صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

Question مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

دوستان من معاف شدم ولی تا کارتم بیاد یه 20-30 روزی طول میکشه
    شنیده بودم استعلام اینا تو نظام وظیفه میدن که بتونی زودتر برای پاسپورت اقدام کنی؟
    خواستم اگه اطلاعی دارین بفرمائید که چکار کنم

Junior Member saeedcanada آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering University of Siegen

Question سوال سخت!

من الان 1 ساله که سربازیم تمام شده اما به لطف سیستم مسخره اداری کشور کارت پایان خدمتم نیامده! فکر کنم یه چند ماه دیگه بیاد.الان باید سریع از کشور خارج بشم.به نظرتون چیکار کنم؟ رفتم اداره گذرنامه میگه حتما باید کارتت باشه که شمارش را ما بنویسیم...برسید به دادم

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

سلام من هم برج 2 امسال تو بنیاد تشکیل پرونده دادم برای کارت پایان خدمت و هنوز کارت دریافت نکرده ام. اما برام پاسپورت 5 ساله صادر شده. می خواستم بدونم میشه بدون کارت پایان خدمت از کشور خارج شد یا نه؟
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط engineer62 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستانی که مشکلی نظیر من دارند! شاید جواب من کمی دیر باشه و تا الان خود دوستان مراجعه کردن و از راه حل این قضیه الان اطلاع دارند. به هرحال باید عرض کنم که طبق مراجعه ای که من شخصاً به اداره گذرنامه تهرانپارس داشتم، به من گفته شد باید از پشتیبانی قرارگاه محل خدمت نامه ای مبنی بر اتمام دوره خدمت به سازمان وظیفه عمومی برد تا اونها طبق استعلامات خودشون، اتمام خدمت شما رو تائید کنند. در اینصورت سازمان وظیفه عمومی نامه ای به اداره گذرنامه میزنه تا از این طریق به شما پاسپورت یک بار خروج داده بشه. این پاسپورت رو بعداً که کارت پایان خدمتتون ایشالله به دستتون رسید میتونید مکررالخروج کنید. ظاهراً برای افرادی مثل من که در حال حاضر برای مصاحبه سفارت نیاز دارند تنها یکبار از کشور خارج بشن، این رویه جوابگویه!
    موفق باشید!
    مگر پاسپورتی تحت عنوان یکبار خروج داریم؟؟ یعنی داخل پاس میزنن یکبار خروج؟؟
    برای گرفتن این پاس باید دلیلی هم بیاریم؟ مثل سفر زیارتی یا امتحان زبان و ...؟؟ و اینکه کشور مقصد رو میپرسن برای صدور پاس؟؟
    ممنون!

بله پاسپورت یک بار خروج هم داریم! اینکه برای دریافتش باید دلیل بیارید رو نمیدونم.... تو فرمی که باید تحویل پلیس +10 بدید، اسم مقصد رو ازتون میپرسند که البته گمان نمیکنم چندان اهمیتی داشته باشه و میشه هر کشوری رو نوشت!

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

من بعد از معافیت از سربازی و قبل از اومدنه کارت معافیم چون ویزام داشت باطل میشد از نظام وظیفه کرج بدون وثیقه اجازه خروج گرفتم و از ایران خارج شدم.گفتن ما قانونا اجازه بیشتر از یک ماه خروج نمیدیم .حالا از تاریخی که برام تعیین کردن چند ماهی گذشته . الان کارت معافیتم اومده میخوام بدونم اگه برم ایران آیا گذر نامه اجازه خروج دایممو بدون مشکل میده یا ممکنه دیر بر گشتنمو بهانه کنه ؟ درواقع الان اصلا با نظام وظیفه کاری ندارم اما گذرنامه گیر میده ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان سلام،وقتتون بخیر.
    من برای معافیت کفالت مادر اقدام کردم بعد از چند وقت بهم یه برگه دادن بنام "معافیت موقت"!حالا امروز رفتم پلیس +10 برای گرفتن گذرنامه بهم گفتن با این موقت نمیشه!!!سوالم اینکه واقعا اینجوریه یا طرف من بی اطلاع بود؟چون من هرجایی و سرچ کرم همچین حرفی یا قانونی ندیدم!!!لطفا راهنمایی میفرمایید؟

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rtk707 نمایش پست ها
    دوستان سلام،وقتتون بخیر.
    من برای معافیت کفالت مادر اقدام کردم بعد از چند وقت بهم یه برگه دادن بنام "معافیت موقت"!حالا امروز رفتم پلیس +10 برای گرفتن گذرنامه بهم گفتن با این موقت نمیشه!!!سوالم اینکه واقعا اینجوریه یا طرف من بی اطلاع بود؟چون من هرجایی و سرچ کرم همچین حرفی یا قانونی ندیدم!!!لطفا راهنمایی میفرمایید؟
    سلام
    من از قوانین این زمینه بی اطلاعم ولی بهتره از دفاتر متعدد با دیالوگ های مختلف تست کنی. اصلاً لازم نیست سوال بپرسی، کل مدارک رو تکمیل کن و بهش تحویل بده و ببین خودش چی میگه. ضمناً باهاش کلی هم چونه بزن. ضمناً دفاتر تهران خیلی بهتر از قوانین مطلع هستن. تجربه مشابه من برای گرفتن گذرنامه قبل از صدور فیزیکی کارت پایان خدمت نشون داد توی تهران کارهای اینجوری به راحتی راه میفته.
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

نقل قول نوشته اصلی توسط rtk707 نمایش پست ها
    دوستان سلام،وقتتون بخیر.
    بله کفالت مادر موقت هست و یا یه جستجوی کوچک در اینترنت در اولین نتیجه می تونید به صفحه زیر برسید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=3003

سلام engineer جان ببخشید من باید حدود 1 ماه و نیم بعد از پایان خدمتم از کشور خارج شم. من الآن پاسپورت با اعتبار دارم چون قبلاً با وثیقه از کشور خارج شده بودم. می خواستم ببینم با نامه نظام وظیفه می شه ظرف مدت کوتاه مثلاً یک یا دو روز کاری رفت اداره گذرنامه و مهر خروج را تمدید کرد؟ بعد که از کشور ان شا الله خارج شدیم و کارت اومد چه کار باید کرد؟ ممنون می شم اگر کمکم کنی

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)