صفحه 39 از 39 نخستنخست ... 2930313233343536373839
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 388 , از مجموع 388

موضوع: مشاوره از افرادی که در Speaking نمره بالای 25 کسب کرده اند

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشاوره از افرادی که در Speaking نمره بالای 25 کسب کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای بالا بردن سطح از ۱۹ به صورت جنرال چه کاری رو پیشنهاد میکنید؟به نظرم انسجام صحبتم رو از یه جایی به بعد از دست میدم و فعل‌هارو قاطی میکنم و نامفهوم میشم.
    برای امتحان صدامو ضبط میکردم ولی از ۱۹ جلوتر نرفتم الان میخوام مشکلمو حل کنم و سطحمو حداقل به ۲۴ و بعد ۲۶ برسونم.
    متاسفانه فعلا دسترسی یه کسی برای تمرین ندارم اگر ممکنه بتونم خودم انجام بدم.
    نمرات بقیه مهارت‌ها https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2502733
    سلام
    شما ریدینگ و لیسننگ که نمره خوب دارید. چرا؟ علت این که می پرسم این هست که مهارت speaking به لیسنینگ وابسته هست و رایتینگ به ریدینگ. اگر از استراتزی استفاده کردید که برای دو مورد دیگه هم از استراتزی استفاده کنید. مثل نوت فول (در کتابخانه فروم). کنتن (در کتابخانه فروم). تافل ریزرسز. اگر هم متوجه متن و صحبت کردن هستید که نباید مشکلی باشه. شاید استرس دارید؟ سوال یک و دو که باید بداهه جواب بدید و سوال های سه تا شش هم محتوا به شما ارائه میشه. تسک یک رایتینگ فقط سه تا پوینت رو بردارید و با پوینت های متن ادغام کنید. تسک دو هم که دو تا ساپورت بیارید و برای هر کدام یک بادی بنویسید. بیشتر بخونید و گوش بدید. اگر زمان دارید blue planet و planet earth II تماشا کنید و راجع به هر موضوع که تمام شد خودتون زمان بگیرید صحبت کنید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    شما ریدینگ و لیسننگ که نمره خوب دارید. چرا؟ علت این که می پرسم این هست که مهارت speaking به لیسنینگ وابسته هست و رایتینگ به ریدینگ. اگر از استراتزی استفاده کردید که برای دو مورد دیگه هم از استراتزی استفاده کنید. مثل نوت فول (در کتابخانه فروم). کنتن (در کتابخانه فروم). تافل ریزرسز. اگر هم متوجه متن و صحبت کردن هستید که نباید مشکلی باشه. شاید استرس دارید؟ سوال یک و دو که باید بداهه جواب بدید و سوال های سه تا شش هم محتوا به شما ارائه میشه. تسک یک رایتینگ فقط سه تا پوینت رو بردارید و با پوینت های متن ادغام کنید. تسک دو هم که دو تا ساپورت بیارید و برای هر کدام یک بادی بنویسید. بیشتر بخونید و گوش بدید. اگر زمان دارید blue planet و planet earth II تماشا کنید و راجع به هر موضوع که تمام شد خودتون زمان بگیرید صحبت کنید. موفق باشید
    علت دقیق رو نمیدونم، با چند آمریکایی هم که صحبت کردم به نظرشون مفهوم صحبت میکنم که البته آزمون موضوعش جداست. نه استراتژی خاصی استفاده نکردم و واقعا مشکلی با لیسنینگ و ریدینگ ندارم. ممکنه استرس کمی دخیل باشه ولی کامنهایی که ets گذاشته بیشتر روی مشکل در تشریح جزئیات و اکسپرس موضوع تمرکز داره، در واقع به نظر میاد بعد از نامفهوم شدن اطلاعات کمی منتقل میکنم که همون نمره رو پایین میاره. ممنون برای پیشنهاد آخر.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Departed نمایش پست ها
    علت دقیق رو نمیدونم، با چند آمریکایی هم که صحبت کردم به نظرشون مفهوم صحبت میکنم که البته آزمون موضوعش جداست. نه استراتژی خاصی استفاده نکردم و واقعا مشکلی با لیسنینگ و ریدینگ ندارم. ممکنه استرس کمی دخیل باشه ولی کامنهایی که ets گذاشته بیشتر روی مشکل در تشریح جزئیات و اکسپرس موضوع تمرکز داره، در واقع به نظر میاد بعد از نامفهوم شدن اطلاعات کمی منتقل میکنم که همون نمره رو پایین میاره. ممنون برای پیشنهاد آخر.
    سلام
    ببینید تسک های تافل هدفمند هستند و من فکر می کنم شما یا در اثر استرس اطلاعات میس می کنید یا اصلا نت برنمی دارید. به نظر من در حد سه یا چهار کلمه از تسک 3 تا 6 باید نت بردارید و زمانی که صحبت می کنید به برگه نت ها نگاه کنید تا رشته ی مطلب از دست ندید. حالا من علت استرس نمی دونم ولی در مورد خودم با تایمر مشکل دارم در نتیجه به سکرین نگاه نمی کنم و فقط منتظر صدای بیپ هستم تا ستارت کنم. در حین ازمون دستورالعمل های ای تی اس هم رد نکنید. در زمان عادی صحبت های خودتون رو برای هر تسک ضبط کنید ببینید با فلوئنسی و اکیورسی بالا چند کلمه در دقیقه یا چند جمله در دقیقه می تونید بگید و به این صورت یک تصویر بدست میارید که چطور در عین گزیده گویی کل مطالب و مثال ها رو پوشش بدید. یک تمرین که میتونید داشته باشید این هست که اخبار یا هر برنامه رو نگاه کنید (در حد تایم های تسک های تافل) و بعد راجع به اون صحبت کنید و سپس سکریپت چک کنید ببینید از چه دقیقه ای در فیلم به بعد از دست دادن اطلاعات در صحبت هاتون شروع میشه. سپس روی حافظه کوتاه مدت کار کنید. موفق باشید. من دو تا برنامه دیگه هم معرفی می کنم اونها هم ببینید human universe , cosmos

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که بخش speking رو بالای 25 گرفتند لطفاً جواب بدند

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    تو تاپیک مربوط به اسپیکینگ و رایتینگ ( واسه ای بی تی) بچه ها قبلا زحمت کشیدند نمونه هاشو آپ کردند
    سلام دوستان کسی هست انگلیسیش خیلی خوب باشه بخواد اسپیکنگ و مشارکت کنه ؟
    من تقریبا زبانم عالیه و تو امریکام و آزمونم هم یک ماه دیگه هست

Junior Member

سلام یه سوال داشتم در مورد سوال 4 اسپیکینگ
    روی این سوال فقط در مورد لکچر هست و هیچی از ریدینگ نمیخواد ولی تو تمپلیت نوت فول میگه اول از ریدینگ دو تا جمله بگید که حدود 9 ثانیه میگیره! بنظرتون بهتر نیست هرچی که تو سوال گفته رو جواب بدیم ؟

Junior Member

تجربه من: بیس خوبی داشتم از قبل، فقط 10 روز فقط تمرین اسپیکینگ کردم و بقیه آیتم ها رو یک تست تی پی او زدم، امتحان 1 دسامبر سازمان سنجش رو دادم. امروز جوابش اومد، 113 و 25 اسپیکینگ شدم. بنظرم 3 تا آیتم رعایت بشه اسکور مناسبی در میاد.

1- نوت برداری برای هر 4 سوال. که چارچوب بحث دستتون باشه.
    روش اجرا: باید حتما موقعی که طرف داره اون مطالب اولیه رو میگه و مربوط به سوال نیست (مثلا معرفی بخش اسپیکینگ و اینا) بجای سریع نکست زدن، استراکچر هر 4 سوال رو توی برگه بنویسید (چون موقع بریک اجازه نوشتن ندارین و هر ثانیه نوت برداری یک دنیا ارزش داره تو اون تایم) و ددلاین زمانی هر بخش از سوال که تو ثانیه چند چی باید بگید رو روی برگه داشته باشید. استراکچرهای نوت فول خیلی منطقیه اما میشه عوضش هم کرد اما حتما با یه استراکچر ذهنی برید تو امتحان

2- متعاقبا باید چارچوب رو در زمان محدود پیاده کنید. پس رعایت زمانبندی باید انجام بشه، حتما هر جواب باید به 2 3 بخش تقسیم بشه و بیش از زمان هر بخش نباید در مورد اون بخش حرف بزنید!
    طبق نوت فول پیش برید، هر بخش رو بسته به سرعتتون چند ثانیه بالا پایین کنید که به سیستم خودتون سازگار باشه. مثلا سوال 1 تا ثانیه 37 در مورد نظر خودتون صحبت کنید تا ثانیه 22 دلیل اول رو تموم کنید تا ثانیه 3 دلیل دوم رو و 3 ثانیه هم جمع بندی. و بهمین ترتیب برای بقیه سوالا. این رو انجام ندید آخرش عقب می مونید. استراتژ مناسب اینه که اگر دیدید عقب میمونید، جمع بندی رو نمیگید و در نتیجه 3ثانیه آخر وقت دارید تا جمله تون رو تمام کنید که حداقل ناقص نشه!
    پیش نیاز: عادت بدید چشم تایمر صفحه رو دنبال کنه که عقب نمونید

3- ریاضی طور به قضیه نگاه نکنید، حس انتقال کلام باید وجود داشته باشه و طبیعی باید باشه، نه بیش از حد احساسی و نه صاف و رباتی، هر چیزی که شنونده حس کنه دارید طبیعی صحبت می کنید و نه مسابقه ای!

در آخر، جو امتحان خیلی مهمه، نباید صدای بقیه مزاحم شما باشه و تمرکز بهم بزنه. متاسفانه مرکز سنجش خیلی ضعیفه و 60 نفر همزمان دارن داااااد میزنن تو میکروفون!!

دوستان عزیز فکر می کنم برای رعایت حال بغل دستیتون و کم شدن استرس خودتون هم که شده سرعت کم رو با صدای کم اشتباه نگیرید، با صدای ملایم و سریع صحبت کنید. کناری هم حق داره و پول داده و استرس داره. خود سنجش که براش مهم نیست، اگر میتونست بجای 60 نفر 100نفر می چپوند که بیشتر بفروشه، خودمون باید هوای خودمون رو داشته باشیم. من از شرایط نامناسب فاصله کم 150 سانتی و عدم عایقی صدا اعتراض نوشتم به ets . دیروز ایمیل زدن گفتن پیگیری می کنن. ببینم اگر کاری کردن اطلاع میدم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MASU96 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم در مورد سوال 4 اسپیکینگ
    روی این سوال فقط در مورد لکچر هست و هیچی از ریدینگ نمیخواد ولی تو تمپلیت نوت فول میگه اول از ریدینگ دو تا جمله بگید که حدود 9 ثانیه میگیره! بنظرتون بهتر نیست هرچی که تو سوال گفته رو جواب بدیم ؟
    اگه با سرعت صحبت کنید هم به متن میرسین هم توضحیاتتون راجع به لکچر رو بیان میکنین
    سوال هم طوری هس که تمرکز اصلی شکا بر روی لکچر باید باشه
    در نهایت اگه پرداختن به ریدینگ فرصت شما رو از توضیج دادن به لکچر میگیره بهتره کار خودتون رو بکنید، به چیزی که ازتون سوال میشه جواب بدید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : کسانی که بخش speking رو بالای 25 گرفتند لطفاً جواب بدند

با سلام خدمت دوستان گرامی.

بی تردید کیفیت، دقت، و زمان برای تمامی متقاضیان در اولویت و از اهمیت بسیاری برخوردار است.

برای سفارش ترجمه به اینستاگرام: ############
    مراجعه کنید.

تیم ####### با اساتید مجرب حوزه ی ترجمه، با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای و بین المللی
    در خدمت شماست
    ویرایش توسط mistak : June 21st, 2020 در ساعت 04:30 AM دلیل: لطفا از تبلیغ شرکت ها خودداری فرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)