ای چند ساعت و لطفا بگید کمه کم ساعتی چقدر میشه گرفت (نوع کارش مهم نیست) ؟ هزینه خونه یک خوابه ماهی چنده؟ و شرایط خوابگاه به چه صورته؟ آیا غذا هم به عهده خوابگاهه؟ یک سوال دیگه اینکه هنگام اقدام کردن ساپورت مالی برای سفارت چقدر باید باشه ؟ و چند مدت این پول باید در حساب بمونه ؟ راستی محدوده شهریه سالانه برای پزشکی و همچنین جراحی چند دلار استرالیا هست مثلا در سیدنی,ملبورن,آدلاید ؟ بی صبرانه منتطر پاسختونم.ممنونم...

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

دوست عزیز. بی‌ صبرانه تشریف ببرید با یک وکیل مشاوره کنید. هیچ هزینه ای نداره. یا وقت بذارید سایر پست‌ها رو بخونید. تمام سوالات شما پاسخ داده شده.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member

دوست عزیز من فروم رو چک کردن و به همین دلیل سوالم رو مطرح کردم .اگر هم اطلاعاتی باشه مربوط به 2-3 سال پیشه !!! اومدم اینجا تا شاید دوستان بهم کمک کنند. و اما وکیل..فکر نمیکنم وکیل اینجور سوالها رو در واقعیت بتونه جواب بده !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام بچه ها !!!!! سایت یسبار خوب و مفید ه!!!!

من می خوام دوره ارشد و برم استرالیا و مدیریت ساخت بخونم!! الان دانشجوی عمران دوره لیسانس دانشگاه آزاد می خونم !!! سعی خودمو می کنم واسه بورسیه !!! اما اگه نشد می خواستم ببینم هزینه این دو سال ((شهریه و خرج زندگی)) پر پر و کم کم چقدر می شه؟؟؟؟؟ من فروم رو گشتم اما جواب سوالمو پیدا نکردم!!! راستی جایی هست که من بخوام باهاش مشاوره کنم ....ممنون از دوستای خوبم ......در ضمن من وقتی شهریه رو توی سایت دانشگاه ها سرچ کردم از حدود 20000 تا هست تا 40000 !!! البته این کل دوره فوق هستش
    ویرایش توسط roham68 : September 4th, 2010 در ساعت 09:15 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak_mh نمایش پست ها
    دوست عزیز من فروم رو چک کردن و به همین دلیل سوالم رو مطرح کردم .اگر هم اطلاعاتی باشه مربوط به 2-3 سال پیشه !!! اومدم اینجا تا شاید دوستان بهم کمک کنند. و اما وکیل..فکر نمیکنم وکیل اینجور سوالها رو در واقعیت بتونه جواب بده !!!
    دوست عزیز اکثر سوالای شما در فروم جواب داده شده. حداقل خود من به چند تاشون جواب دادم که قدیمی هم نیست. سعی کنید با سرچ و عدم ارسال سوالات تکراری و چند سوال غیر مرتبط در یک ارسال به بازدهی فروم کمک کنید. موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

سلام بچه ها,کسی میدونه اگر از طریق 2 سال تحصیل برای اقامت دایم اقدام کرد در طول این 2 سال اجازه کار داریم؟ اگر آره هفته ای چند ساعت و لطفا بگید کمه کم ساعتی چقدر میشه گرفت (نوع کارش مهم نیست) ؟ هزینه خونه یک خوابه ماهی چنده؟ و شرایط خوابگاه به چه صورته؟ آیا غذا هم به عهده خوابگاهه؟ یک سوال دیگه اینکه هنگام اقدام کردن ساپورت مالی برای سفارت چقدر باید باشه ؟ و چند مدت این پول باید در حساب بمونه ؟ راستی محدوده شهریه سالانه برای پزشکی و همچنین جراحی چند دلار استرالیا هست مثلا در سیدنی,ملبورن,آدلاید ؟ بی صبرانه منتطر پاسختونم.ممنونم...
    سلام دوست عزیز
    شما با ویزای دانشجویی هفته ای میتونین 20 ساعت کار کنین. حالا چه اقدام کنین برای اقامت یا نکنید. کمترین درآمد حدود 15 دلار در ساعته. هزینه خونه تو استرالیا هفته ای هستش. تو سیدنی متوسط هفته ای 250 دلاره و برای خوابگاه بسته به furnished باشه یا نباشه همین حدوده، مگر اینه خونه share کنی که در اینصورت رو هفته ای حدود 170 تا حساب کن. اگه منظورت شهریه تحصیل تو رشته پزشکیه که در حدود 45000 دلار سالانه
    موفق باشی

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    دوست عزیز اکثر سوالای شما در فروم جواب داده شده. حداقل خود من به چند تاشون جواب دادم که قدیمی هم نیست. سعی کنید با سرچ و عدم ارسال سوالات تکراری و چند سوال غیر مرتبط در یک ارسال به بازدهی فروم کمک کنید. موفق باشید
    من از دوست عزیز meshki متشکرم که تذکر درست و به جایی دادند. دوست محترم ، جناب mazdak_mh عزیز بنده نه یک بار، که سه بار از شما خواهش کردم که لطفا هر سوال رو سر جای خودش بپرسید. شما هم زحمت کشیدید همون سوال کلی رو کپی پیست کردید اینجا. همه امون می دونیم که پروسه اپلای کردن خیلی سخته و خیلی استرس داره اما کسانی که میآن اینجا دنبال جواب سر راست هستند و مثلا سوال در مورد حساب بانکی ، یا ندیده گرفتن کل پست هایی که جواب همه ی سوالهای شما رو قبلا دادند خیلی کم لطفیه.
    دوستمون mojt زحمت کشیدند و در مورد هزینه تحصیل و زندگی جوابتون رو دادند اما قاعده ی کار به این شکله که سوالی به سادگی هزینه تحصیل رو تشریف ببرید تو وبسایت دانشگاه ببینید و پست های همین شش ماه قبل رو مرور کنید جواب همه این سوالها هست.
    از بچه های فروم می خوایم که به سوالاتی که به این شکل باشند جواب ندن و لطفا فقط گزارششون کنید که حذفشون کنیم.
    مرسی که به قوانین احترام می گذارین.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    این سوال بعد از خوندن تمام پست های سایت برام پیش اومده. دوستان هزینه تحصیل و زندگی دانشجویی تو استرالیا چقدره؟
    جوابها در سایت : 1.سالی 25 2.سالی 45 3. هر سال شهریه 20 میلیون 4. دو سالش 70 تا 90
    اما خودم سرچ کردم : مثلا
    دانشگاه موناش هزینه سالیانه یه رشته مستر مهندسی رو $ 27,600 زده
    دانشگاه ادلاید هزینه سالیانه یه رشته مستر مهندسی رو $ 27,500 زده
    اما تو سایت زیر هزینه مستر و دکترا رو بین 11 تا 18 هزار دلار زده؟یعنی چی؟
    خواهشا یکی که اونجا تحصیل کرده به ما بگه دو سال تحصیل کارشناسی ارشد اونجا چقدر میشه؟(فرضا دانشگاه سیدنی)
    لطفا این سوال رو کسایی که توی استرالیا هستند(چه دانشجو چه اقامتی ها) وکسایی که واقعا میدونند پاسخ بدند.

Junior Member

آدرس سایت تحصیل در استرالیا:
    http://www.studyinaustralia.gov.au/S...ts/TuitionFees
    لینک شهریه دانشگاه UNSW:
    http://www.international.unsw.edu.au...neering_2.html
    شهریه دانشگاه ادلاید:
    http://www.international.adelaide.ed...postgraduatecw
    ویرایش توسط miladcf : November 5th, 2010 در ساعت 12:33 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)