صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: تاثیر مسافرت به کشورهای سوریه، عراق و عربستان در مدت زمان کلیرنس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- مهندسی کامپیوتر سخت افزار

پیش فرض تاثیر مسافرت به کشورهای سوریه، عراق و عربستان در مدت زمان کلیرنس

اینروزها خیلی از دانشجوها می تونن با استفاده از سهمیه دانشجویی یا آزاد مسافرت های زیارتی به کشورهای سوریه و عراق و عربستان برن. بنظرم جای همچین تاپیکی خالی بود. لطفا عزیزانی که مسافرت به کشورهای زیارتی(و البته بدنام!) فوق الذکر رو دارند و موفق به دریافت کلیرنس و اخذ ویزا شده اند یا اگه احتمال میدن یکی از دلایل رد شدنشون توی کلیرنس مسافرت به این کشورها بوده، اشتراک مساعی و تبادل اطلاعات بفرمایند!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر مسافرت به کشورهای سوریه،عراق و عربستان در مدت زمان کلیرنس

سلام
    جهت اطلاع شما همسز من 3 سال پیش سفز یکماهه به عربستان و 2 سال پیش سفر یکماهه به عراق داشته والان هم ویزای توریستی آمریکاش اومده

Junior Member mohsen12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Communication

سلام؛
    بلاخره هر چی باشه، این آمریکایی ها هم آدم هستن و اعتقادات و این جور چیزها سرشون می شه. انشاالله که مشکلی پیش نمی یاد...

Junior Member

سلام من یه یک ساله امریکا هستم تو پاسی که ویزا امریکا رو دارم دو تا ویزا عراق هر کدوم به مدت 6 ماه وجود داشت تو برگه های که پر کردم نوشتم که عراق سوریه وعربستان رفتم هیچ مشکلی نبود
    اینجا همه به اعتقادات هم احترام میزارن ربطی نداره درچه دینی هستید
    در ضمن لطقا جز صداقت هیچ کار دیگه برای ویزا انجام ندید
    سفاترهای از تمام مهارتهای ایرانی که میشه به دورغ باشه اگاه هستند
    صداقت همیشه اینجا جواب داده من تو این 14 ماهی که اینجا هستم عادت کردم که مثل خوشون راست بگم ورک باشم

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

Additional Information :
    Please provide travel history to Iraq
    . Thanks

این سوالیه که یکی از دوستانی که از دوبی منتظر ویزا بوده دریافت کرده بعد از کلی معطلی! و هنوز هم رو هواست... این حرفایی که میزنید اون ها درک میکنند هم همش شعاره!! یه آمریکایی هیچوفت برای زیارت بلند نمیشه از کشورش بره بیرون پس شاید بودنه که ایرانی ها میرن زیارت ولی درک نمی تونه بکنه!! و مسلماً حساس هم خواهند بود و امنیت کشورشون از همه چیز براشون مهم تره! و مهم تر هم خواهد شد!

پس سعی کنید اگر ویزای آمریکا و سریعتر کلیر شدن براتون مهمه تا حد امکان عقب بندازید... در ضمن خوردن مهر ورود خروج یا ویزای کشورهای عربی خاص... در زمانی که در کلیرنس به سر میبرید ممکنه موجب ریکلیرنس در زمان پیک آپ بشه... بعداً براتون مواردش رو با رفرنس میارم!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

یکی از چک های معروف کلیرنسی اسمش "Visa Condor" هست که از سال 2002 انجام میشه... جزئیاتش که چه چیزی میتونه باعثش بشه تقریباً محرمانه هست... اما این ها تقریباً دیگه مشخص شده که باعثش میشن:

Visa Condor Checks, are required for specified individuals. The exact criteria for which applicants this Check applies to are confidential. However, anecdotal evidence indicates that any one of a number of factors may trigger the need for Visa Condor Clearance:

Travel to predominantly Muslim countries

Prior foreign military service in certain countries

Prior employment in sensitive sectors

Specialized training that may have military, intelligence or security implications

Birth or residency in certain countries, not limited to Afghanistan, Algeria, Bahrain, Djibouti, Egypt, Eritrea, Indonesia, Jordan, Kuwait, Lebanon, Malaysia, Morocco, Oman, Pakistan, Qatar, Saudi Arabia, Somalia, Tunisia, Turkey, the United Arab Emirates, Yemen., Cuba, Iran, Iraq, Libya, North Korea, Sudan, Syria.

Reference: here

کشورهایی که ایرانی ها زیاد میرن رو قرمز کردم!! درسته که اونجا گفته متولدین این کشورها... ولی قرمز کردم چون کشورهاییه که روشون حساسند! در ضمن سفر در مدت زمانی که در کلیرنس هستید به این کشورهایی که تو لیست هست احتمال ایجاد مشکل و ریکلیر خورد رو زیاد می کنه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

من با پاس قبلی ام رفته بودم حج عمره.
    یا پاس جدیدم هیچ جا نرفتم.

یعنی شما می گویید وقتی ازم سوال شد بگم نرفتم؟
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها

سلام
    پاس رو به چه منظور الکترونیکی کردند؟ یعنی اطلاعات سفر تا 5 سال قبل رو اگر اشتباه نکنم در فرم DS پرسیده/ اونجا هم نگفتید؟
    به نظرم این موارد در سیستم ثبت شده و نگفتنش در صورتی که متوجه شن بیشتر حساسیت ایجاد کنه. من دوستان زیادی دارم که با وجود مهر عربستان به راحتی ویزا گرفتند. اونها همونقدر که به زبان ما آشنا هستند با مسائل مذهبی و حتی کشورهایی که هدف این مسافرت ها هستند آشنا هستند. حالا چی بشه به یک نفر در این مورد گیر بدن دیگه بر میگرده به تاثیری که اون فرد روی آفیسر داره.بازم هر طور مصلحت میدونید.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها

حج مشکلی نداره ممکنه طولانی بشه ولی موجب رد شدن نمیشه! اما اگر یه سوریه و لبنان بهش اضافه میشد معلوم نبود چی میشه!

سلام
    من برای امتحان تافل PBT دو بار در سال 2013 رفتم اربیل عراق. این میتونه مشکل ساز باشه واسه ویزا؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)