نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen13671367 نمایش پست ها
سلام دوستان،
من بالاخره سربازیم 1 خرداد تموم شد و بهم یه برگه موقت دادن. ولی من برای 31 خرداد (20 June) وقت سفارت گرفتم. توی پادگان کلی از مسئولاش خواهش کردم که اسممو زودتر توی سیستم ثبت کنن و اونام گفتن ثبت میکنیم. ولی هنوز که ثبت نکردن و من خیلی نگرانم. میخواستم ببینم شما نمیدونین راهه دیگه ای هست که من بتونم با همین برگه گذرنامه بگیرم؟ که فقط بتونم برم مصاحبه سفارتو برگردم. پیشاپیش ممنون بابت پاسختون.
سلام

تا جایی که من میدونم حتماً باید توی سیستم خورده باشه که شما پایان خدمت دارید تا اون موقع پاسپورتتون بیفته توی جریان. سعی کنید خودتون هرجور شده پیگیری کنید و ترجیحاً بهشون نگید که میخواید برید خارج. ترس پرسنل از اینه که برای شما حقوق واریز بشه و با توجه به سیستم داغونی که اینها دارن برای شما تا یکی دو ماه هم واریز میشه. باید این ترس رو برطرف کنید تا مشکلتون سریعتر حل بشه. البته به نظر من اگر قبل از سفارت از شما اسکن پاسپورت نمیخوان هنوز زمان خوبی در اختیار دارید ولی قضیه رو سفت و سخت بگیرید، چون یه بار برای خودم اتفاق افتاده میدونم که رد شدن وقت سفارت و این حرفا برای کسی که خدمت رو به موقع تموم کرده خیلی رو اعصابه.