صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

دوستان بعد از آمدن کارت برای تغییر محدودیت خروج (از یکبار خروج به خروج مکرر) کجا باید برم؟؟ اداره گذرنامه؟؟ پلیس +10 ؟ نظام وظیفه؟؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    توی نامه نظام وظیفه به اداره گذرنامه مقصد هم می نویسند؟؟ اگه بنویسند مشکل ساز نمی شه؟؟
    آخه سرهنگه تو کرج به من گفت برای عراق بهت نامه می دیم. حالا من می خوام برم ترکیه!!
    نه خیر دوست عزیز مقصد ثبت نمیشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دوستان بعد از آمدن کارت برای تغییر محدودیت خروج (از یکبار خروج به خروج مکرر) کجا باید برم؟؟ اداره گذرنامه؟؟ پلیس +10 ؟ نظام وظیفه؟؟
    به اداره گذرنامه باید مراجعه کنید! پاسپورت رو دو-سه روز پیش خودشون نگه میدارند تا این کار رو انجام بدن... من به اداره گذرنامه تهرانپارس مراجعه کردم. یکشنبه پاسپورت رو تحویل دادم و سه شنبه گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان.اگهبا پاس یکبار خروج خارج بشیم کی مهلت داریم برگردیم اخه کلاسا دانشگاه شروع شدن.مثلا میشه 6 ماه دیگه برگشت مشکل نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdihp نمایش پست ها
    سلام دوستان.اگهبا پاس یکبار خروج خارج بشیم کی مهلت داریم برگردیم اخه کلاسا دانشگاه شروع شدن.مثلا میشه 6 ماه دیگه برگشت مشکل نداره
    اینطور که من از دوستمون اینجا شنیدم نامه ای که از ناجا به اداره گذرنامه می دن فقط نوشته صدور گذرنامه یکبار خروج برای ایشان بلامانع است. پس ظاهراً صحبتی از محدودیت تاریخی نیست و مسئله فقط یک بار خارج شدن هست...

سلام.
    من سال 90 اعزام شدم به خدمت. بعد حدود 5 ماه پذیرش گرفتم و رفتم تو وزارت علوم تشکیل پرونده دادمو وثیقه گذاشتمو از پادگان اومدم بیرونو و پاسپورت گرفتم که تا تاریخ 15 شهریور مجوز خروج داره.
    حالا بقیه خدمتمو کسری نخبگان دارم که توسیستم هم ثبت شده. نظام وظیفه هم میگه اول باید بری اون معافیت تحصیلی که ما برات با قرار وثیقه صادر کردیم رو باطل کنی بعد بری پلیس +10 دوباره درخواست اعزام بدی تا بری تو مرحله صدور کارت. رفتم پلیس +10 میگه باید اول از وزارت علوم نامه انصراف از تحصیل بیاری تا برات درخواست اعزام مجدد بدیم.

حالا سوال من اینه:
    اگه برم وزارت علوم بگم میخوام انصراف بدم، اونا اول میگن باید بری پاسپورت و مجوز خروجی که گرفتی رو باطل کنی یا نه؟ حالا مجوز خروج برام مهم نیست که باطل بشه چون وقتی کارتم صادر شه میتونم دوباره برم بگیرم اما میترسم اینا اصلا پاسپورتمو باطل کنن اونوقت تو پاسپورت جدید شمارش عوض شه به اون مدارکی که برای سفارت واسه ویزا فرستادم نخوره. لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

سلام دوستان٬ من امروز شورای پزشکی بم گفت معاف شدی. برای چشم اقدام کردم. بم گفت کارت معافیتو برات میفرستیم.

حالا من میخوام برم گذرنامه بگیرم٬ باید تو اداره نظام وظیفه تهران که میدان سپاه هست تو همون ساختمون پشتیه برم دیگه که داخلشم صندلی و نوبت های طولانی داره دیگه؟

سوالم اینه: این نرم افزار سیستم که میگن برو ببین که معافیی من برای نظام وظیفه رسیده یا نه رو باید برم از کجا بپرسم که بخوام نامه برای اداره گذرنامه بگیرم؟

ممنونم
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University West

سلام.
    من الان یک ماهه دیکه سربازیم تموم میشه.از طرفی نامه پذیرشم اومده و تاریخ شروع دوره دکترا رو واسم زده 12 آذز تقریبا.می خواستم ببینم که زودترین زمانی که من میتونم پاسپورت بگیرم کی هست و از کجا و چه جوری؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم ازتون
    من الان پذیرش دارم از یکی از دانشگاه های امریکا
    در عین حال سرباز هم هستم و تا اخر خرداد هم سربازیم تموم میشه
    پس برای صبر کردن تا کارت بیاد و اقدام برای گذرنامه و وقت سفارت و مصاحبه وقت ندارم
    و در عین حال تر، دانشگاه مقصد ازم کپی پاسپورت رو میخواد تا فرم I-20 رو صادر کنه
    هرچی هم براشون توضیح دادم که باباجان ما نمیتونیم پاسپورت داشته باشیم( البته یه توضیح کامل دادم هاااا) بازم میگه ما کپی رو میخواییم
    کسی راه حلی براش داره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jandaghi14 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم ازتون
    من الان پذیرش دارم از یکی از دانشگاه های امریکا
    در عین حال سرباز هم هستم و تا اخر خرداد هم سربازیم تموم میشه
    پس برای صبر کردن تا کارت بیاد و اقدام برای گذرنامه و وقت سفارت و مصاحبه وقت ندارم
    و در عین حال تر، دانشگاه مقصد ازم کپی پاسپورت رو میخواد تا فرم I-20 رو صادر کنه
    هرچی هم براشون توضیح دادم که باباجان ما نمیتونیم پاسپورت داشته باشیم( البته یه توضیح کامل دادم هاااا) بازم میگه ما کپی رو میخواییم
    کسی راه حلی براش داره؟
    ممنون
    دوست من میتونید ترجمه شناسنامه رو براشون بفرستید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)