صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

سلام
    من 1 تير سربازيم تموم شىه
    امروز هم رفتم +10 و يارو به سيستم نكاه كرد كفت هنوز صادر نشده.
    خودم باسبورت دارم.
    كي كارتم مياد؟
    بدون كارت جطوري مي تونم برم خارج؟

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من 1 تير سربازيم تموم شىه
    امروز هم رفتم +10 و يارو به سيستم نكاه كرد كفت هنوز صادر نشده.
    خودم باسبورت دارم.
    كي كارتم مياد؟
    بدون كارت جطوري مي تونم برم خارج؟
    دوست عزیز اگر اطلاعات شما در سیستم هنوز رویت نشده هیچ کاری ساخته نیست. شما تنها کاری که می توانید بکنید اینه که هر روز پشیدو برید پلیس +10 ببینید وارد سیستم شده یا نه.
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

سلام
    من حدود 2 هفته پیش برای تعویض کارت معافیتم اقدام کردم ( 88 صادر شده ) و الآن نیاز به دریافت فوری گذرنامه دارم و جز یه رسید تعویض کارت معافیت به هوشمند هیچ چیز دیگه ای ندارم ،
    در سایت epolice یکی از مدارک لازم برای دریافت گذرنامه اینه :
    1-5) ارائه اصل و کپي کارت پايان خدمت يا معافيت و يا موافقت نامه سازمان وظيفه عمومي و يا کارت ضرورت و احتياط.

تا سه چهار ماه دیگه فکر نکنم کارت هوشمند بیاد و من هم در این یک ماهه حتما باید گذرنامه بگیرم.
    خوب حالا من برای دریافت گذرنامه و خروج از کشور باید چیکار کنم ؟
    کمک فوری لطفا

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط specialagent نمایش پست ها
    سلام
    من حدود 2 هفته پیش برای تعویض کارت معافیتم اقدام کردم ( 88 صادر شده ) و الآن نیاز به دریافت فوری گذرنامه دارم و جز یه رسید تعویض کارت معافیت به هوشمند هیچ چیز دیگه ای ندارم ،
    در سایت epolice یکی از مدارک لازم برای دریافت گذرنامه اینه :
    1-5) ارائه اصل و کپي کارت پايان خدمت يا معافيت و يا موافقت نامه سازمان وظيفه عمومي و يا کارت ضرورت و احتياط.

تا سه چهار ماه دیگه فکر نکنم کارت هوشمند بیاد و من هم در این یک ماهه حتما باید گذرنامه بگیرم.
    خوب حالا من برای دریافت گذرنامه و خروج از کشور باید چیکار کنم ؟
    کمک فوری لطفا
    سلام دوست عزیز. در خصوص اون 3 ماهی که فرمودید فقط عرض کنم که در حال حاضر حارت ها خیلی سریع میایند زیرا شرکت خصوصی به نامناجی پاس کارت ها را میفرستند. ازین رو کارت معافی خدمت بنده در عرض 2 هفته و 5 روز درب خونم رسید !! اونم تازه نه آدرس خودمون بلکه یک آدرس در شهرستان. به حر حال اگر درخواست بدی در ضرف 3 هفته دستت میرسد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

سلام دوستان م الان دانشجو هستم و هنز برای گرفتن گذر نامه اقدام نکردم ، در واقع گذرنامه رو به قصد ثبت نام برای یه طرح خارج از کشور می خوام . اونا میگن باید حداقل شماره پاسپورتتو به ما بدی .
    از دوستان کسی اطلاع نداره که بدون گرفتن گذرنامه نمیشه از شماره اون اطلاع پیدا کرد ؟

سلام دوستان آیا با داشتن برگ معافیت موقت 30ماهه میشه برای دریافت پاسپورت اقدام کرد؟؟ و همچنین آیا دانشگاه هم مدرک لیسانس رو با این برگ معافیت آزاد میکنه؟؟؟ با تشکر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hesambagh90 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا با داشتن برگ معافیت موقت 30ماهه میشه برای دریافت پاسپورت اقدام کرد؟؟ و همچنین آیا دانشگاه هم مدرک لیسانس رو با این برگ معافیت آزاد میکنه؟؟؟ با تشکر
    به نظرم نباید مشکلی باشه، معافیت تحصیلی هم یه جور معافیت موقته ولی با داشتن معافیت تحصیلی میشه از کشور خارج شد. پس فکر میکنم در مورد شما هم با سپردن وثیقه ی 15 میلیونی شدنی باشه.

* اینی که گفتم صرفا یه حدس بود، هیچ منبعی براش ندارم ولی به نظرم میاد که منطقی باشه.

Junior Member

درود به همه .
    من الان دانشجوی کاردانی (ملی-روزانه)کامپیوتر هستم و البته به زودی فارق التحصیل میشم.

هنوز سربازی نرفتم یعنی
    تا 28/3/94 معافیت تحصیلی دارم و الان میخوام گذرنامه بگیرم و خیلی لازم دارم .

حالا من با توجه به اینکه هنوز سربازیم رو نرفتم و البته معافیت تحصیلی دارم, چطوری باید گذرنامه بگیرم ؟؟؟
    (دوستان لطفا سریع جواب بدید خیلی کارم گیره !!!)

ویرایش توسط ali_i3 : February 23rd, 2014 در ساعت 12:21 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_i3 نمایش پست ها
    درود به همه .
    من الان دانشجوی کاردانی (ملی-روزانه)کامپیوتر هستم و البته به زودی فارق التحصیل میشم.

هنوز سربازی نرفتم یعنی
    تا 28/3/94 معافیت تحصیلی دارم و الان میخوام گذرنامه بگیرم و خیلی لازم دارم .

حالا من با توجه به اینکه هنوز سربازیم رو نرفتم و البته معافیت تحصیلی دارم, چطوری باید گذرنامه بگیرم ؟؟؟
    (دوستان لطفا سریع جواب بدید خیلی کارم گیره !!!)

شما باید در هر جال 15 میلیون وثیقه بذاری و بری گذرنامت را بگیری و بعد سفرت آزادش کنی. فرق این که سرباز باشی یا نباشی فقط اینه که در صورتی که تو دوره مشمولیت رفته باشی درگه به هیچ طریقی نمیتونی حتی با گذاشتن وثیقه نیز از کشور خارج شی کما که قبل از آن میتونی.

Junior Member

با سلام
    من دو ماه پیش خدمتم تموم شده از دو هفته پیش اپراتور گفت رفته واسه صدور کارت ولی وقتی با اس ام اس چک میکنم میگه وضعیت پایان خدمت میباشد. حالا با این حساب باز میشه نامه گرفت واسه گذرنامه یکبار خروج؟
    بعد میشه رفت 6 ماه دیگه برگشت؟ من از کادری توی نیرومسلح شنیدم اگه نامه بگیری ممکنه کارتت صادر نشه تا از خارج برگردی ایا صحت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)