صفحه 418 از 423 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون شرایط و اوضاع اخیر روی صدور ویزای شنگن (با دعوتنامه رسمی) خیلی تاثیر داره؟
    نمیشه چیزی رو دقیق گفت و مطمئناً بسته به شرایط هر شخص و درخواست و دعوت کننده و ... متفاوت خواهد بود ...
    ولی متاسفانه به نظر شخصی من ، بی تاثیر نخواهد بود ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام دوستان وقت همگی بخیر. امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم. من و همسرم داریم برای ویزای توریستی آلمان اقدام میکنیم و قراره که عموی همسرم به ما دعوتنامه بده. سوالم اینه که آیا نیاز هست که ایشون در کنار دعوتنامه مدارک دیگه ای به ما بدن؟ مثلا یادمه انگلستان به عنوان مدارک آپشنال سند خونه میزبان، حساب بانکیش و حتی نقشه خونه رو هم میزاشتی استقبال میکردن(برای اینکه بدونن وسعت خونه به اندازه ای هست که میهمانان درش جا شن). برای آلمان چه مدارکی رو میتونم از عموی همسرم بخوام تا در کنار دعوتنامه برای ما بفرستن؟از راهنماییتون بینهایت سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگی بخیر. امیدوارم بتونم از راهنماییتون استفاده کنم. من و همسرم داریم برای ویزای توریستی آلمان اقدام میکنیم و قراره که عموی همسرم به ما دعوتنامه بده. سوالم اینه که آیا نیاز هست که ایشون در کنار دعوتنامه مدارک دیگه ای به ما بدن؟ مثلا یادمه انگلستان به عنوان مدارک آپشنال سند خونه میزبان، حساب بانکیش و حتی نقشه خونه رو هم میزاشتی استقبال میکردن(برای اینکه بدونن وسعت خونه به اندازه ای هست که میهمانان درش جا شن). برای آلمان چه مدارکی رو میتونم از عموی همسرم بخوام تا در کنار دعوتنامه برای ما بفرستن؟از راهنماییتون بینهایت سپاسگزارم
    سلام ،
    برای آلمان نیازی به این مدارکی که فرمودید نیست ، فقط باید همراه دعوتنامه حتماً کپی مدارک شناسایی ایشون رو هم ارائه کنید ... ( مثل کارت اقامت یا پاسپورت و ... )
    امیدوارم موفق باشید ...

سلام دوستان
    در قسمت مدارک برای ویزای توریستی، آیا باید سند خانه و ملک را هم ترجمه کنیم؟ یا فارسی کافیه؟ کپی لازمه؟ دو نسخه باشه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در قسمت مدارک برای ویزای توریستی، آیا باید سند خانه و ملک را هم ترجمه کنیم؟ یا فارسی کافیه؟ کپی لازمه؟ دو نسخه باشه؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    نیازی به ترجمه نیست ...
    برای ویزای شنگن ، فقط اصل و کپی کفایت میکنه و فقط پرینت 3 ماهه حساب بانکی و تمکن مالی باید به زبان انگلیسی از بانک گرفته بشه ...

سلام دوستان یه سوال داشتم ازتون باتجوحه به اینکه همه با تجربه من 2 تا فرزند دارم و برای اینکه یکم شانس بالا ببریم ب همراه پسرم که 17 سالشه و همسرم میخوایم بریم آلمان تمکن مالی تقریبا 320 میلیونه و 8 تا سند ملک دارم خودم جواز کسب دارم و همسرم استاد دانشگاه هست و استخدام نیست ولی میتونه گواهی اشتغال بگیره پسرم هم قراره گواهی اشتغال به تحصیل بگیره و نامه مرخصی درست توی تاریخ سفر بگیره و دعوتنامه هم از یکی از دوستام که مهندس شرکته بنزه بگیرم توی شهر اشتوت گارت میخوام بلیط رو به فرانکفورت بگیرم بعد بلیط قطار از فرودگاه به بان هوف و بعدش اشتوت گارت بگیرم دخترم هم که کلا میمونه ایران و 13 سالشه پیش مادربزرگش به نظزتون با این شرایط اقدام کنم؟ نمیخوام سابقه مون خراب شه و حتی برنامه سفر هم دقیق تنظیم کردم برای ارایه به سفارت لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijavadi663 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ازتون باتجوحه به اینکه همه با تجربه من 2 تا فرزند دارم و برای اینکه یکم شانس بالا ببریم ب همراه پسرم که 17 سالشه و همسرم میخوایم بریم آلمان تمکن مالی تقریبا 320 میلیونه و 8 تا سند ملک دارم خودم جواز کسب دارم و همسرم استاد دانشگاه هست و استخدام نیست ولی میتونه گواهی اشتغال بگیره پسرم هم قراره گواهی اشتغال به تحصیل بگیره و نامه مرخصی درست توی تاریخ سفر بگیره و دعوتنامه هم از یکی از دوستام که مهندس شرکته بنزه بگیرم توی شهر اشتوت گارت میخوام بلیط رو به فرانکفورت بگیرم بعد بلیط قطار از فرودگاه به بان هوف و بعدش اشتوت گارت بگیرم دخترم هم که کلا میمونه ایران و 13 سالشه پیش مادربزرگش به نظزتون با این شرایط اقدام کنم؟ نمیخوام سابقه مون خراب شه و حتی برنامه سفر هم دقیق تنظیم کردم برای ارایه به سفارت لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    باید خدمتتون عرض کنم به نظر من اخذ ویزای توریستی از آلمان کاملا بسته به شانس آدم داره . چراکه من دوستانی داشتم که سه بار ویزای شنگن یک بار المان و دو بار سوئیس داشتن اما برای تعطیلات ژانویه اقدام کردند با تمکن مالی بسیار بالا اون هم برای یک نفر ریجکت شدن. از طرفی هم یکی دیگه از دوستان با تمکن مالی 20 میلیون و بدون سند ملکی راحت ویزا شدن.
    همچنین یه خانواده سه نفره با یه دختربچه پنجساله که پدر و مادر ویزا شدن اما برای بچه اجازه ندادن
    خلاصه مبنای دقیقی برای ویزا شدن معلوم نیست اما شما تمام مدارکتون و ارائه بدید کهبه امید خدا تائید بشه .

سلام دوستان من الان یک ماه میشه که مدارک دادم ولی هنوز جواب ندادن دو هفته دیگه نمایشگاه دارم

خیلی ممنون از شما دوستان دیگر نظرتون چیه؟

یه راهنمایی کنم برای بچه هایی که دنبال پرواز با کنسلی هستن شرکت پگاسوس بلیط های خارج از کشور رو از تهران به فانکفورت برای مثال میتونید 24 ساغت قبل پرواز کنسل کنید بدون هیچ جریمه البته باید یا خودتون ویزا کارت داشته باشید یا اقوامتون از سایت خود شرکت براتون خرید کنن مثلا برای 11 می 2019 و برگشت 19 می قیمتش به لیره که تبدیل کنی میشه 4200 الی 4000 که قیمت خوبیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)