صفحه 26 از 34 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    http://www.immi.gov.au/students/_pdf...fact-sheet.pdf
    this is the link which shows the recent changes in student visa
    این لینک میگه دانشجویان خارجی اجازه کار 40 ساعت در دوهفته (fortnight) را دارند. قبلا 20 ساعت در هفته بود والآن به 40 ساعت در دوهفته تغییر کرده یعنی متوسطش همان است ولی اجازه میدهد مثلا یک هفته 30 ساعت کار کنید و هفته بعد 10 ساعت. دانشجویان HDR (که دقیقا نمیدونم چیه) محدودیت ساعت کار ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این لینک میگه دانشجویان خارجی اجازه کار 40 ساعت در دوهفته (fortnight) را دارند. قبلا 20 ساعت در هفته بود والآن به 40 ساعت در دوهفته تغییر کرده یعنی متوسطش همان است ولی اجازه میدهد مثلا یک هفته 30 ساعت کار کنید و هفته بعد 10 ساعت. دانشجویان HDR (که دقیقا نمیدونم چیه) محدودیت ساعت کار ندارند.
    دوست خوبم. دانشجویان HDR در وافع higher degree by research هستن که تقریبا شامل بخش عمده ای از دانشجویان دکترا میشه که به استرالیا میرن. کسایی که فقط تحقیق می کنن و کلاس ندارن. که همونطور که گفتم بخش زیادی از دانشجوهای دکترا رو شامل میشه. برای همینم هست که اهمیت داره. وگرنه در مورد 20 ساعت در هفته و 40 ساعت در دو هفته حق با شماست. چندان مهم شاید نباشه. موفق باشید

من دوستی اونجا دارم که میگه own busines شامل قانون 20 ساعت نمیشه و میتونید هرچقدر دوست دارید کار کنید
    این دوستم چندین ساله اونجاست و سیتیزن هم هستش

خواستم ببینم دوستان هم توی این زمینه اطلاعاتی دارند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Only Master by research students can work full time
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    سلام

یعنی اگر من برای کارشناسی ارشد اقدام و پذیرش بگیرم .. اجازه کار فول تایم رو دارم؟!! یعنی هفته ای چند ساعت میشه؟ ( اونجور که شنیدم روزای کاری اونجا 5 روزه ، اما ساعت کاری هر روز چقدره؟)

و اینکه دانشگاه های استرالیا چیزی شبیه فاند آمریکا و کانادا دارن که همه هزینه های تحصیل رایگان بشه؟
    Mostafa

Junior Member l_chemist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physical chemistry

سلام دوستان
    1سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین.من میخوام از طریق موسسه اعزام دانشجو واسه دانشگاه موناش اقدام کنم(رشته ام شیمی فیزیکه).ولی این موسسه به من گفته میتونه فقط بورس دانشگاه واسه تحصیل رو برام بگیره و هزینه زندگی پای خودمه.میخوام بدونم هزینه زندگی اونجا چقدره و اینکه میتونم کار کنم و از پس هزینه هام بربیام.
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط l_chemist نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین.من میخوام از طریق موسسه اعزام دانشجو واسه دانشگاه موناش اقدام کنم(رشته ام شیمی فیزیکه).ولی این موسسه به من گفته میتونه فقط بورس دانشگاه واسه تحصیل رو برام بگیره و هزینه زندگی پای خودمه.میخوام بدونم هزینه زندگی اونجا چقدره و اینکه میتونم کار کنم و از پس هزینه هام بربیام.
    متشکرم
    سلام. دوست عزیز من خودم موناش درس می خونم. جسارتا چرا میخواین گرفتن پذیرش و بورس رو به این موسسه ها بسپرین؟ این کار خیلی راحته و هیچ احتیاجی نداره کسی انجام بده براتون و حتی هزینه ای هم نداره! شما یا شرایط گرفتن بورس رو دارین که در اون صورت احتیاجی ندارین کسی براتون اپلای کنه یا ندارین که اگه کسی هم اینکارو انجام بده براتون بازم رد میشین و کسی کاری از دستش بر نمیاد. طبق تجربه میگم بهتون که هیچ کدوم از این موسسات (حتی بهترینشون) برای گرفتن پذیرش و بورسیه مثل خودتون دلسوزی نمی کنن و کار رو کامل و صحیح انجام نمیدن. توصیه میکنم خودتون اقدام کنین. در مورد هزینه هم همونطور که در پست های قبلی گفتم هزینه ها بستگی به نحوه ی زندگی کردنتون داره اما بطور متوسط سالی 20 هزار تا برای زندگی باید در نظر بگیرید. امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    متشکرم
    اطلاعات تكميلي:

شما براي محل زندگي حداقل 800 دلار در هفته در نظر بگيريد
    بيمه 600 دلار در سال (اجباري)
    باقي هزينه ها به جز دانشگاه و محل زندگي حداقل ماهي 400 دلار

موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه

I think about your rental amount, you mean per month, not per week.
    نقل قول نوشته اصلی توسط kmellati نمایش پست ها
    اطلاعات تكميلي:

شما براي محل زندگي حداقل 800 دلار در هفته در نظر بگيريد
    بيمه 600 دلار در سال (اجباري)
    باقي هزينه ها به جز دانشگاه و محل زندگي حداقل ماهي 400 دلار

موفق باشيد
    Mostafa

Senior Member

هزينه خورد و خوراك در هفته بايد روش چقدر حساب كنيم؟با حداقل هفته اي 60-70 دلار ميشه سر كرد؟(فقط براي غذا)؟

Member
    رشته و دانشگاه

Based on my one year experience in Melbourne, for a single student that always I cook at home, food costs about 50 $ per week
    renting a room in a shared house, 600-800$ per month
    mobile, 20-30$ p/m
    no transport expenses, biking to the Univ
    Additional unexpected costs 100-200$ per month
    All these are for a frugal student who has the experience of sarbazi and 6 years of dormitory life in Iran
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    هزينه خورد و خوراك در هفته بايد روش چقدر حساب كنيم؟با حداقل هفته اي 60-70 دلار ميشه سر كرد؟(فقط براي غذا)؟
    Mostafa

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)