صفحه 3 از 34 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

شلمان!
    Guest

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

آيا توي كاتالوگ دانشگاه (مثلا ملبورن) هزينه هائي كه نوشته مقطوعه؟! يعني نميشه كه مثلا اگه نوشته خونه n دلار، نميشه بگردي ارزون تر و با همون شرايط پيدا كني؟

ميشه كمش كرد، اما بستگى به خودت داره كه تو چه سطحى از رفاه ميتونى زندگى كنى!
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaniko
    ميشه كمش كرد، اما بستگى به خودت داره كه تو چه سطحى از رفاه ميتونى زندگى كنى!
    والا وقتي قراره سالي 30، 40 ميليون خرج تحصيل و زندگي تحصيلي بكني يا بايد از اونطرف اينشتن در بياي كه پول رو در بياري يام به كم بسازي!!

کسی در رابطه با accommodation در شهر ملبورن اطلاعاتی داره؟ می دونم جندین نوع هست اما در رابطه با نسبت امکانات موجود تو هرکدوم به هزینه هاش اگر لطف کنید اطلاعات به من بدید ممنون میشم.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

سلام دوستان.
    هزینه ی تحصیل در استرالیا اونقدر هم که می گید زیاد نیست.الان دلار استرالیا را بانک سامان 671 تومان می فروشه.
    خب حالا اگه دو دو تا چهارتا کنید می بینید هزینه شهریه که 25 هزار دلار هست میشه حدود 16800000 تومان ما.
    تازه این واسه رشته های مستر هست.من هزینه دوره ی کارشناسی رو چک می کردم برای 3 سال درس خوندن در رشته تجارت بین الملل می شد 33 هزار دلار استرالیا 22 میلیون 200 هزار تومان که فکر کنم خیلی خیلی هزینه مناسبی باشه در برابر دیگر کشور ها.
    در ضمن برای هزینه خورد و خوراک هم اگه شما ترفند های خوبی داشته باشید می تونید هزینه خورد و خوراک خیلی خیلی کم کنید.برای مثال جای اینکه یه کوکا بخرید یک پک 12 تایی کوکا بخرید که خیلی ارزون تر در میاد و خیلی به صرفه تر هست.
    هزینه ی اجاره خونه هم بستگی به خودتون داره که بخواید تنها بگیرید یا با چند نفر.
    در آخر یادتون باشه دلار استرالیا 671 تومان هست(قیمت روز در سایت بانک سامان موجود هست).
    بدرود.

کلا یا از خوابگاهها دارید استفاده می‌کنید یا در بیرون از اون هستید، اگه خوابگاه باشید حدودا می‌شه هفت یی ۲۰۰ دلار (حدودا) البته باید هزینهٔ اینترنت و تلفن رو هم اضافه کنید. (یادم نیست غذا هم توش حساب می‌شه یا نه). یکم گرونه به نظر من چون حتما باید ۱۲ ماهه قرار داد ببنده آدم. نمی‌شه فقط ۲-۳ ماه رفت.

اگه بریم به سمت زندگی‌ مستقل باید برا خونه هفته یی از ۱۳۰-۱۴۰ دلار به بالا هزینه کنیم به علاوه هزینه خورد خوراک، گس، پاور، اینترنت هم هست که البته خیلی‌ نمی‌شه، به صرفه تره از نظر مالی‌ اما یسری عیب داره! مثلا هم خونه آدم کیه؟ چقدر از دانشگاه دوره؟ در ضمن پیدا کردن خونه مناسب سخته و زمان گیر.

می‌شه که از گزینه homestay/Hostelهم استفاده کرد، با غذا بدون تلفن می‌شه شعبی‌ ۳۸-۹ دلار که در این حالت با یک خانواده استرالیای زندگی‌ می‌کنیم. فکر کنم برا اولش خیلی‌ خوب اما برای طولانی‌ مدت کلی‌ گرون در میاد. خوبیش اینه که می‌شه مدت زمان کوتاهی‌ رو در نظر گرفت برا این کار بر خلاف خوابگاه دانشگاه. (۵ هفته به بالا)
    What Does Not Kill You Makes You Stronger

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Mohajer
    سلام دوستان.
    هزینه ی تحصیل در استرالیا اونقدر هم که می گید زیاد نیست.الان دلار استرالیا را بانک سامان 671 تومان می فروشه.
    خب حالا اگه دو دو تا چهارتا کنید می بینید هزینه شهریه که 25 هزار دلار هست میشه حدود 16800000 تومان ما.
    تازه این واسه رشته های مستر هست.من هزینه دوره ی کارشناسی رو چک می کردم برای 3 سال درس خوندن در رشته تجارت بین الملل می شد 33 هزار دلار استرالیا 22 میلیون 200 هزار تومان که فکر کنم خیلی خیلی هزینه مناسبی باشه در برابر دیگر کشور ها.
    در ضمن برای هزینه خورد و خوراک هم اگه شما ترفند های خوبی داشته باشید می تونید هزینه خورد و خوراک خیلی خیلی کم کنید.برای مثال جای اینکه یه کوکا بخرید یک پک 12 تایی کوکا بخرید که خیلی ارزون تر در میاد و خیلی به صرفه تر هست.
    هزینه ی اجاره خونه هم بستگی به خودتون داره که بخواید تنها بگیرید یا با چند نفر.
    در آخر یادتون باشه دلار استرالیا 671 تومان هست(قیمت روز در سایت بانک سامان موجود هست).
    بدرود.
    چقدر افت كرده!!... تا 2 ماه پيش 890 بود!

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

سلام
    لينك هزينه ها
    http://studyinaustralia.gov.au/Sia/e...ts/TuitionFees

سلام

بهتره دلار و از ایران بخریم و با خودمون ببریم(مثلا هزینه یک سالو) یا AUD4000 با خودمون ببریم بقیشو از ایران بخوایم برامون ترنسفر کنن؟؟
    و دیگه اینکه محدودیتی برای وارد کردن پول به استرالیا یا خارج کردن پول از ایران وجود داره، منظورم اینه که سقف مشخصی داره یا نا محدوده؟
    مرسی از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza-blue
    سلام

بهتره دلار و از ایران بخریم و با خودمون ببریم(مثلا هزینه یک سالو) یا AUD4000 با خودمون ببریم بقیشو از ایران بخوایم برامون ترنسفر کنن؟؟
    و دیگه اینکه محدودیتی برای وارد کردن پول به استرالیا یا خارج کردن پول از ایران وجود داره، منظورم اینه که سقف مشخصی داره یا نا محدوده؟
    مرسی از پاسختون
    محدوديت 10000 دلار در اولين ورود! بيشتر از اين را بايد declare كنيد
    آنچه هستم مي شوم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)