صفحه 391 از 423 نخستنخست ... 291341381382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

چرا هیچکس جواب منو نداد؟؟؟ 😑 من دقیقا پنج هفته‌س رفتم داخل ویزامتریک اما جوابم هنوز نیومده. طبیعیه؟؟؟ دوستم که با من بود سه روز پیش جوابش اومد و ریجکت شد به خاطر بند ۹. یه سوال دیگه هم اینکه من که با دعوتنامه تجاری میرم، باید حتما تو تایم دعوتنامه برم و دعوتنامه رو هم تو فرودگاه همراهم داشته باشم؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Leximilozari85 نمایش پست ها
    چرا هیچکس جواب منو نداد؟؟؟ ������ من دقیقا پنج هفته‌س رفتم داخل ویزامتریک اما جوابم هنوز نیومده. طبیعیه؟؟؟ دوستم که با من بود سه روز پیش جوابش اومد و ریجکت شد به خاطر بند ۹. یه سوال دیگه هم اینکه من که با دعوتنامه تجاری میرم، باید حتما تو تایم دعوتنامه برم و دعوتنامه رو هم تو فرودگاه همراهم داشته باشم؟؟؟
    من اواخر اسفند رفتم ویزا متریک
    اواخر اردیبهشت جواب اومد
    بعنی 2 ماه بعد
    البته من نقص مدرک داشتم که تماس گرفتن از سفارت و براشون فرستادم که فکر کنم برای همین یکم طول کشید
    سوال دوتون هم اگر ویزا شدید تو اون تایمی که تو پاستون نوشته برید فرقی نداره با تایم دعوتنامه یکی باشه یا نه
    مهم تایمیه که تو ویزاتون نوشته

دوستان نظرشونو نگفتن البته کسانی که تجربه ریجکتی داشتن یا سابقه چندین ویزای شینگن داشتن و تجربه بالایی دارن نظر بدن بهتره با توجه به یکبار ریجکتی از المان از کدام سفارت اقدام کنیم بهتره ایا از همون المان یا یه سفارت دیگه ؟

و اونجوری که من کامنت دوستانو میخونم اکثر افرادو دارن با بند 9 ریجکت میکنن

کسی که پرونده بنده رو دست گرفته اومده میگه الان المان داره راحت ویزا میده والا اونجوری که بنده این سفارت رو میشناسم سختگیرترین سفارت از بین تمامی سفارت های موجود در ایران هست نمیدونم رو چه حساب این حرف رو به من زده اگر راحت ویزا میدادن که این همه ریجکتی نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستان سلام

یه سوالی دارم که حالت نظرسنجی هست میخواستم بدونم شما چه نظری دارید با توجه به وضعیت بنده

بنده 1 سال پیش از سفارت المان متاسفانه ریجکت شدم و از هیچ سفارته دیگه ای اقدام نکردم تا الان که دوباره میخوام اقدام کنم

بعضی از دوستان میگن از همون المان دوباره اقدام کن بعضی ها میگن از یه سفارت دیگه اقدام کن

حالا میخواستم بدونم نظر شما چیه از کدام سفارت به نظرتون اقدام کنم بهتر هست درصد ویزا شدن بالاتر هست سختگیریشون کمتر ؟

مرسی از راهنماییتون. شما ویزا شدید؟؟ درسته که اگه بیشتر طول بکشه احتمال ویزا شدن بیشتره؟

آخه معنی نداره که جواب ویزای شنگن 2 ماه طول بکشه. تو سایت خود سفارت نوشته جواب ها ظرف مدت 3 هفته حاظر میشه.

الان 3 هفته و 3 روز داره میگذره و هنوز جواب ویزای ما رو ندادن. واقعا مسخره ست.

ما تاریخ پروازمون رو این دوشنبه که میاد اعلام کرده بودیم. امروز چهارشنبه هست. واقعا نمیدونم سفارت کی میخواد جواب ویزای ما رو بده.

یعنی واقعا توجه نمیکنن به برنامه ی سفر متقاضی؟!!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    آخه معنی نداره که جواب ویزای شنگن 2 ماه طول بکشه. تو سایت خود سفارت نوشته جواب ها ظرف مدت 3 هفته حاظر میشه.

الان 3 هفته و 3 روز داره میگذره و هنوز جواب ویزای ما رو ندادن. واقعا مسخره ست.

ما تاریخ پروازمون رو این دوشنبه که میاد اعلام کرده بودیم. امروز چهارشنبه هست. واقعا نمیدونم سفارت کی میخواد جواب ویزای ما رو بده.

یعنی واقعا توجه نمیکنن به برنامه ی سفر متقاضی؟!!!!!
    شما پاسپورتتون دست سفارته؟
    علت همه این مسایل دیگه واضحه برا همگان.

بله. من پاسپورتم دست سفارته. ویزامتریک هم زنگ میزنم میگه به سفارت ایمیل بزن. به سفارت دیروز ایمیل زدم. هیچ جوابی نمیدن.

واقعا مسخرست. نمیدونم چکارکنم.

علت این مسائل چیه که شما میگین همه میدونن!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    شما پاسپورتتون دست سفارته؟
    علت همه این مسایل دیگه واضحه برا همگان.

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366 نمایش پست ها
    من قصد این رو نداشتم که دوستان اینجا استرس بگیرند ، بلکه فقط و فقط قصدم کمک به دوستان بود ، من این بحث رو دیگه ادامه نمیدم ، دوستان خودشون میتونن قضاوت کنند و دیگران هم میتونن تجربیاتشون رو بیان کنن ...

موفق باشید

دقیقا منم نظرم اینه که اول دعوتنامه رو بگیرید بعد درخواست وقت بدید. چون دیگه مثل قبل نیست که درخواست وقت طولانی باشه.
    ضمنا همراه داشتن اصل دعوتنامه مسلما خیلی بهتر از کپیش هست. در ثانی ارسال دعوتنامه از آلمان به ایران با پست هم زمانبر هست و مدت معینی رو نمیشه براش تعیین کرد. تا ۳۸ روز هم مورد داشتیم. بهترین و سریع ترین راه اینه که مسافر بیاره.

دوست عزیز شما باید از روز بعد از مصاحبه 14 روز کاری محاسبه کنید. دو سه روز زمان هم برای خود ویزامتریک در نظر بگیرید. به تعطیلی های اخیر سفارت و ویزا متریک هم توجه داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    بله. من پاسپورتم دست سفارته. ویزامتریک هم زنگ میزنم میگه به سفارت ایمیل بزن. به سفارت دیروز ایمیل زدم. هیچ جوابی نمیدن.

واقعا مسخرست. نمیدونم چکارکنم.

علت این مسائل چیه که شما میگین همه میدونن!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leximilozari85 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. شما ویزا شدید؟؟ درسته که اگه بیشتر طول بکشه احتمال ویزا شدن بیشتره؟
    بله من ویزا شدم
    فکر نکنم ربطی به طول کشیدن داشته باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)