صفحه 14 از 423 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی و شنگن آلمان

من بیمرو یکماهه کردم مدارک همسر هم اضافه کردم فقط مونده فرم و وچر هتل نمیدونم باید هتل رو کل مدت اقامت رزرو کنم مثلاً بزنم یکماه 1 ماه و یا میتونم مثلاً درخواست یکماه بدم اما هتل رو برای 3-4 روز رزرو کنم

Junior Member persephone آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارتباط تصویری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    دوستان من پسفردا ارائه مدارک دارم و نوع درخواستم توریستی هست،
    سوال من اینه:
    1-عکس رو در سایت سفارت گفته عکس پاسپورتی که 6.5 در 3.5 هست اما توی عکاسی صاحب مغازه گفت خیر سفارت آلمان عکس 4.5 در 3.5 میخواد با قطعیت لطفا سایز عکس رو بفرمایید استرس کاذب گرفتم.

2- من میتونم مدت اقامتم رو 10 روز بزنم؟ در مورد هتل هم میتونم با دبیت کارت فیزیکی خودم از بوکینک رزرو کنم آیا اونو قبول میکنه سفارت؟
    3- همسرم با من نمیاد آیا این مورد "اصل شناسنامه و گذرنامه همسر و کپی آن" که توی چک لیست گفته رو باید ببرم؟
    4-اگر توی فرم شنگن قسمت دفعات ورود رو بزنم 2 میتونم به کشور دیگری هم سفر کنم؟ مثلا ایتالیا؟
    5-همچنین لطفا راهنمایی کنید تاریخ تقریبی ورود و خروج رو کی بزنم؟ مثلاً یکماه دیگه بزنم 12-09-2014 الی 22-09-2014 یعنی 10 روز چطوره؟

مدارکیم که میخوام ببرم:
    لیست بیمه خودم از سال 82 ممهور به مهر تامین اجتماعی
    کپی روزنامه رسمی شرکت(عضو هیئت مدیره ام)
    حساب بانکی با موجودی و گردش بالا ریزشو انگلیسی از بانک گرفتم و یه گواهی معادل یورویی شم از بانک گرفتم
    متاهلم (30 ساله) ولی همسرم نمیاد و سند ازدواجمونو شناسنامه خودم رو اصل و کپی میبرم.
    بیمه 3 ماهه 50.000 یورو از بانک سامانم گرفتم.
    سند خونم
    سلام، بله کپی و اصل شناسنامه ی همسرتون هم باید ببرین و اگه پاسپورت دارن، اون رو هم اصل و کپی اش رو باید ببرین. عکس هم اون ها نهایتا می خوان اسکن کنن، من عکسم 6.4 بود. فکر می کنم اندازه اش زیاد مهم نباشه!
    بقیه مدارک درسته، ولی من نمی دونم لازمه که از روزنامه هم بابت عضو هیئت مدیره بودن نامه ببرین یا نه! ولی اگه امکانش هست ببرین بد نیست!
    اگه همسرتون هم بیمه هستن و جایی کار می کنن، بیمه ی ایشون و گواهی اشتغال به کار ایشون هم می تونه پوئن مثبت باشه، ولی ضروری نیست.
    اون 10 روز هم درسته. من تو قسمت دفعات ورود، هیچی نزدم، و فکر نمی کنم هم لازم باشه، چون گرفتن ویزای شنگن یعنی اینکه شما می تونین، برین یه کشور دیگه! من که مشکلی نداشتم!
    موفق باشین

Junior Member

دوستان سلام
    من چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنین
    1. کسی که دعوت نامه رسمی داره از فردی که در آلمان هست ( در آلمان شاغل ولی اقامت دائم نداره) آیا نیاز به بردن مدارکی مبنی بر توانایی مالی داره؟ ( حساب با گردش بالا یا لیست بیمه و ... )
    2.دعوت نامه رسمی که دارم برای خودم و همسرم هست سوال خیلی مهم من اینه که باید دو تا وقت جدا بگیرم برای سفارت یا یک وقت برای دوتایی ما بسه؟
    3.این بیمه که میگیریم که باید روز مصاحبه نشون سفارت بدیم اگر رد کردنمون بعد تکلیف بیمه چی میشه؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط aliafra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من چند سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنین
    1. کسی که دعوت نامه رسمی داره از فردی که در آلمان هست ( در آلمان شاغل ولی اقامت دائم نداره) آیا نیاز به بردن مدارکی مبنی بر توانایی مالی داره؟ ( حساب با گردش بالا یا لیست بیمه و ... )
    2.دعوت نامه رسمی که دارم برای خودم و همسرم هست سوال خیلی مهم من اینه که باید دو تا وقت جدا بگیرم برای سفارت یا یک وقت برای دوتایی ما بسه؟
    3.این بیمه که میگیریم که باید روز مصاحبه نشون سفارت بدیم اگر رد کردنمون بعد تکلیف بیمه چی میشه؟
    خیلی ممنون
    1 اگه فرد المانی هم برای شما دعوت نامه بفرسته مدرک توانایی مالی لازم هست بدون اون صد در صد ریجکت میشید
    2حتما دو تا وقت جدا به دو مشخصات میخاد البته میتونه در یک ساعت و تاریخ باشه ولی با دو مشخصات جداگانه یکی به اسم خود شما و دیگری به اسم همسرتون
    4 اگه رد بشید میتونید پسش بدید کمی ازش کسر میکنن و پسش میگیرن پارسیان که میدونم اینطور هست میتونید زنگ بزنید نماینده پارسیان و سوال کنید
    موفق باشید دوستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng

سلام دوستان، من دانشجوی سال آخر کارشناسی ام، برای ویزای توریستی آلمان برای 1-3 ماه از طریق دعوت نامه از خاله ام که متخصص قلب هست و شغل و درآمد خوبی داره اقدام کردم(به همراه مادرم که 3 سال پیش شینگن گرفت) و 26 آگست مصاحبه دارم.قبلا 5 سال پیش شینگن گرفته بودم و از لحاظ مالی هم مشکلی نیست.گواهی اشتغال به تحصیل هم دارم بقیه مداک هم کامل هست ولی دختر مجرد هستم و 22 سال سن دارم.ممکنه به هر دلیلی رد شم؟چون سال دیگه برای دانشگاه آلمان(ویزای تحصیلی) اقدام میکنم اگه ریجکت بخوره چقدر مشکل ساز میشه؟چقدر طول میکشه نتیجه ویزا رو بدن؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazilein نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشجوی سال آخر کارشناسی ام، برای ویزای توریستی آلمان برای 1-3 ماه از طریق دعوت نامه از خاله ام که متخصص قلب هست و شغل و درآمد خوبی داره اقدام کردم(به همراه مادرم که 3 سال پیش شینگن گرفت) و 26 آگست مصاحبه دارم.قبلا 5 سال پیش شینگن گرفته بودم و از لحاظ مالی هم مشکلی نیست.گواهی اشتغال به تحصیل هم دارم بقیه مداک هم کامل هست ولی دختر مجرد هستم و 22 سال سن دارم.ممکنه به هر دلیلی رد شم؟چون سال دیگه برای دانشگاه آلمان(ویزای تحصیلی) اقدام میکنم اگه ریجکت بخوره چقدر مشکل ساز میشه؟چقدر طول میکشه نتیجه ویزا رو بدن؟ ممنون
    بعیده رد بشین. شما یه بار هم ویزاتون رو گرفتین و فکر نکنم مشکلی باشه. در مورد زمان بررسی ویزا نمی شه قطعا چیزی گفت ولی فکر کنم بین دو تا چهار هفته جوابتون بیاد. در ضمن، حتی اگه به هر دلیلی، خدای ناکرده، درخواست ویزای شما رد بشه، باز بسیار بعید هست که تاثیر منفی روی برنامه آتی شما داشته باشه. پس باخیال راحت برین برای مصاحبه. ان شالله که ویزاتون زودی میاد و می رین برای آلمان گردی

سلام دوستان
    من یک سوال ابتدایی دارم. سه هفته ای هست که از مصاحبه ویزای شینگن من می گذره. جواب ویزا رو چطور اعلام می کنن؟
    با خودم تماس می گیرن یا تو سایت میذارن یا اینکه باید حضوری برم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba6839 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال ابتدایی دارم. سه هفته ای هست که از مصاحبه ویزای شینگن من می گذره. جواب ویزا رو چطور اعلام می کنن؟
    با خودم تماس می گیرن یا تو سایت میذارن یا اینکه باید حضوری برم؟
    با همون برگه رسيدی که بهتون دادن بايد حضور اي برين، هم صبح و هم بعد از ظهر ميتونين برين

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    با همون برگه رسيدی که بهتون دادن بايد حضور اي برين، هم صبح و هم بعد از ظهر ميتونين برين
    خیلی ممنون از اینکه جواب دادید. از کجا می تونم بفهمم که ویزام آماده شده یا نه؟
    چند بار ایمیل زدم جوابی بهم ندادن. چون بهم فرم رشته های خاص دادن نگران این هستم که ویزام به این زودی ها نیاد.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba6839 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه جواب دادید. از کجا می تونم بفهمم که ویزام آماده شده یا نه؟
    چند بار ایمیل زدم جوابی بهم ندادن. چون بهم فرم رشته های خاص دادن نگران این هستم که ویزام به این زودی ها نیاد.
    واسه ویزای کوتاه مدت شنگن باید حضوری برین ببینی آمادست یه نه.
    فرم رشته های خاص واسه شنگن بهت دادن؟ چرا؟ برای چه کاری درخواست شنگن کردین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)