صفحه 3 از 35 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 343

موضوع: زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فرانسه

سلام
    ایا تحصیل در دوره ذکترا در فرانسه شغل محسوب میشود؟ یعنی مالیات از حقوق کسر میشود؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

پیش فرض پاسخ : تحصیل در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط imojen
    کسانی که توی دانشگاههای دولتی فرانسه درس می خونن اجازه دارن کار کنن؟

کسی میدونه چقدر در ماه میشه پول در آورد؟

تورو خدا کمکم کنید.
    As far as I know (1 year ago) you can work max 20 hour per week. and full time on summers which is 40/week. o
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه

به این سایت سریع بزنید، اطلاعات واقعا مفیدی میتونید پیدا کنید:
    www.etudfrance.ir

مخصوصاً هزینه‌ها و زندگی‌ تو فرانسه:
    http://etudfrance.ir/?cat=8

و همچنین این سایت هم حتما سر بزنید:
    www.campusfrance.org

از سایت سفارت فرانسه هم خوب میتونین لینک‌های به درد بخور و معتبری رو پیدا کنین:
    ambafrance-ir.org

سلام

اطلاعات لازمو از این لینک بگیرید

بالای صفحهٔ که باز می‌شه چن تا لینک دیگه هست ،اونا رو میگم مثل:تحصيل در فرانسه راهنماي عملي
    http://www.ambafrance-ir.org/IMG/htm...si/farsi2.html

سلام
    ميشه بگيد كه وضعيت ماليات بر روي پولي كه به عنوان بورس به دانشجوها مي دن چه جوري؟ منظورم اينه كه وقتي مي گن ماهي 1500 يورو به صورت ناخالص ماهي مي دن يعني بالاخره چقدر مياد دست آدم؟
    سوال دوم هم اينه كه وقتي وي گن ماهي 1500 يورو، آيا تو سه ماه تابستون هم مي دن اين پول رو يا اينكه تابستونها پول دادن هم تعطيل مي شه؟
    (در ضمن بورسي كه منظورم هست بورس دولتي خود فرانسه است نه خصوصي و ايفل و ...)
    ممنون ميشم جواب بديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    سلام
    ميشه بگيد كه وضعيت ماليات بر روي پولي كه به عنوان بورس به دانشجوها مي دن چه جوري؟ منظورم اينه كه وقتي مي گن ماهي 1500 يورو به صورت ناخالص ماهي مي دن يعني بالاخره چقدر مياد دست آدم؟
    سوال دوم هم اينه كه وقتي وي گن ماهي 1500 يورو، آيا تو سه ماه تابستون هم مي دن اين پول رو يا اينكه تابستونها پول دادن هم تعطيل مي شه؟
    (در ضمن بورسي كه منظورم هست بورس دولتي خود فرانسه است نه خصوصي و ايفل و ...)
    ممنون ميشم جواب بديد.
    as long as i know in france tax on the ordinaly material(foods, trasportation, tickets,etc) is about 19.60 %.when I was doing my inetrnship there,the reduction from my salary was approximately the same magnitude.
    if you search in the net you will find usefull information too

Junior Member

در مورد هزينهِ تحصيل +زندگى، من ۳ سال پيش كه Grenoble بودم، تمام مخارج حدود ۴۵۰ يورو ميشد. البته توى پاريس گرون تر هست. اما تقريبا اين مينيمم است.
    اما كلا خرج خيلى بالا نيست (به جز پاريس + Lyon)
    اجاره خونه نسبت به كشورهاى اطراف مثل آلمان، suede ميدونم كه در فرانسه بالاتر هست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در فرانسه

دوستان عزیز
    مباحث مربوط به زندگی و وسایل مورد نیاز برای زندگی در فرانسه را در اینجا دنبال کنید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در فرانسه

لینک زیر میتونه مفید باشه، حتما سر بزنید:

http://www.etudfrance.ir
    خصوصا:
    http://www.etudfrance.ir/?p=241

Junior Member

با سلام
    یکی از دوستان من از ecole d'strasbourgلیسانس معماری پذیرش گرفته و الانم 1 هفته است که رفته اونجا ولی متاسفانه الان تو هتل اقامت داره و نتونسته جایی واسه زندگی بگیره.خیلی به مشکل برخورده. از کسانی که تجربه خونه یا خوابگاه گرفتن توی فرانسه رو دارن خواهش میکنم ایمیلشونو به من بدن تا من بدم به دوستم باهاشون مشورت کنه.خیلی فوریه..ممنون میشم اگه کسی جواب بده..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)