صفحه 27 از 34 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

سلام دوستان
    من از دانشگاه Deakin برای دوره دکترا مهندسی کامپیوتر به صورت HDR بورس گرفتم. که شرایط بورس به صورت زیر است. آیا با این مبلغ می تونم در استرالیا زندگی کنم؟

1. Stipend

The 2012 annual stipend rate is $23,728 tax exempt+ top up 4000$ ( if applicable )

2. Overseas Health Cover
      The Overseas Health Cover premium will be paid by the University during the tenure of the award.

3. Tuition Fees
      International student tuition fees associated with enrolment in a Masters by Research or Doctoral program at Deakin University will also be covered under the scholarship for the tenure of the award.

4. Relocation allowance
      Where the Awardee has to move to Melbourne, Geelong or Warrnambool to take up the Award, the following allowances may be provided on production of original, dated receipts:
      • Travel expenses within Australia up to the equivalent of an economy airfare (or concession rate where appropriate) for Awardee, spouse and dependants to the University form his or her normal place of residence. An applicant who relocates from overseas may claim up to the equivalent of an economy airfare between Darwin or Brisbane and Melbourne (approx. $300.00AUD)

مرسی از شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Definitely Yes. Also I think your campus is in Geelong, much cheaper than Melbourne.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman2546 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه Deakin برای دوره دکترا مهندسی کامپیوتر به صورت HDR بورس گرفتم. که شرایط بورس به صورت زیر است. آیا با این مبلغ می تونم در استرالیا زندگی کنم؟

1. Stipend

The 2012 annual stipend rate is $23,728 tax exempt+ top up 4000$ ( if applicable )

2. Overseas Health Cover
      The Overseas Health Cover premium will be paid by the University during the tenure of the award.

3. Tuition Fees
      International student tuition fees associated with enrolment in a Masters by Research or Doctoral program at Deakin University will also be covered under the scholarship for the tenure of the award.

4. Relocation allowance
      Where the Awardee has to move to Melbourne, Geelong or Warrnambool to take up the Award, the following allowances may be provided on production of original, dated receipts:
      • Travel expenses within Australia up to the equivalent of an economy airfare (or concession rate where appropriate) for Awardee, spouse and dependants to the University form his or her normal place of residence. An applicant who relocates from overseas may claim up to the equivalent of an economy airfare between Darwin or Brisbane and Melbourne (approx. $300.00AUD)

مرسی از شما
    Mostafa

Junior Member

مرسی از پاسخ شما. امکانش هست که یک مقدار با جزئیات بیشتر در مورد هزینه های Geelong توضیح بدید. من در حال حاضر در شرکت نفت مشغول کار هستم، می خواستم بدونم آیا ارزش داره که من کارمو در اینجا رها کنم و برم استرالیا؟ در ضمن آیا در مدتی که در استرالیا دانشجو هستم، بعد از اتمام تحصیل آیا میشه که اقامت اونجارو بگیرم و کار مناسبی پیدا کنم؟
    ویرایش توسط iman2546 : May 5th, 2012 در ساعت 02:07 PM

Junior Member l_chemist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physical chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط start_today نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز من خودم موناش درس می خونم. جسارتا چرا میخواین گرفتن پذیرش و بورس رو به این موسسه ها بسپرین؟ این کار خیلی راحته و هیچ احتیاجی نداره کسی انجام بده براتون و حتی هزینه ای هم نداره! شما یا شرایط گرفتن بورس رو دارین که در اون صورت احتیاجی ندارین کسی براتون اپلای کنه یا ندارین که اگه کسی هم اینکارو انجام بده براتون بازم رد میشین و کسی کاری از دستش بر نمیاد. طبق تجربه میگم بهتون که هیچ کدوم از این موسسات (حتی بهترینشون) برای گرفتن پذیرش و بورسیه مثل خودتون دلسوزی نمی کنن و کار رو کامل و صحیح انجام نمیدن. توصیه میکنم خودتون اقدام کنین. در مورد هزینه هم همونطور که در پست های قبلی گفتم هزینه ها بستگی به نحوه ی زندگی کردنتون داره اما بطور متوسط سالی 20 هزار تا برای زندگی باید در نظر بگیرید. امیدوارم موفق باشید.

سلام
    ممنونم از راهنمایی خوبتون.راستشو بخواین من تا حالا واسه استرالیا اقدام نکردم چون همیشه شنیده بودم که شرایطش سخته.این موسسه هم واسه 1کشور دیگه رفتم که خودش استرالیا رو به من پیشنهاد کرد.ولی از اونجایی که نماینده چندتا دانشگاه تو ایران هست گفت مطمئنه که میتونه این کارو واسه من انجام بده.

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

سلام دوستان
    برای دانشجویانی که بورسیه کامل هستند لازم است که چه میزان پول از ایران با خود بیاورند استرالیا؟
    بعنوان مثال من قصد دارم 30 آگوست بیام ملبورن (مجرد و phd )
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

I brought about 2000$, was enough. U will be paid about 4000$ after 2-3 weeks
    نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دانشجویانی که بورسیه کامل هستند لازم است که چه میزان پول از ایران با خود بیاورند استرالیا؟
    بعنوان مثال من قصد دارم 30 آگوست بیام ملبورن (مجرد و phd )
    با تشکر
    Mostafa

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط l_chemist نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از راهنمایی خوبتون.راستشو بخواین من تا حالا واسه استرالیا اقدام نکردم چون همیشه شنیده بودم که شرایطش سخته.این موسسه هم واسه 1کشور دیگه رفتم که خودش استرالیا رو به من پیشنهاد کرد.ولی از اونجایی که نماینده چندتا دانشگاه تو ایران هست گفت مطمئنه که میتونه این کارو واسه من انجام بده.
    میشه بپرسم کدوم موسسه هست؟
    یک چیزی رو میتونم با اطمینان بگم، به قول این دوستمون اصلا این موسسه نمیتونه کاری بیشتر از اونی که خودتون انجام میدید بکنه و حتی چون به هر حال حق الزحمه خودشون رو میگیرن چه شما بورس بگیرید چه نگیرید، اصلا دلسوزی و نگرانی هم بابت انجام کارهاتون ندارند.
    اگه شرایط بورس رو نداشته باشید هیچ موسسه ای نمیتونه کاری براتون بکنه، این که میگند ما نماینده هستیم و با دانشگاه رابطه آنچنانی داریم فقط حرفه. اینها یک مجوزی از وزارت علوم میگیرند اون رو به دانشگاه ها میفرستند و درخواست میدند که به عنوان نماینده ، اون دانشگاه رو به متقاضیان معرفی کنند. نه بیشتر و نه کمتر.
    شاید تنها حسنی که داشته باشه اینه که بعضی دانشگاه ها به جای مدارک اصل دانشجو ، از طریق این نماینده ها مدارک اسکن شده یا فکس شده رو قبول میکنند.
    اگه گفته مطمئنه میتونه براتون بورس بگیره و شما حتما میخواین از طریق اونها کارتون رو انجام بدید ، حتما توی قراردادتون ذکر کنید در صورت عدم دریافت بورس قرارداد فسخ بشه. این رو بهشون بگید ببینید اونوقت چطوری رفتار میکنند.
    ضمن اینکه من فکر میکنم اگه خودتون پیگیر باشید میتونید حتی هزینه زندگی رو هم بگیرید

Junior Member l_chemist آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physical chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    یک چیزی رو میتونم با اطمینان بگم، به قول این دوستمون اصلا این موسسه نمیتونه کاری بیشتر از اونی که خودتون انجام میدید بکنه و حتی چون به هر حال حق الزحمه خودشون رو میگیرن چه شما بورس بگیرید چه نگیرید، اصلا دلسوزی و نگرانی هم بابت انجام کارهاتون ندارند.
    اگه شرایط بورس رو نداشته باشید هیچ موسسه ای نمیتونه کاری براتون بکنه، این که میگند ما نماینده هستیم و با دانشگاه رابطه آنچنانی داریم فقط حرفه. اینها یک مجوزی از وزارت علوم میگیرند اون رو به دانشگاه ها میفرستند و درخواست میدند که به عنوان نماینده ، اون دانشگاه رو به متقاضیان معرفی کنند. نه بیشتر و نه کمتر.
    شاید تنها حسنی که داشته باشه اینه که بعضی دانشگاه ها به جای مدارک اصل دانشجو ، از طریق این نماینده ها مدارک اسکن شده یا فکس شده رو قبول میکنند.
    اگه گفته مطمئنه میتونه براتون بورس بگیره و شما حتما میخواین از طریق اونها کارتون رو انجام بدید ، حتما توی قراردادتون ذکر کنید در صورت عدم دریافت بورس قرارداد فسخ بشه. این رو بهشون بگید ببینید اونوقت چطوری رفتار میکنند.
    ضمن اینکه من فکر میکنم اگه خودتون پیگیر باشید میتونید حتی هزینه زندگی رو هم بگیرید
    ممنون از راهنماییتون. ولی خودشون گفتن تو قرارداد ذکر میشه که اگه نتونن بورس دانشگاه رو بگیرن (البته منظورم از بورس فقط هزینه تحصیله) پولو پس میدن و فقط هزینه پست و کلا خرجهایی که کردنو میگیرن.

ممنون از راهنماییتون. ولی خودشون گفتن تو قرارداد ذکر میشه که اگه نتونن بورس دانشگاه رو بگیرن (البته منظورم از بورس فقط هزینه تحصیله) پولو پس میدن و فقط هزینه پست و کلا خرجهایی که کردنو میگیرن.
    دوست خوبم موناش اصلا هزینه ای نداره که اونا بخوان بگیرن. هزینه ی application fee نداره و چیزی هم لازم نیست پست کنین. فقط شاید هزینه ی ترجمه ی مدارک یا مثلا ریپورت نمره ی زبان رو داشته باشید. فقط همین. به هر حال تصمیمش با خودتونه. اگه هر سوالی داشتین میتونین به صورت پیام خصوصی بپرسین. من اگه چیزی بلد باشم حتما خدمتتون عرض می کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    دقیقا منم یه تجربه جالب در مورد این مدل موسسات دارم.
    من برای پرداخت App fee که به صورت آنلاین دانشگاه قبول نمیکرد ،مشکل داشتم و اسم این موسسرو به عنوان "نماینده دانشگاه " از توی خود سایت دانشگاه استرالیایی برداشتم.
    من تمام مراحلیو که برای اپلای باید انجام میشد ، انجام داده بودم قبلا و فقط مونده بود پرداخت هزینه. به محض اینکه تماس گرفتم باهاشون به من گفتن : " اصلا چرا اینکارارو ندادی به ما از اول برات انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟ الان هم دیر نشده، ما صد دلار استرالیا ازت میگیریم به عنوان App fee و به علاوه 200 هزارتومن دیگه و برات اپلای میکنیم. بعد یه قرار داد باهات امضا میکنیم . اگه بعد که پذیرش گرفتی خواستی وکالت ویزاتو هم ما به عهده بگیریم که باید 400 هزارتومن دیگه بهمون بدی ، اگه نه همون دویست تومن قبلیو هم پس میدیم بهت به شرطی که وقتی خودت ویزاتو گرفتی برای ما اسکنشو بفرستی تا ما از دانشگاه پورسانت خودمونو بگیریم !!!! "
    یعنی برای یه پرداخت که نهایتا میشه سوپروایزرتون پرداخت کنه و شما توسط صرافیها به حسابش بریزید، باید حداقل 200 هزارتومن میدادم.
    بعدش که متن قراردادو هم به من دادن برای امضا هیچکدوم از اون اما و اگرهای بالایی نبود توش. فقط نوشته بود 600 هزارتومن هزینه کل مراحل هست یعنی از سوپروایزر پیدا کردن تا ویزا.
    خلاصه اینکه هر قراردادیو میدن بهتون با دقت با دقت بخونید و بعد امضا کنید. و مطمئن بشید که تمام شروط شمارو کامل نوشتن. درضمن از بچه هایی که قبلا توسط این شرکتا اقدام کردن هم بپرسید که واقعا اون پول رو بهشون پس دادن یا نه؟
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)