صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 388

موضوع: مشاوره از افرادی که در Speaking نمره بالای 25 کسب کرده اند

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره از افرادی که در Speaking نمره بالای 25 کسب کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

میشه لطفا بگید که بعد از چه مدتی با تمرین این تکنیک shadowing به وضعیتی رسیدید که رضایت بخش بود؟

باتشکر
    من قبل از این تکنیک مثلا برای تسک 1 اسپیکینگ 3 تا مشکل اساسی داشتم. Pronunciation, fluency v pauses , vocab account . بعد از شادوینگ (بیشتر از یک ماه مستمر و تا حدود دو ماه حداکثر) تعداد کلماتم از 75 تا 80 به 95 تا 105 رسید. توی 99 % اوقات منومن کردن و پوزز نداشتم، و در نهایت 99% کلمات رو با تلفظ درست ادا میکردم. مزیتی دیگه که وجود دارد اینه که: وقتی شما منسجمتر صحبت میکنید مشکلات گرامریتون هم در گوش کردن مجدد فایلهاتون به چشم میاد. این کار هم توی دراز مدت و با تمرین و تصحیح اثر قابل توجهی روی کاهش مشکلات گرامری شما خاهد داشت

سلام. میشه لطفاً کمک کنید.
    من برا اسپکینگ از ساختار نوتفول استفاده میکنم. چند تا از اسپکینگ هام رو تو سایت testbig آپلود کردم برا سوال 2 و 4 برام نوشته که نیازی به نتیجه نیست.
    دقیقا اینجوری نوشته برا سوال 4:
    25 in 30
    More content wanted. Don't need a conclusion.

برا سوال 2:
    22 in 30
    More content wanted. Don't need a conclusion. It is too long.

الان من چیکار کنم؟ یعنی کلا نتیجه گیری رو حذف کنم؟!
    اصلا میشه کلا بگید کدوم سوالات نتیجه گیری ضروریه و کدوم نه!
    ممنون

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    من قبل از این تکنیک مثلا برای تسک 1 اسپیکینگ 3 تا مشکل اساسی داشتم. Pronunciation, fluency v pauses , vocab account . بعد از شادوینگ (بیشتر از یک ماه مستمر و تا حدود دو ماه حداکثر) تعداد کلماتم از 75 تا 80 به 95 تا 105 رسید. توی 99 % اوقات منومن کردن و پوزز نداشتم، و در نهایت 99% کلمات رو با تلفظ درست ادا میکردم. مزیتی دیگه که وجود دارد اینه که: وقتی شما منسجمتر صحبت میکنید مشکلات گرامریتون هم در گوش کردن مجدد فایلهاتون به چشم میاد. این کار هم توی دراز مدت و با تمرین و تصحیح اثر قابل توجهی روی کاهش مشکلات گرامری شما خاهد داشت
    خیلی ممنون.... میشه بگید که در روز چقدر زمان برای این shadowing می ذاشتید که بعد از یکی دو ماه به وضعیت خوبی رسیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفاً کمک کنید.
    من برا اسپکینگ از ساختار نوتفول استفاده میکنم. چند تا از اسپکینگ هام رو تو سایت testbig آپلود کردم برا سوال 2 و 4 برام نوشته که نیازی به نتیجه نیست.
    دقیقا اینجوری نوشته برا سوال 4:
    25 in 30
    More content wanted. Don't need a conclusion.

برا سوال 2:
    22 in 30
    More content wanted. Don't need a conclusion. It is too long.

الان من چیکار کنم؟ یعنی کلا نتیجه گیری رو حذف کنم؟!
    اصلا میشه کلا بگید کدوم سوالات نتیجه گیری ضروریه و کدوم نه!
    ممنون
    منظورش اینه که شما باید به جای نتیجه گیری جزییات بیشتری بگید. معمولا کسی نتیجه گیری برای 45 یا 60 ثانیه حرف زدن نمیارهو نتیجه گیری مال زمانیه که شما هیچ چیزی واسه گفتن نداشته باشید و زمان زیادی مونده باشد. پس شما سعس کنید مثال بزنید وی یا جزییات رو بیشتر بسط بدید. نتیجه گیری یه چیز کلیشه ای و نادرست است برای اسپیکینگ.

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    خیلی ممنون.... میشه بگید که در روز چقدر زمان برای این shadowing می ذاشتید که بعد از یکی دو ماه به وضعیت خوبی رسیدید؟
    روزی 20 تا 30 دقیقه

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    منظورش اینه که شما باید به جای نتیجه گیری جزییات بیشتری بگید. معمولا کسی نتیجه گیری برای 45 یا 60 ثانیه حرف زدن نمیارهو نتیجه گیری مال زمانیه که شما هیچ چیزی واسه گفتن نداشته باشید و زمان زیادی مونده باشد. پس شما سعس کنید مثال بزنید وی یا جزییات رو بیشتر بسط بدید. نتیجه گیری یه چیز کلیشه ای و نادرست است برای اسپیکینگ.
    ممنون. پس تو سوالات اگه بتونم جزییات بیشتری بگم بهتر از اینه که طبق ساختار نوتفول نتیجه گیری داشته باشم؟ چون همه میگن ساختار نوتفول بهترینه و نوتفول هم میگه نتیجه گیری بگیم. همیشه هم وقت برا گفتن جزییات کم میارم. پس نتیجه گیری رو حذف میکنم.
    شما از این سایت استفاده کردید؟ اطلاع دارید که چقدر نتایجش قابل اطمینان هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Theater

با سلام خدمت دوستان
    من می خوام از دوستانی که در این بخش از مهارت ویژه ای برخوردار هستند درخواست کنم جهت راهنمایی پاسخ دهند. من یکی از داوطلبان تافل هستم که قصد دارم برای ادامه تحصیل اقدام کنم. راستش دو مهارت ریدینگ و لسینینگ رو به شکل پایه ای استارت زدم و با توجه به اینکه در انها ضعف دارم از منابع بیسیک در حال حاضر استفاده میکنم. برای بخش اسپیکینگ و رایتینگ هنوز استارت نزدم چون واقع گیج و مبهوتم. ضمن اینکه یک بار در ازمون شرکت کرده ولی نمره خیلی مطلوبی کسب نکردم خیلی پایین بوده. می خوام به شکل سلف استادی تمرین کنم چون به اندازه کافی کلاس رفتم. نمیدونم از کجا و چه جوری شروع کنم که این دو مهارت هم به شکل یک تمرین روزانه در بیاد مخصوصا بخش اینتگریتدش که خیلی اذیت میکنه من سر تایم مشکل دارم. و با توجه به صحبت های شده و پیشنهاد اساتید باید از قبل موضوعات رو که در بخش ایندپندنت قبل از آزمون سوالات احتمالی رو طبقه بندی کرده برای هر سوال دو دلیل از قبل اماده کرده باشم. به هر حال هر کس در این زمینه مهارت داره در صورت امکان راهنمایی کنه ممنون میشم. با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    ممنون. پس تو سوالات اگه بتونم جزییات بیشتری بگم بهتر از اینه که طبق ساختار نوتفول نتیجه گیری داشته باشم؟ چون همه میگن ساختار نوتفول بهترینه و نوتفول هم میگه نتیجه گیری بگیم. همیشه هم وقت برا گفتن جزییات کم میارم. پس نتیجه گیری رو حذف میکنم.
    شما از این سایت استفاده کردید؟ اطلاع دارید که چقدر نتایجش قابل اطمینان هست؟
    سلام دوست عزیز،
    من به جای اون دوستمون جواب سوالتونو میدم. خود من ازون سایت استفاده نکردم، ولی اگر هم استفاده کنم تنها واسه یه ارزیابی کلی اکتفا میکنه. من کلا رو حرف هیچ کی جز خود مصححان ets اطمینان نمیکنم چون درنهایت اونان که نمره رو میدن. دیدم کسانی رو که از رایتینگ و اسپیکینگ قوی برخوردار بودن و بی برو برگرد 30 میگرفتن ولی نمره خیلی معمولی گرفتن، و برعکس. حقیقتش خیلی نمره ای تی اس ربطی به توانایی ذاتی نداره.
    حالا در مورد بخش دیگه سوالتون، والا نوت فولم تنها حدود 2 ثانیه نتیجه میگیره. Thats why i think that way یا مشابهش. فکر میکنم مشکل شما این باید باشه که جواب سوال why رو نمیدین. سوال رو وقتی جواب دادین از خودتون بپرسین چرا این و نه اون، و جواب بدین، و دوباره بپرسین چرا، 2، یا 3 بار به جواب چرا پاشخ بدین و سعی کنین دفعه آخر ربطش بدین به همون سوال اصلی. یه جورایی خودشم نتیجه گیری میشه.
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanrafati198 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من می خوام از دوستانی که در این بخش از مهارت ویژه ای برخوردار هستند درخواست کنم جهت راهنمایی پاسخ دهند. من یکی از داوطلبان تافل هستم که قصد دارم برای ادامه تحصیل اقدام کنم. راستش دو مهارت ریدینگ و لسینینگ رو به شکل پایه ای استارت زدم و با توجه به اینکه در انها ضعف دارم از منابع بیسیک در حال حاضر استفاده میکنم. برای بخش اسپیکینگ و رایتینگ هنوز استارت نزدم چون واقع گیج و مبهوتم. ضمن اینکه یک بار در ازمون شرکت کرده ولی نمره خیلی مطلوبی کسب نکردم خیلی پایین بوده. می خوام به شکل سلف استادی تمرین کنم چون به اندازه کافی کلاس رفتم. نمیدونم از کجا و چه جوری شروع کنم که این دو مهارت هم به شکل یک تمرین روزانه در بیاد مخصوصا بخش اینتگریتدش که خیلی اذیت میکنه من سر تایم مشکل دارم. و با توجه به صحبت های شده و پیشنهاد اساتید باید از قبل موضوعات رو که در بخش ایندپندنت قبل از آزمون سوالات احتمالی رو طبقه بندی کرده برای هر سوال دو دلیل از قبل اماده کرده باشم. به هر حال هر کس در این زمینه مهارت داره در صورت امکان راهنمایی کنه ممنون میشم. با تشکر
    سلام دوست عزيز. با يكي از دوستات تمرين كن فعلا. من همين كارو كردم و آخراش يك هفته كار كردم 27 شدم

من یک سوال در مورد تعداد کلمات مورد نیاز برای بخش های به خصوص 1 و 2 که 45 ثانیه ای هستن دارم. من نمونه های Barrons و Official رو در نظر میگیرم و تقریبا میتونم بگم به هیچ وجه به اونا نمیشه رسید. یعنی native هم بدون فکر کردن خیلی بعیده بتونه اینقدر حرف بزنه رو چیزی. تقریبا مشخصه طرف داره از رو چیز فکر شده میخونه و paraphrase میکنه. ایا واقعا برای 30 همین لازمه؟

حالا من میخوام بدونم کسی نمونه از s بالای 27 که قابل اعتماد باشه داره؟ من چیزی رو سایت ندیدم. چیزی که ادم معمولی مثل خودمون حرف زده باشه.

در ضمن من زبانم خوبه قبلا بالای 100 شدم با s 23 و الان دوست دارم بالای 26 بشم حداقل. فرمت نوتفول رو شما در نظر بگیری کلش میشه 3-4 جمله کوتاه که واقعا تو اون نمونه ها که گفتم خیلی رعایت نمیشه. من الان تو رنج 80-100 لغت هستم برای 45 ثانیه ها. جوابم کامله 2 تا دلیل رو میارم ولی نه به اندازه 125-150 لغت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)