صفحه 5 از 35 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 343

موضوع: زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منظور شما اینه که اگر بالای 28 سال باشیم باید شهریه بدیم؟
    من 29 سالمه الان اگر بخوام در یکی از universite ها تحصیل کنم چقدر باید هزینه بدم؟
    در صورت صرفه جویی هزینه یک ماه هر دانشجوی مجرد چقدر تموم می شه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    خودتون باید بیمه بشید. مسئله اونقدر مهم و پیچیده نیست. حالا تو پست قبلی دوستمون نا خواسته یه جوری مطرح کره که انگاه خیلی مهمه زیر 28 یا بالای 28. به هر صورت اگه بیمه بخواهید هزینش 280 یورو برای یک ساله.
    با صرفه جویی به شرط اینکه در شهرستان باشید و نه پاریس 500 یورو در ماه هزینه زندگیه. البته 450 هم بعضی بچه ها گفتن میشه. ضمن اینکه امکان کار هم هست. هفته ای 20 ساعت که اگر همش رو کار کنین ماهی حدود همون 500 یورو در میارین (بنا به قانون حداقل دستمزد ).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان
    لطفا جواب سوال منو بدید
    لیسانس فقه و حقوق معدل45/15 دانشگاه آزاد تهران شمال ،5 سال شاغل مرتبط با رشته ،24 سال سن.به نظر شما با این وضعیت تو کدوم رشته و کدوم دانشگاه اقدام کنم؟فرانسه بلد نیستم انگلیسیمم متوسط.اصلا جایی دارم؟هزینه اش هم حدودا چقدر میشه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.منتظر پاختون هستم.

Member

هزینه زندگی مسلما ربطی به رشته نداره. چند تا پست بالاتر جواب این سوال داده شده. جای بحث شهریه و رشته و دانشگاه هم در این تاپیک نیست. لطفا به قوانین فروم توجه کنین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا جواب سوال منو بدید
    لیسانس فقه و حقوق معدل45/15 دانشگاه آزاد تهران شمال ،5 سال شاغل مرتبط با رشته ،24 سال سن.به نظر شما با این وضعیت تو کدوم رشته و کدوم دانشگاه اقدام کنم؟فرانسه بلد نیستم انگلیسیمم متوسط.اصلا جایی دارم؟هزینه اش هم حدودا چقدر میشه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم.منتظر پاختون هستم.

یه جای سایت campusfrane نوشته: اینجا همه رشته ها و دانشگاهها یه قیمتن (دولتی ها) تا کسی مجبور نباشه به خاطر نیاز مالی، بره چیزی بخونه که دوست نداره.
    فکر کنم ماله قسمت why france هست.
    فرانسه یه جایی هست که میشه بهش افتخار کرد: دو تا چارت نذاشتن برای دانشجوهای خارجی و بومی که شهریه های متفاوت بدن. همه برابرن. اصلا شعار کشور فرانسه را باید با آب طلا نوشت.

هزینه زندگی در شهر پاریس و لیون بالاتر از بقیه جاهاست (اجاره خونه و ترانسپورت)
    شما کلن می خوای خرج بره پایین، بشین فرانسوی یاد بگیر. خیلی هم آسونه (اینو تائید می کنم چون خیلی ها همچین الکی می گن سخته) حالا که این طور شد : فرانسوی مث آب خوردنه. بعدشم یه کم که یاد می گیری حس می کنی داری ترانه خوانی میکنی. واقعا زبان الگانتی هست.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در فرانسه

شنیدم دولت نصف اجاره خانه دانشجو را پرداخت می کند آیا درست است؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله . حالا از نصف يه خورده كمتره . ولي ميده.
    ویرایش توسط basy : October 17th, 2010 در ساعت 08:41 PM دلیل: کلام نامناسب
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelnadia نمایش پست ها
    شنیدم دولت نصف اجاره خانه دانشجو را پرداخت می کند آیا درست است؟
    بستگی به شرایط هر کس یه مقدار پول میده،ممکنه نصف باشه یا کمتر یا بیشتر، از سایت caf.fr‌ میتونید simuler کنید و دقیقا رقمو ببینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

با سلام خدمت همه دوستان و mamal که در پست قبلی نوشته می تونه کمک کنه

چند تا سوال داشتم و ممنون می شم دوستانی که فرانسه هستن و در هر صورت اطلاعات دارن جواب بدن. اگه زیاده ببخشید :

1. وقتی می رسیم به فرانسه چطوری می تونیم از 6000 یورومون استفاده کنیم؟
    2. کرایه یه استودیوی معمولی توی یه شهرستان کوچیک چنده و چه وسایلی رو داره؟
    3. هزینه ثبت نام حدودا چقدره؟
    4. واسه لپ تاپ چه مودمی باید بگیریم که بتونیم باهاش در به اینترنت کانکت شیم؟
    5. آیا دوباره در فرانسه به مدارکی که دادیم برای تایید سفارت احتیاج داریم؟ اگه آره باید همون تایید شده هارو از سفارت بگیریم یا یه سری جدید بدیم دوباره تایید شه؟
    6. آیا دو سه روز اول ژانویه میشه رفت و یه استودیو کرایه کرد یا همه جا تعطیله؟

ممنون میشم جواب بدین

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط zozopo نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و mamal که در پست قبلی نوشته می تونه کمک کنه

چند تا سوال داشتم و ممنون می شم دوستانی که فرانسه هستن و در هر صورت اطلاعات دارن جواب بدن. اگه زیاده ببخشید :

1. وقتی می رسیم به فرانسه چطوری می تونیم از 6000 یورومون استفاده کنیم؟
    2. کرایه یه استودیوی معمولی توی یه شهرستان کوچیک چنده و چه وسایلی رو داره؟
    3. هزینه ثبت نام حدودا چقدره؟
    4. واسه لپ تاپ چه مودمی باید بگیریم که بتونیم باهاش در به اینترنت کانکت شیم؟
    5. آیا دوباره در فرانسه به مدارکی که دادیم برای تایید سفارت احتیاج داریم؟ اگه آره باید همون تایید شده هارو از سفارت بگیریم یا یه سری جدید بدیم دوباره تایید شه؟
    6. آیا دو سه روز اول ژانویه میشه رفت و یه استودیو کرایه کرد یا همه جا تعطیله؟

ممنون میشم جواب بدین
    دوست عزیز اکثر این سوالات قبلا شده و جواب هم داده شده، لطفا با توجّه به قوانین انجمن اول جستجو کنید بعد پست بزنید
    جواب سوالات شما در سایت زیر هم هست:
    http://www.etudfrance.com
    تو تعطیلات هم اصلا نرید فرانسه که باید همش پول هتل بدید، حتی اگه شده پروازتون تو ویکند یا منتهی‌ به ویکند هم نباشه که زود بتونید خونه پیدا کنید

سلام دوستان خسته نباشین
    من 28 ساله و دیپلم تجربی هستم و قصد ادامه تحصیل برای مهندسی آی تی رو دارم
    یه مدت پیش دیدم در آلمان هزینه تحصیل و زندگی خیلی به صرفه هست ولی مشکل فقط یکی این هست که ممکنه به دلیل سن بالا به من ویزا ندن و اینکه چون دیپلم هستم برای صدور ویزای تحصیلی در المان باید حتما کنکور سراسری ایران رو قبول بشم
    ولی الان میبینم فرانسه هم شرایط خوبی داره و هزینه تحصیل و مخارج نسبتا پایین هست
    چند تا سوال داشتم
    1.آیا برای پذیرش تحصیلی در فرانسه باید مثل المان کنکور سراسری ایران رو قبول شد؟
    2.آیا برای صدور ویزا از سفارت سن و سال رو در نظر میگیرن و ممکنه به دلیل سن بالا ویزا ندن؟
    3.برای اخذ ویزای تحصیلی برای فرانسه باید چند هزار یورو در حساب بانکی باشه؟ برای المان که 10800 یورو هست
    4. به طور کلی شرایط المان برای تحصیل بهتره یا فرانسه؟
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)