صفحه 9 از 34 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 340

موضوع: آرشیو شده : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Teaching-La Trobe University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    سلام
    من تازه از دانشگاه QUT پذیرش گرفتم .کسی میدونه هزینه زندگی توی بریزبین برای یه مجرد که بخواد اتاق تکی داشته باشه چقدره؟ و کسی از بازار کار آنجا اطلاعی داره؟ اگه شما جای من بودین که میتونستین بریت پرت , سیدنی یا بریزبین کدام را از هر نظر انتخاب میکردین؟(من از هر سه تا پذیرش دارم) ولی توی انتخاب شهر واقعا موندم .
    رشته من حسابداریه و برای Master دارم میرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    با سلام. انتخاب شهر تا حد زیادی به دانشگاه بستگی داره. QUT دانشگاه خوبی‌ هست. در مورد هزینه زندگی‌ غیر از مسکن بقیه چیزها تقریبا در سراسر استرالیا یکسانه. هزینه مسکن در پرث کمی‌ بیشتر یا برابر بریزبین هست( پرث در حال رشده) اما در سیدنی 1.5 تا 2 برابر هم می‌تونه باشه. البته این رو هم در نظر داشته باشید که به همون نسبت که هزینه مسکن در شهرهای کوچک کمتر هست، پیدا کردن کار هم دشوارتره. راستی‌ اگه میخواین برین بریزبین خودتون رو واسه گرمای شدید. آماده بکنید.
    The future has several names. For the weak, it is the impossible. For the fainthearted, it is the unknown. For the thoughtful and valiant, it is the ideal

Junior Member ladan205 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture, Deakin University

نقل قول نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
    سلام
    من تازه از دانشگاه QUT پذیرش گرفتم .کسی میدونه هزینه زندگی توی بریزبین برای یه مجرد که بخواد اتاق تکی داشته باشه چقدره؟ و کسی از بازار کار آنجا اطلاعی داره؟ اگه شما جای من بودین که میتونستین بریت پرت , سیدنی یا بریزبین کدام را از هر نظر انتخاب میکردین؟(من از هر سه تا پذیرش دارم) ولی توی انتخاب شهر واقعا موندم .
    رشته من حسابداریه و برای Master دارم میرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    راستش به نظر من از لحاظ آب و هوا که این دوستمون میگه بریزبن و گرمای شدید فکر کنم یکم اغراق کرده البته درسته که هواش از جاهای دیگه بهتره و گرمتر ولی‌ دیگه شدید نیست ! در مورد انتخاب شهر هم بگم که هر ۳ تا شهر امتیازاتی دارن و خوب معایبی.مثلا سیدنی خوب بزرگتر و شاید امکانات کار بیشتر باشه ولی‌ هزینه تون بالاتره.پرت یکم فقط از این بابت که اون طرف استرالیا واسه خودش تک افتاده نسبت به بقیه خوب کمتر در ارتباط هست ولی‌ خوب رو به رشده . شما بهترین کاری که میتونید بکنید به نظر من اگر از بابت کار مربوط به رشتتون میخواین انتخاب کنید توی سایت کاریابی رشتتون رو سرچ کنید ببینید بیشتر در چه شهری واسه رشته شما پیشنهاد کار بیشتر هست.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دعوا نداره كه! اين دو تا رو ببينين. اولي بريزبن و دومي چرت و پرت!
    http://www.wunderground.com/NORMS/Di...8&Units=metric

http://www.wunderground.com/NORMS/Di...0&Units=metric

طبق اين اطلاعات، آب و هواي بريزبن معتدلتره! بارون هم البته بيشتر مياد!
    طبق اطلاعات من، شرايط كاري توي بريزبن بهتره ، دانشگاههاش بطور كلي بهتره، سطح زندگي بالاتره، مهاجرين غير قانونيش كمتره!!!
    البته من هيچ كدوم از اين دو جا رو نميخوام برم. براي دوستان گفتم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    دعوا نداره كه! اين دو تا رو ببينين. اولي بريزبن و دومي چرت و پرت!
    http://www.wunderground.com/NORMS/Di...8&Units=metric

http://www.wunderground.com/NORMS/Di...0&Units=metric

طبق اين اطلاعات، آب و هواي بريزبن معتدلتره! بارون هم البته بيشتر مياد!
    طبق اطلاعات من، شرايط كاري توي بريزبن بهتره ، دانشگاههاش بطور كلي بهتره، سطح زندگي بالاتره، مهاجرين غير قانونيش كمتره!!!
    البته من هيچ كدوم از اين دو جا رو نميخوام برم. براي دوستان گفتم.
    آقای aminp30 ...

لطفا از ادبیات مناسب استفاده کنید . دعوایی وجود نداره !! شهر Perth هم یه شهر آروم با مردم خوب هست نه چرت و پرت !!! دانشگاههای هر دو شهر هم دانشگاههای خوبی هستن .....

در کل : گرچه این تاپیک در مورد هزینه های استرالیاست و نه آب و هوا ... بطور کلی با توجه به اینکه من قرار بود زمانی واسه ادامه تحصیل به بریزبن برم و اطلاعات کاملی رو از آب و هوا و موارد دیگه شهر های استرالیا کسب کرده بودم و با استناد به حرفای عینی دوستان و فامیلها در هر دو شهر پرت و بریزبن باید عرض کنم که پرت آب و هوای بهتر و قابل تحمل تری از بریزبن داره . حداقل واسه کسی که توی تهران یا شهر های با رطوبت پایین بزرگ شده باشه . هر دو شهر البته آب و هوای اوقیانوسی دارن که اصلا تو ایران چنین اب و هوایی رو نداریم . اما بریزبن به طور محسوس تری شرجی تر میشه تو تابستون . در صورتی که پرت به دلیل مختصات جغرافیایی آب و هوای خشک تری داره و مخصوصا به دلیل پدیده ای با نام"Fremantle Doctor" شبهای تابستونش با نسیم خنکی همراه میشه ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    آقای aminp30 ...

لطفا از ادبیات مناسب استفاده کنید . دعوایی وجود نداره !!
    آقاي VahidR! كدوم ادبيات نامناسب؟ اون فقط يك مزاح بود. شما به استناد به دوست و فاميل گفتين من به استناد سايت معتبر آب و هوايي.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    آقاي VahidR! كدوم ادبيات نامناسب؟ اون فقط يك مزاح بود. شما به استناد به دوست و فاميل گفتين من به استناد سايت معتبر آب و هوايي.
    به هر حال فروم به شدت رو ادبیات بکار رفته حساسه حتی اگه رنگ شوخی داشته باشه (به خصوص اخیرا که رفتارهای نامناسبی رو بخشهای دیگه دیده شده ) .
    در مورد منابع هم خوب من اهمیت این سایتها رو دست کم نمیگیرم (کافیه تو گوگل یه سرچ کنید تا بهتون تعداد زیادی از این دست منابع رو نشون بدن).
    اما من علاوه بر این منابع خواستم به شاهدهای عینی هم استناد کرده باشم . کسانی که هم در ایران زندگی کردن و هم از نزدیک اونجا رو دیدن و لمس کردن .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

قضیه مسکن رو بالاخره چی کار کنیم؟

از یه طرف میگن اگه زود اقدام نکنی و بخوای بعد شروع ترم دنبال خونه بیوفتی، جاهای مناسب (مکان و قیمت) سریع پر میشن.

اگه هم بخوایم از اینجا اقدام کنیم که ندید نمیشه قرارداد بست.

من توی چندتا سایت آگهی اجاره مسکن برای صاحبان آگهی ایمیل زدم و تاریخ رسیدنم رو گفتم و اعلام آمادگی برای رزرو خونه کردم. فکر می کنید جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban and Regional Planning, UQ

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    قضیه مسکن رو بالاخره چی کار کنیم؟

از یه طرف میگن اگه زود اقدام نکنی و بخوای بعد شروع ترم دنبال خونه بیوفتی، جاهای مناسب (مکان و قیمت) سریع پر میشن.

اگه هم بخوایم از اینجا اقدام کنیم که ندید نمیشه قرارداد بست.

من توی چندتا سایت آگهی اجاره مسکن برای صاحبان آگهی ایمیل زدم و تاریخ رسیدنم رو گفتم و اعلام آمادگی برای رزرو خونه کردم. فکر می کنید جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سینا جان اگه نمیخوای خوابگاه بری که زود پر شدن معنی نداره، یه هفته هتلی، متلی میگیری، دنبال خونه میگردی.
    اگه قیمت و مکانش خیلی عالی نبود، سه ماه بعد خونه رو عوض میکنی. اگه بار زیاد نداشته باشی و خونه ی مبله بگیری که این جابجایی خیلی راحتتر هم میشه.

رشته و دانشگاه

اینو دانشگاه برام فرستاده:

So for reservations you will need to make direct contact with the providers which are of interest. Please refer to the links on our website for details. Even though your studies do not commence until January, I strongly suggest that you reserve your long-term accommodation as soon as possible, because some options fill up quickly. To finalise the reservation, you will be required to make a payment which to the provider will be deducted from your rent or security bond.

توصیه به رزرو کرده. شاید به خاطر کوچیک بودن آدلاید و کمتر بودن خونه های کرایه ای باشه.

رشته و دانشگاه

اگر قرار باشه ویزای ماها هم 1 هفته قبل ترم بیاد، بایستی برای long term accommodation فکری جدی کرد.

ایکاش دوستانی که ویزاشون اومده و اخیرا رفتن ارتباطشون رو با سایت حفظ کرده و از تجربیاتشون بیشتر میگفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)