صفحه 30 از 34 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

بچه ها من متاهلم، بورس دانشگاه شدم سالی 24000 میخواستم ببینم میتونم اونجا واسه استاد کار کنم علاوه بر پروژه خودم که بتونم پول بیشتری در بیارم؟ اصلا شدنیه؟کسی بوده همچین تجربه ای داشته باشه یا دیده باشه؟ ممنونم
    God does not play dice
    Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Only depends on ur supervisor. In some unis like Uni Melb, having a tutorial and teaching assistant classes, U will be paid about 80-90$ per hour, as well as working in the lab, gonna be paid at least 40$ per h. But as I said, depends on ur supervisor
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    بچه ها من متاهلم، بورس دانشگاه شدم سالی 24000 میخواستم ببینم میتونم اونجا واسه استاد کار کنم علاوه بر پروژه خودم که بتونم پول بیشتری در بیارم؟ اصلا شدنیه؟کسی بوده همچین تجربه ای داشته باشه یا دیده باشه؟ ممنونم
    Mostafa

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    Only depends on ur supervisor. In some unis like Uni Melb, having a tutorial and teaching assistant classes, U will be paid about 80-90$ per hour, as well as working in the lab, gonna be paid at least 40$ per h. But as I said, depends on ur supervisor
    Thank you so much
    God does not play dice
    Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط havaarh نمایش پست ها
    در مورد کار، چیزی که اینجا زیاده کار، ولی چیزی که از اون بیشتره دانشجوی دنبال کاره، یعنی رو هوا میزنن، مخصوصا این چینیا
    حالا اگه حرفه خاصی بلدین که ممکنه کار پاره وقت مرتبط پیدا بشه (احتمالا تا ساعتی 20 دلار بهتون میدن)، اگه نه:
    - اول اینکه اینجا هیچ کاری عار نیست همه به همه احترام میذارن
    - دوم اینکه باید دنبال کارای دفتری بگردید، منشی، تلفنچی، بایگان و اینا ولی متاسفانه نمیتونین پیدا کنین یا به سختی یا شانس (تقریبا ساعتی بین 15 تا 18-19 دلار)
    - بعد از اون دنبال کارهای متفرقه مثل فروشندگی، آشپزی، راننده، کشیر، ویتر ... (تقریبا ساعتی بین 13 تا 18 دلار)
    با این کارها خرج زندگیتون در میاد
    - فقط یه نکته مهم مهم مهم اینه که در تمام اینکارا دنبال کسی میگردن که بقول خودشون communication خوبی داشته باشه، یعنی یه ماهه آخر با دیوارم انگلیسی حرف بزنین
    ولی به نظر من با فرهنگ شغلی فوق العاده متفاوتی که ما با اینا داریم حداقل رو 3 یا 4 ماه بیکاری حساب کنین
    دوست عزیز منم چندتا سوال داشتم که اگه جواب بدی ممنون میشم...
    1)اگه اونجا پول توي بانك بذاريم ماهيانه چقدر سود بهش تعلق ميگيره؟
    2)کلا اگه مباغی مثلا 40000 دلار داشته باشیم 1 سال چی کار کنیم که سود بهش تعلق بگیره؟
    3)درباره رفت و آمد با اتوبوس و مترو من شنیدم یه کارتی هست برای اونایی که زیاد استفاده می کنن که کمتر میشه هزینه مثلا برای هر سری 4-5 دلار...شما خبر دارین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in International Business Law - Australia

برای ۴۰ هزار دلار بانک commonwealth ماهی حدود ۱۴۰ دلار به شما سود میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharrrrrrr نمایش پست ها
    2)کلا اگه مباغی مثلا 40000 دلار داشته باشیم 1 سال چی کار کنیم که سود بهش تعلق بگیره؟
    3)درباره رفت و آمد با اتوبوس و مترو من شنیدم یه کارتی هست برای اونایی که زیاد استفاده می کنن که کمتر میشه هزینه مثلا برای هر سری 4-5 دلار...شما خبر دارین؟
    ویرایش توسط Sabokkbal : October 10th, 2012 در ساعت 03:22 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Normally the interest here is about 5.5% per year, for the first three month and after that is about 3.5% (Commonwealth bank- The other banks also should be almost the same). In Melbourne it does, not too much difference (Myki card) but better than tickets!
    نقل قول نوشته اصلی توسط saharrrrrrr نمایش پست ها
    Mostafa

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان یه سوال، اونجا به international students وام های کوتاه مدت نمیده بانک؟؟ حتما باید PR داشت تا وام گرفت؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

فکر نکنم بتونید وام با مبالغ زیاد بگیرید بدون اینکه شاغل باشید. خود دانشگاه یک مقدار وام میده، اما اونم کلی شرط و شروط داره. در حد یک ماه، 3000$ یکی از دوستان خودم از دانشگاه وام گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان یه سوال، اونجا به international students وام های کوتاه مدت نمیده بانک؟؟ حتما باید PR داشت تا وام گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    Normally the interest here is about 5.5% per year, for the first three month and after that is about 3.5% (Commonwealth bank- The other banks also should be almost the same). In Melbourne it does, not too much difference (Myki card) but better than tickets!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sabokkbal نمایش پست ها
    برای ۴۰ هزار دلار بانک commonwealth ماهی حدود ۱۴۰ دلار به شما سود میده.
    دوستان با توجه به توضیحاتی که دادین با این مبلغ (40000$) در مدت یک سال چه کاری انجام بدم بهتره؟؟؟

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    فکر نکنم بتونید وام با مبالغ زیاد بگیرید بدون اینکه شاغل باشید. خود دانشگاه یک مقدار وام میده، اما اونم کلی شرط و شروط داره. در حد یک ماه، 3000$ یکی از دوستان خودم از دانشگاه وام گرفت
    اونم ظاهرا دانشگاه داره تا دانشگاه! ظاهرا فقط بعضی از دانشگاه ها وام میدن. با پیدا کردن کار part time میشه از بانک وام گرفت یا حتما باید فول تایم باشه؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)