صفحه 422 از 423 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط khatami69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    دوستان هر کی اطلاع داره لطفا توضیح بده همه استفاده کنن
    من مغازه موبایل دارم ولی دستگاه پز به اسم برادرمه
    میخواستم بدونم برا گردش مالی سه ماهه تو این سه ماه هر روز کارت به کارت کنم و بردارم. گردش حساب میشه یا نه؟
    دوست عزیز منظور از ارائه گردش حساب این نیست که حساب شما تراکنس زیادی داره، بلکه به این معنی هست که اگه شما اعلام می کنید 50 میلیون پول تو حسابتون دارید مشخص بشه این پول متعلق به خودتون هست و یکباره به حسابتون انتقال داده نشده.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام.
    کسی اطلاع داره پروازها و ویزا متریک کی باز میشن.فکر کنم اینجو که پیداست امثال باید بیخیال سفر بشیم. آلمان ترکیه به مرور دارن مرزاشونو با اکثر کشورها باز میکنن و تو لیستی که ارائه دادن اسمی از ایران نیست. حالا بنظرتون امسال احتمال برگشت روند عادی صدور ویزا هست یا نه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط khatami69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    دوستان هر کی اطلاع داره لطفا توضیح بده همه استفاده کنن
    من مغازه موبایل دارم ولی دستگاه پز به اسم برادرمه
    میخواستم بدونم برا گردش مالی سه ماهه تو این سه ماه هر روز کارت به کارت کنم و بردارم. گردش حساب میشه یا نه؟
    فکر کنم پاسخ شما در پست 3679 همین تالار داده شده اما حساب برادر شما ربطی به شما نداره و اعتباری به شما نمیده که بخواهید از آن برای سفارت سندی بیارید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

سلام دوستان ،

امکان درخواست ویزای شنگن بعد از درخواست ویزای بلند مدت و بصورت پیوست وجود داره؟ میخوام برای خانومم این دوتا رو همرمان درخواست بدم.
    ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه

بله ، منعی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

امکان درخواست ویزای شنگن بعد از درخواست ویزای بلند مدت و بصورت پیوست وجود داره؟ میخوام برای خانومم این دوتا رو همرمان درخواست بدم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

سلام ، این که الان برای اخذ وقت سایت مینویسه وقتی موجود نیست ، باید دقیقا منتظر اعلامیه ای بمونیم یا هر روز مجددا امتحان کنیم؟

Moderator

رشته و دانشگاه

هر روز باید چک کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    سلام ، این که الان برای اخذ وقت سایت مینویسه وقتی موجود نیست ، باید دقیقا منتظر اعلامیه ای بمونیم یا هر روز مجددا امتحان کنیم؟

سلام دوستان
    من اعلان های سفارت رو خوندنم و متوجه شدم برای درمان بیماری نادر برادرم باید از سفارت وقت ویزای شنگن اضطراری بگیرم. بنابراین به این ایمیل زیر پاسپورت برادرم رو پیوست کردم و متنی به فارسی نوشتم.
    sondertermin@tehe.diplo.de

آیا به جای درستی ایمیل زدم؟ چند روز طول می کشه که پاسخ بدن؟ از من ۷ روز گذشته

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmgpop نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اعلان های سفارت رو خوندنم و متوجه شدم برای درمان بیماری نادر برادرم باید از سفارت وقت ویزای شنگن اضطراری بگیرم. بنابراین به این ایمیل زیر پاسپورت برادرم رو پیوست کردم و متنی به فارسی نوشتم.
    sondertermin@tehe.diplo.de

آیا به جای درستی ایمیل زدم؟ چند روز طول می کشه که پاسخ بدن؟ از من ۷ روز گذشته
    سلام
    درستی ایمیلو نمی دونم، اما تا جایی که می دونم، قبلا که قوانین این طوری بود که فقط ایمیل های انگلیسی و آلمانی قبول بودن، الان رو نمی دونم. قبلا توی خود سایت سفارت نوشته بود که زبون ایمیل چی باید باشه، فکر کنم الانم چک کنین، بتونین پیدا کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام، من میخوام یک سفر تفریحی به آلمان داشته باشم ولی نه از طریق تور. چه کار باید بکنم؟ آیا شدنی هست یا بهتره از طریق تور اقدام کنم؟ یا شرکتی هست که بتونه ویزا و بلیط رو تهیه کنه ولی اقامت با خودم باشه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)