صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط arash00 نمایش پست ها
    سلام.
    من یه هفته پیش مدارکم برای صدور کارت ارسال شده ( امروز میدون سپاه چک کردم و گفتن حدودا یه ماه طول میکشه تا کارت دستم برسه ). برای ترم زمستون هم پذیرش دارم که یه ماه و نیم گذشته ولی گفتن مشکلی نداره بیا. ویزام هم اومده. الان میخواستم بدونم چه راهی وجود داره که بتونم همین روزا از کشور خارج بشم؟ ممنون
    سلام

توی سیستم پلیس به اضافه ده یه چک بکنید ببینید براتون وضعیت خاتمه خدمت خورده یا نه. اگه نخورده که هنوز از نظر قانونی مشمول به حساب میاید ولی اگه خورده امکان گرفتن پاسپورت بدون داشتن اصل کارت پایان خدمت رو دارید. چون پاسپورت به افرادی داده میشه که ممنوع الخروج نیستن بنابراین شما هم قاعدتاً نباید مشکلی برای خروج داشته باشید ولی احتیاطاً تو فرودگاه هم چک کنید قبل از گرفتن بلیط.
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آن

دوستان من گذرنامه رو سال پیش وقتی دانشجو بودم گرفتم و لذا یک مقدار جلو هستم. اما حدودا 10 روز بعد از کمیسیون پزشکیم باید از کشور خارج بشم. کسی میدونه از چند روز بعد از کمیسیون وضعیت من به "معرفی به صدور کارت" تغییر می کنه؟ مضافا وقتی تو این وضعیت برم آیا می تونم یه برگه از نظام وظیفه بگیرم و برم پلیس گذرنامه که اجازه خروج دائم بگیرم؟ مرسی

Junior Member Y_a_s_h_a_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی سخت افزار کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

تا وقتی کارتتون صادر نشه نمیتونید گذرنامه بگیرید،حتی اگر درخواست صدور کارت توی سیستم ثبت شده باشه و خاتمه خدمت خورده باشه.
    وقتی درخواست صدور کارت ثبت بشه یک هفته بعد کارتتون میاد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Y_a_s_h_a_r نمایش پست ها
    تا وقتی کارتتون صادر نشه نمیتونید گذرنامه بگیرید،حتی اگر درخواست صدور کارت توی سیستم ثبت شده باشه و خاتمه خدمت خورده باشه.
    وقتی درخواست صدور کارت ثبت بشه یک هفته بعد کارتتون میاد
    دوست عزیز من خودم پاسپورتم رو قبل از کارت پایان خدمتم گرفتم! قبلش هم از چن تا دفتر تو شهرستان پرسیدم گفتن نشده ولی اومدم تهران با قوانین آشنا بودن و برام صادر کردن. حداقل اگر میخواید این حرف رو بزنید بگید من فلان جا و بهمان جا رفتم و نبود نه اینکله با یه جمله کلی و بدون هرگونه مدرکی افراد با این شرایط رو به استرس بندازید و یا اینکه کلا ناامیدشون کنید. من نمیگم چون من قبلا انجام دادم الان هم شدنیه ولی همونطور که گفتم با مدرک و سند حرف بزنید.
    Once my visa failed

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management at Illinois Institute of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم پاسپورتم رو قبل از کارت پایان خدمتم گرفتم! قبلش هم از چن تا دفتر تو شهرستان پرسیدم گفتن نشده ولی اومدم تهران با قوانین آشنا بودن و برام صادر کردن. حداقل اگر میخواید این حرف رو بزنید بگید من فلان جا و بهمان جا رفتم و نبود نه اینکله با یه جمله کلی و بدون هرگونه مدرکی افراد با این شرایط رو به استرس بندازید و یا اینکه کلا ناامیدشون کنید. من نمیگم چون من قبلا انجام دادم الان هم شدنیه ولی همونطور که گفتم با مدرک و سند حرف بزنید.
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید کدوم شعبه پلیس +10 رفتید. چون منم میخوام بیام تهران صرفا واسه همین موضوع و خب مسلما جایی که امتحانشو پس داده بهتره )

Junior Member

سلام
    سوالی که دارم در واقع اینه که با معافیت موقت کفالت مادر میشه گذرنامه گرفت ؟
    کسی هست که گرفته باشه ؟

Junior Member

سلام
    من معافيت کفالت گرفتم منتها گفتن الان موقته،بايد 30 ماه بگذره تا دائم بشه. سوالم اينه که ميشه الان پاسپورت گرفت؟کسي هست که گرفته باشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_hn نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید کدوم شعبه پلیس +10 رفتید. چون منم میخوام بیام تهران صرفا واسه همین موضوع و خب مسلما جایی که امتحانشو پس داده بهتره )
    الان شما احتمالا مشغول به تحصیل شدید ولی خب جواب دادن ضرری نداره. من رفتم دفتر امیر آباد روبروی پمپ بنزین ولی خب بحث ۳ سال پیش بود
    Once my visa failed

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)