صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 2526272829303132333435
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 343 , از مجموع 343

موضوع: زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

سلام،
    از Kavehmb2000 به واسطه ی اختصاص دادن وقتشون والبته جامع وشامل پاسخ دادنشون ممنونم.
    از دوستان اگر کسی پاسخ بده به سوالاتم قدردان هستم.

1.در واقع پس از تحصیل زبان فرانسوی درفرانسه نیز امکان تحصیل در مقطع لیسانس و تمدید ویزای دانشجویی هست؟بنده 28 سالمه و دکترای دامپزشکی دارم
    2.بهتره پروسه ی پذیرش رو خودم انجام بدم یابه موسسات واگذار کنم؟ از این نظر میگم که موسسات ایران از دانشگاهای خصوصی یحتمل پذیرش میگیرن و تا اونجایی که مطلعم شهریه ی تقریبا دو برابر برای کلاسهای فرانسوی نسبت به دانشگاهای دولتی میگیرند.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط vetreza نمایش پست ها
    سلام،
    از Kavehmb2000 به واسطه ی اختصاص دادن وقتشون والبته جامع وشامل پاسخ دادنشون ممنونم.
    از دوستان اگر کسی پاسخ بده به سوالاتم قدردان هستم.

1.در واقع پس از تحصیل زبان فرانسوی درفرانسه نیز امکان تحصیل در مقطع لیسانس و تمدید ویزای دانشجویی هست؟بنده 28 سالمه و دکترای دامپزشکی دارم
    2.بهتره پروسه ی پذیرش رو خودم انجام بدم یابه موسسات واگذار کنم؟ از این نظر میگم که موسسات ایران از دانشگاهای خصوصی یحتمل پذیرش میگیرن و تا اونجایی که مطلعم شهریه ی تقریبا دو برابر برای کلاسهای فرانسوی نسبت به دانشگاهای دولتی میگیرند.
    1- بله، شما می تونید ویزای داشنجویی رو تبدیل و تمدید کنید. فقط با توجه به این که دکترای حرفه ای دارید، باید نشون بدید که برای چی می خواید دوباره از لیسانس بخونید
    2- موسسات کار عجیب و غریبی براتون نمی کنن. بعضی از کلاسهای زبان در ایران نمایندگی دارن که در اون صورت خودشون بهتون میگن با کی و کجا تماس بگیرید، یا ندارن که خودتون باید زحمتش رو بکشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    1- بله، شما می تونید ویزای داشنجویی رو تبدیل و تمدید کنید. فقط با توجه به این که دکترای حرفه ای دارید، باید نشون بدید که برای چی می خواید دوباره از لیسانس بخونید
    2- موسسات کار عجیب و غریبی براتون نمی کنن. بعضی از کلاسهای زبان در ایران نمایندگی دارن که در اون صورت خودشون بهتون میگن با کی و کجا تماس بگیرید، یا ندارن که خودتون باید زحمتش رو بکشید

متشکرم

از این نمایندگی ها پیج یا آدرس اینترنتی در دست دارین که باهاشون ارتباط برقرار کرد؟
    سوال دیگه این هست که حتما پس از پذیرش از دانشگاه چه مسایلی رو مدنظر قرار داد ازقبیل( اجاره خوابگاه و....) تا اینکه در ویزا گرفتن به مشکلی برنخوریم؟
    و علاوه بر اینها راهنمایی در قالب سایت،PDF،یا به هرشکلی هست که بنده رو در مسیر گرفتن پذیرش و متعاقبا ویزا گرفتن راهنمایی کنه؟
    ویرایش توسط vetreza : February 26th, 2020 در ساعت 05:40 PM دلیل: تغییر شیوه نگارش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)