صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 98

موضوع: مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

با سلام.

من هم تونستم بدون داشتن کارت پایان خدمت و فقط با برگه ترخیص یگان و ثبت اتمام خدمت تو سیستم نظام وظیفه پاسپورت بگیرم.

من 4/11/94 خدمتم تموم شد (البته اول بهمن تموم شده بود که من به دلایلی دیر رفتم برای تسویه) و با پادگان تسویه کردم و ترخیص شدم. حدود یک ماه بعد که خواستم برای پاسپورت اقدام کنم، رفتم پلیس +10 ولی گفتن که تو سیستم نظام وظیفه وضعیت خدمتت هنوز مشخص نیست و اتمام خدمت نخورده. با پادگان تماس گرفتم و با مسولش حرف زدم. گفت که ما اول هر ماه اسامی کسایی که در یک ماه قبل ترخیص شدن رو تو سیستم ثبت میکنیم. اتفاقا اون روزم اول ماه بود و گفت امروز تا ظهر ثبت مشه ولی بعد از 24 ساعت میاد تو سیستم نظام وظیفه. منم فرداش با پلیس +10 تماس گرفتم و چک کرد و گفت که اتمام خدمت برات زده شده و میتونی اقدام کنی. روز بعدش مدارکمو براشون بردم و درخواست دادم. سه روز بعدش هم پاسپورتم اومد در خونه. به همین سادگی!!!!!

در ضمن، من اول رفتم پلیس +10 شهرستان ولی اونجا گفتن که حتی اگر تو سیستم هم اتمام خدمت زده باشه بازم نمیتونی اقدام کنی و حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشی، لاجرم اومدم تهران اقدام کردم. پس از همون اول برید دفاتر پلیس +10 تهران.

به امید موفقیت همه دوستان.

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام.

من هم تونستم بدون داشتن کارت پایان خدمت و فقط با برگه ترخیص یگان و ثبت اتمام خدمت تو سیستم نظام وظیفه پاسپورت بگیرم.

من 4/11/94 خدمتم تموم شد (البته اول بهمن تموم شده بود که من به دلایلی دیر رفتم برای تسویه) و با پادگان تسویه کردم و ترخیص شدم. حدود یک ماه بعد که خواستم برای پاسپورت اقدام کنم، رفتم پلیس +10 ولی گفتن که تو سیستم نظام وظیفه وضعیت خدمتت هنوز مشخص نیست و اتمام خدمت نخورده. با پادگان تماس گرفتم و با مسولش حرف زدم. گفت که ما اول هر ماه اسامی کسایی که در یک ماه قبل ترخیص شدن رو تو سیستم ثبت میکنیم. اتفاقا اون روزم اول ماه بود و گفت امروز تا ظهر ثبت مشه ولی بعد از 24 ساعت میاد تو سیستم نظام وظیفه. منم فرداش با پلیس +10 تماس گرفتم و چک کرد و گفت که اتمام خدمت برات زده شده و میتونی اقدام کنی. روز بعدش مدارکمو براشون بردم و درخواست دادم. سه روز بعدش هم پاسپورتم اومد در خونه. به همین سادگی!!!!!

در ضمن، من اول رفتم پلیس +10 شهرستان ولی اونجا گفتن که حتی اگر تو سیستم هم اتمام خدمت زده باشه بازم نمیتونی اقدام کنی و حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشی، لاجرم اومدم تهران اقدام کردم. پس از همون اول برید دفاتر پلیس +10 تهران.

با سلام مجدد

دقیقا یک هفته بعد از دریافت پاسپورت، کارت پایان خدمت هم اومد.

سلام دوستان،
    من از دانشگاهی توی آمریکا برای فال 2016 پذیرش گرفتم، ولی در حاله حاضر سربازم و خدمتم آخره اردیبهشت (حدود دو ماه دیگه) تموم میشه. مدارک فایلم رو هم به مسئولش توی یگان تحویل دادم. چندروز پیش که با ایشون تماس گرفتم، گفت شما بعد از اینکه خدمتت تموم شد، بعد از یک ماه باید بیای و گواهی از بانک بیاری که حقوقت قطع شده و بعدش کاراتو ردیف میکنیم. میخواستم ببینم آیا اینکارشون صحیحه؟ چون همونطور که میدونید اون یک ماهه بعد از اردیبهشت برای من خیلی مهمه و باید برم برای مصاحبه سفارت. باید یادآوری کنم که من کسری خدمتم اصلا نداشتم.

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

سلام

ضمن تبریک به خاطر اخذ پذیرش؛ از نظر من سربازی خودش صحیح نیست چه برسه به ساز و کار ارائه کارتش. در مورد مکانیزم صدور کارت کارمنده راس میگه ولی راه داره. سیستمشون اینجوریه که بعد از پایان خدمت بانک همینجوری یرخی ریختن حقوق رو ادامه میده (من تو قراراگاه سازندگی خاتم بودم که با بانک انصار کار میکرد). کاری که من کردم این بود که از دفتر مرکزی یه نامه خطاب به بانک انصار گرفتم و رفتم تو شعبه پنج دقیقه ثبتش کردم و مشکلم حل شد (دیگه واریز انجام نمیشد و اسم من از لیست حقوق بگیرها حذف شد) و جالب اینکه دوستای هم خدمتیم تا پنج ماه بعدش حقوق میگرفتن و واسه یکیش بدون بازپرداخت پایان خدمت هم اومد!

راه حل ساده س، مثل تمام کارهای اداری باید باهاشون صحبت کنید و بخشی از کار رو خودتون انجام بدید که اون بخش چیزی نیست جز گرفتن نامه و دادنش به بانک (و یا هر کس دیگه ای که مسئول این کاره، بسته به ساز و کار یگان خدمتتون). ضمناً توجه کنید به هیچ وجه بهشون نگید دارید میرید خارج که به احتمال زیاد برای شما مشکلات عدیده ای ایجاد می کنن. سوال دیگه ای داشتید بپرسید تا من بهتون جواب بدم.

موفق و پیروز باشید
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    سلام

ضمن تبریک به خاطر اخذ پذیرش؛ از نظر من سربازی خودش صحیح نیست چه برسه به ساز و کار ارائه کارتش. در مورد مکانیزم صدور کارت کارمنده راس میگه ولی راه داره. سیستمشون اینجوریه که بعد از پایان خدمت بانک همینجوری یرخی ریختن حقوق رو ادامه میده (من تو قراراگاه سازندگی خاتم بودم که با بانک انصار کار میکرد). کاری که من کردم این بود که از دفتر مرکزی یه نامه خطاب به بانک انصار گرفتم و رفتم تو شعبه پنج دقیقه ثبتش کردم و مشکلم حل شد (دیگه واریز انجام نمیشد و اسم من از لیست حقوق بگیرها حذف شد) و جالب اینکه دوستای هم خدمتیم تا پنج ماه بعدش حقوق میگرفتن و واسه یکیش بدون بازپرداخت پایان خدمت هم اومد!

راه حل ساده س، مثل تمام کارهای اداری باید باهاشون صحبت کنید و بخشی از کار رو خودتون انجام بدید که اون بخش چیزی نیست جز گرفتن نامه و دادنش به بانک (و یا هر کس دیگه ای که مسئول این کاره، بسته به ساز و کار یگان خدمتتون). ضمناً توجه کنید به هیچ وجه بهشون نگید دارید میرید خارج که به احتمال زیاد برای شما مشکلات عدیده ای ایجاد می کنن. سوال دیگه ای داشتید بپرسید تا من بهتون جواب بدم.

موفق و پیروز باشید
    سلام،
    تشکر از پاسختون، خیلی مفید بود برام. پس شما میفرمایید من بلافاصله پس از اتمام خدمتم برم بانک سپه (من نیروی زمینی ارتشم) و ازشون بخوام حقوق منو قطع کنن و یک نامم بگیرم بدم به یگانم، و به این ترتیب اون یک ماهو منتظر نمونم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen13671367 نمایش پست ها
    سلام،
    تشکر از پاسختون، خیلی مفید بود برام. پس شما میفرمایید من بلافاصله پس از اتمام خدمتم برم بانک سپه (من نیروی زمینی ارتشم) و ازشون بخوام حقوق منو قطع کنن و یک نامم بگیرم بدم به یگانم، و به این ترتیب اون یک ماهو منتظر نمونم؟
    نه به این صورت. عرض من اینه که شما نامه قطع واریز از یگان بگیرید و به بانک سپه بدید و رسیدش رو به یگان عودت بدید تا کارتون سریعتر انجام بشه؛ این روالیه که خودشون انجام میدن ولی با سیستم کند اداری یه ماه طول میکشه. البته قبلش به صورت فرار به جلو باهاشون یه صحبتی در این مورد داشته باشید. مثلاً بهشون بگید واسه اون یه ماه و قضیه تسویه بانک سپه، هیچ مشکلی نیست خودتون نامه ش رو میبرید که زودتر انجام بشه! حالا شما هنوز خودت تو پادگانی قلق اینا بهتر تو دستته ولی یه جوری نگی که کارت قفل بشه.

پیروز باشید.
    Once my visa failed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام.

سلام دوست عزیز
    من هم شرابط شما رو دارم
    میخواستم چنتا سوال ازت بپرسم
    اول این که گفتی مدارکت رو براشون بردی دقیقا چیا بردی؟
    دوم این که پاسپورت یک بار خروج گرفتی یا معمولی؟
    و این که کدوم یکی از دفاتر تهران رفتی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheyl65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم شرابط شما رو دارم
    با سلام

1- مدرکی که موقع ترخیص از پادگان بعنوان برگه ترخیص موقت گرفته بودم با مدارک شناسایی معمول.
    2- پاسپورت معمولی گرفتم.
    3- من از شعبه نظام آباد که نزدیک مترو سبلان هست اقدام کردم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheyl65 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم شرابط شما رو دارم
    من از افسر گذرنامه دفتر امیرآباد روبروی پمپ بنزین پرسیدم میگفت ویزای یکبار خروج برای جاهای خیلی خاص کاربرد داره. به نظر من شما همون دفتر مراجعه کنید.
    Once my visa failed

سلام دوستان،
    من بالاخره سربازیم 1 خرداد تموم شد و بهم یه برگه موقت دادن. ولی من برای 31 خرداد (20 June) وقت سفارت گرفتم. توی پادگان کلی از مسئولاش خواهش کردم که اسممو زودتر توی سیستم ثبت کنن و اونام گفتن ثبت میکنیم. ولی هنوز که ثبت نکردن و من خیلی نگرانم. میخواستم ببینم شما نمیدونین راهه دیگه ای هست که من بتونم با همین برگه گذرنامه بگیرم؟ که فقط بتونم برم مصاحبه سفارتو برگردم. پیشاپیش ممنون بابت پاسختون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)