صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

دوستان منم با همین وضیت اجازه خروج گرفتم یعنی پاسپورت داشتم و بعد از معافیت اجازه خروج گرفتم اما نظام وظیفه می گفت ما قانونا نمیتونیم خروج بیشتر از یک ماه بدیم . الان چند ماهه که گذشته کسی مطلع هست که برگردم ایران این مشکل ساز میشه یا گذرنامه اجازه خروجه مکرر رو بدون مشکل میده ؟ آیا میشه این موضوع رو از سفارت ایران پیگیری کرد ؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره توضیح بده . ممنونم

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    خواهش می کنم engineer جان، ما اردات داریم.

در مورد این بحث بگم که در نامه ای که من از نظام وظیفه به گذرنامه گرفتم هیچ صحبتی از مقصد نشده بود. تو پلیس +10 پرسیدم که برای صدور گذرنامه مقصد هم مهمه که گفت اره دیگه تو نامه نظام وظیفه باید نوشته باشه که گفتم ننوشته و ... گفت پس هیچی دیگه ما هم کاری نداریم (ولی اینو نوشته که یکبار خروجه)
    در ضمن این نامه باید ابتدا تو گذرنامه تایید بشه و بعد ببرید +10
    امیرجان اتفاقاً به من گفتن که مهر یکبار خروج میزنند و بعد از اینکه کارت پایان خدمتت اومد، اون مهر رو ابطال میکنیم.... ولی وقتی گذرنامه اومد هیچ مهری نزده بودن... یعنی مثل سایر گذرنامه ها، معمولی و 5 ساله بود!!

نقل قول نوشته اصلی توسط batman نمایش پست ها
    دوستان منم با همین وضیت اجازه خروج گرفتم یعنی پاسپورت داشتم و بعد از معافیت اجازه خروج گرفتم اما نظام وظیفه می گفت ما قانونا نمیتونیم خروج بیشتر از یک ماه بدیم . الان چند ماهه که گذشته کسی مطلع هست که برگردم ایران این مشکل ساز میشه یا گذرنامه اجازه خروجه مکرر رو بدون مشکل میده ؟ آیا میشه این موضوع رو از سفارت ایران پیگیری کرد ؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره توضیح بده . ممنونم
    طبق صحبتی که کارمند پلیس +10 به من کرد، اگه بخوان پاسپورت یکبار خروج بدن، یه مهر داخل پاسپورت مبنی بر این قضیه میزنند... اگر برای شما چنین مهری نزدند (مثل من) بعید میدونم مشکلی وجود داشته باشه... این اداره گذرنامه اصلاً اداره دقیقی نیست... به یکی از دوستان من زمانی که سرباز نیروی انتظامی! بود، برای سفر به حج پاسپورت معمولی 5 ساله دادند. یعنی خیلی راحت میتونست در حالیکه سرباز بود از کشور خارج بشه...!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط engineer62 نمایش پست ها
    طبق صحبتی که کارمند پلیس +10 به من کرد، اگه بخوان پاسپورت یکبار خروج بدن، یه مهر داخل پاسپورت مبنی بر این قضیه میزنند... اگر برای شما چنین مهری نزدند (مثل من) بعید میدونم مشکلی وجود داشته باشه... این اداره گذرنامه اصلاً اداره دقیقی نیست... به یکی از دوستان من زمانی که سرباز نیروی انتظامی! بود، برای سفر به حج پاسپورت معمولی 5 ساله دادند. یعنی خیلی راحت میتونست در حالیکه سرباز بود از کشور خارج بشه...!
    ممنون از جوابتون
    بله ،همینطوره پاسپورت من هم کاملا عادی و بدونه هیچ مهر اضافی بود ، منتها تا جایی که من اطلاع دارم ، دادن اجازه یک بار خروج در واقع تو سیستمه کامپوتری گذرنامه هست و بعدا باید اصل کارت رو برد تا تو سیستم اصلاح شه.اما از اونجایی که توی نامه ای که نظام وظیفه میده طول مدت سفر, حد اکثر یک ماه ذکر میشه آیا اگه از این مدت بگذره بازم راحت خروج مکرر رو میدن یا اینکه نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط batman نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    بله ،همینطوره پاسپورت من هم کاملا عادی و بدونه هیچ مهر اضافی بود ، منتها تا جایی که من اطلاع دارم ، دادن اجازه یک بار خروج در واقع تو سیستمه کامپوتری گذرنامه هست و بعدا باید اصل کارت رو برد تا تو سیستم اصلاح شه.اما از اونجایی که توی نامه ای که نظام وظیفه میده طول مدت سفر, حد اکثر یک ماه ذکر میشه آیا اگه از این مدت بگذره بازم راحت خروج مکرر رو میدن یا اینکه نه.
    والا به ما که گفتن مهر میزنن... فکر میکنم برای اطمینان بیشتر باید شخصاً مراجعه و سوال کرد. من فردا حتما این کار رو میکنم و به شما اطلاع میدم.

سلام!
    دوستان من امروز به اداره گذرنامه تهرانپارس مراجعه کردم و این قضیه مهر یکبار خروج رو پرسیدم. باید عرض کنم که یکبار خروج بودن پاسپورت در داخل پاسپورت با زدن هیچ مهری مشخص نمیشه (علیرغم چیزی که افسر گذرنامه قبلاً بهم گفته بود) بلکه در داخل نرم افزار اداره گذرنامه این یکبار خروج بودن پاسپورت شما ثبت میشه و زمانی که کارت پایان خدمت شما صادر شد، باید دوباره مراجعه کنید و پاسپورت رو از حالت یکبار خروج بودن خارج کنید. بعبارت دیگه پاسپورت شخصی مثل من یکبار خروج بود بدون اینکه مهری مبنی بر این قضیه داخلش زده باشند. امروز هم یکسری مدارک بردم و گفتن 4 شنبه بیا پاسپورتت رو تحویل بگیر.
    یا حق

نقل قول نوشته اصلی توسط engineer62 نمایش پست ها
    والا به ما که گفتن مهر میزنن... فکر میکنم برای اطمینان بیشتر باید شخصاً مراجعه و سوال کرد. من فردا حتما این کار رو میکنم و به شما اطلاع میدم.
    دیگه مهری وجود نداره. فقط تو سیستم ثبت میشه و در فرودگاه یا مرز چک میشه.

آیا برای گرفتن گذرنامه یکبار خروج وقتی در مرحله ای صدور کارت هستی باید وثیقه هم بگذازی؟؟
    سرهنگ ن. و کرج به من گفت اگه بخوای عراق بری بهت نامه خروج می دیم ولی باید وثیقه بزاری!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    آیا برای گرفتن گذرنامه یکبار خروج وقتی در مرحله ای صدور کارت هستی باید وثیقه هم بگذازی؟؟
    سرهنگ ن. و کرج به من گفت اگه بخوای عراق بری بهت نامه خروج می دیم ولی باید وثیقه بزاری!!!!!
    اگر صدور کارت تو سیستم برات وارد شده، نیازی به وثیقه نیست. میری باجه 2 در سالن 3 یه نامه به گذرنامه واست صادر می کنن و میری گذرنامه تایید می کنن و بعد پلیس +10 درخواست صدور پاس می دی

نقل قول نوشته اصلی توسط amirap نمایش پست ها
    اگر صدور کارت تو سیستم برات وارد شده، نیازی به وثیقه نیست. میری باجه 2 در سالن 3 یه نامه به گذرنامه واست صادر می کنن و میری گذرنامه تایید می کنن و بعد پلیس +10 درخواست صدور پاس می دی
    توی نامه نظام وظیفه به اداره گذرنامه مقصد هم می نویسند؟؟ اگه بنویسند مشکل ساز نمی شه؟؟
    آخه سرهنگه تو کرج به من گفت برای عراق بهت نامه می دیم. حالا من می خوام برم ترکیه!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)