صفحه 19 از 34 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

سلام
    من اگه بخوام استرالیا پزشکی بخونم ماهی چقدر باید هزینه بکنم؟19سالمه.دیپلم دارم.(خونه.غذا.دانشگاهو......)
    چه شهرایی دانشگاه پزشکی داره؟کدومشون خوبه؟مدرک دانشگاهیه استرالیا را تو دنیا چقدر قبول دارن؟اگه میشه سریع جواب بدید.ممنون

Junior Member Pasha آواتار ها

دوستان سلام،
    من یک چند روزی هست در سایت دانشگاه های استرالیا در حال چرخیدن هستم. نمیدونم درست متوجه شدم یا نه که از نظر اسکالرشیپ و شهریه، زیاد نمیشه روی دانشگاه های استرالیا حساب کرد. مثلا در مورد دانشگاه سیدنی (کارشناسی) شهریه استرالیایی ها 7هزار دلار است ولی دانشجوی خارجی باید 30 هزار دلار بپردازد. آیا این اختلاف نجومی! به این معنی هست که در این صورت اسکالر شیپ های درخوری به کسایی که نمرات خوبی در دبیرستان دارند تعلق میگیره؟ من که به غیر از اسکالرشیپ های 6000 دلاری که چیز دیگری پیدا نکردم، اونا هم بسیار شرط و شروط دارند.
    اگه اینجوری باشه که حتی یدونه دانشجوی خارجی نمیره استرالیا.
    لطفا اگر کسی در مورد دانشجوهای ایرانی که برای کارشناسی (لیسانس) به استرالیا رفتند، اطلاعاتی داره، راهنمایی کنه.
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : June 6th, 2011 در ساعت 09:07 PM
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

سلام
    من یه سوال داشتم. دوستانی که میخوان برای تحصیل اقدامکنن و فاند ندارن میشه بگن با این نرخ روبه بالا که اصلا نمیشه روش حساب کرد ایا برنامه خاصی میشه ریخت که از این مشکل خلاص شد ؟
    هزینه تحصیل من خیلی زیاده و هر بار که میام برنامه ریزی میکنم با خانواده و منبعی جور میکنم بلافاصله ارز میره بالا و این باعث میشه من کلا منصرف شم )-:

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم. دوستانی که میخوان برای تحصیل اقدامکنن و فاند ندارن میشه بگن با این نرخ روبه بالا که اصلا نمیشه روش حساب کرد ایا برنامه خاصی میشه ریخت که از این مشکل خلاص شد ؟
    هزینه تحصیل من خیلی زیاده و هر بار که میام برنامه ریزی میکنم با خانواده و منبعی جور میکنم بلافاصله ارز میره بالا و این باعث میشه من کلا منصرف شم )-:
    سلام.

اول یک شوخی ( پس تقصیر شما است که هی ارز بالا میره ) شوخی بود

دوم - راستش شما فقط نیستی که با این مشکل روبرو هستی بیشتر بچه ها هستند تنها کار این است همان موقع ارز بخری فقط همین که خیال خودت راحت بشه .

سوم - از کشور مقصد یکی ساپورتت کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

همینه یهو دیدی ویزا گرفتی شد 1500 ! این جور که بوش میاد به 1500 هم میرسه البته خدا نکنه

راستش هزینه تحصیل من با هزینه زندگی حدود 150-200k$ میشه در 3 سال و اگه یکم تکون بخوره من شاید توان مالیمو از دست بدم
    واقعا از این میترسم که برم و وسطش کم بیارم
    من فکر میکنم بهتره برای مهاجرت اقدام کنم بعد درس بخونم چون هم اجازه کار میدن هم مثل اینکه شهریه ها پایین تره و دولت هم وام میده فقط بدیش اینه یکی دوسالی عقب میفتم !!!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    راستش هزینه تحصیل من با هزینه زندگی حدود 150-200k$ میشه در 3 سال و اگه یکم تکون بخوره من شاید توان مالیمو از دست بدم
    واقعا از این میترسم که برم و وسطش کم بیارم
    من فکر میکنم بهتره برای مهاجرت اقدام کنم بعد درس بخونم چون هم اجازه کار میدن هم مثل اینکه شهریه ها پایین تره و دولت هم وام میده فقط بدیش اینه یکی دوسالی عقب میفتم !!!
    سلام
    خب همینه دیگه من هم برای استرالیا قصد داشتم برم ولی هزینه اونجا فوق العاده بالا است ولی خب در آمد هم در عوض بالا است .

Junior Member

سلام دوستان.کسی اینجا می دونه هزینه داتشگاه برای دکتری قدرت در کوئینز لند چقدره؟من فوق قدرتم اما اگه ازپس هزینه دکتری بر نیام فکر کنم به تر باشه بیام فوق بخونم دوباره؟اگه برزبین رو هم می دونید ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

دکترا اگه برین نیوزیلند بهتره هزینه های دامستیک و اورسیز یکیه

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان
    من اولین بار که قسمت استرالیا اومدم
    دوستم قصد داره واسه مستر عمران بره استرالیا، هزینه تحصیل و زندگی‌رو هم خودش می‌خواد بده،فاند و این چیزا نمیخواد
    از من خواست ببینم که ۲ سال مستر در استرالیا چقدر واسش هزینه داره
    خیلی‌ ممنون میشم که کمکم کنید

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)