صفحه 133 از 423 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

سلام دوستان-من چند روز قبل بعد 40 روز جواب وقتم اومد-يه سوالي كه داشتم اينه كه من موقع وقت مصاحبه گرفتن تاريخ مسافرتم رو اول ارديبهشت تا اول خرداد زدم-آيا ميتونم براي روز مصاحبه بليط پروازم رو براي اول خرداد به مدت يك ماه بگيرم؟ توي فرم درخواست شنگن هم بازم ازم تاريخ سفر رو خواسته بود-ايا ميتونم تاريخ سفرم رو عوض كنم؟ و اينكه ما بخوايم يك ماه اونجا باشيم به ما ويزاي يك ماهه ميدن يا همون 90 روزه ميدن؟
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    سلام دوستان-من چند روز قبل بعد 40 روز جواب وقتم اومد-يه سوالي كه داشتم اينه كه من موقع وقت مصاحبه گرفتن تاريخ مسافرتم رو اول ارديبهشت تا اول خرداد زدم-آيا ميتونم براي روز مصاحبه بليط پروازم رو براي اول خرداد به مدت يك ماه بگيرم؟ توي فرم درخواست شنگن هم بازم ازم تاريخ سفر رو خواسته بود-ايا ميتونم تاريخ سفرم رو عوض كنم؟ و اينكه ما بخوايم يك ماه اونجا باشيم به ما ويزاي يك ماهه ميدن يا همون 90 روزه ميدن؟
    سلام دوست عزیز.سال نومبارک
    سوال اولتون رو نمیدونم. راجع به سوال بعدی توو مصاحبه ازتون میپرسن از کی تاکی اونجایی، تاریخ ویزاتونو برهمین اساس توی ویزا میزنن.
    موفق باشید.

Junior Member

ببخشید که من قسمت اول سوالم رو دوباره مینویسم, چون جوابی نگرفتم واسش >

من یه دعوتنامه رسمی واسه مادرم گرفتم, که شروع اعتبارش از 4 تیر ماه هست (vom Tag der voraussichtliche Einreise am), واسه یه سفر به مدت 20 روز (Voraussichliche Dauer des Aufenthalts) ، سوال من,
    - چه زمانی واسه گرفتن وقت مصاحبه اقدام کنم؟ حدود 6 روز دیگه؟ که دقیقا 3 ماه به شروع اعتبار دعوت نامه مونده؛
    - بلیط رفت و برگشت رو واسه چه تاریخی بگیرم؛ آیا ویزا رو طبق بلیط صادر می کنن؟ یا اینکه یه ویزا میدن که 3 ماه اعتبار داره؛ البته واسه یه اقامت 20 روزه در آلمان و به این ترتیب من آزادم به میل خودم واسه مادرم یه بلیط با بازه زمانی 20 روز بگریم ؛ مثلا یه بلیط رفت و برگشت 10 تا 28 تیرماه یا هر زمانی توی اون 3 ماه بگیرم، که باهاش روز مصاحبه ببره سفارت

Junior Member

سلام من میخواستم واسه ویزا وقت بگیرم
    برای دکترا پذیرش گرفتم الان نمی دونم درخواست ویزای دانشجویی بدم یا شنگن ممنون می شم راهنمایی کنید

برای وقت گرفتن برای پدر و مادر باید دوبار جداگانه درخواست وقت بدیم؟
    اینطوری تو دو روزه متفاوت وقت میدند؟

جزو مدارک ویزا رزرو بلیط هم قید شده. ولی رزرو بلیط حداکثر تا 1-2 روز امکانپذیره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بست

اقدام نکنید خیلی خیلی بهتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط arpameh نمایش پست ها
    من برای کنفرانسی 22 تا 25 مارچ باید المان باشم. وقت سفارتی که به من دادن 15 مارچه.
    به نظر شما ممکنه به من 6 روزه ویزا بدن؟ وقتی تاریخ سفر رو 22 زدم چطوری سفارت 15 وقت داده!!!!!
    دوستان اگه با توجه به تجربیاتتون نشدنیه بهم میگید که اقدام نکنم کلن و وقت رو کنسل کنم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed367 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم واسه ویزا وقت بگیرم
    برای دکترا پذیرش گرفتم الان نمی دونم درخواست ویزای دانشجویی بدم یا شنگن ممنون می شم راهنمایی کنید
    سلام. اگر قصدتون از گرفتن ویزا این هست که برین و دوره دکتراتون رو شروع کنید، خب مشخص هست که باید برای ویزا دانشجویی اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    کسی میدونه چرا برای بعضی ها برای گرفتن ویزا شنگن جواب ایمیل دوم سریعتر میاد؟
    الان برای شما بعد 40 روز جواب اومده ولی برای من 50 روز هم گذشته ولی هنوز وقت مصاحبه ندادن. آیا این به این معنی هست که درخواست وقتم کنسل شده؟؟

اینکه دعوتنامه قدیمیتر از 6 ماه نباشه معنیش اینه که از تاریخ مصاحبه یا تاریخ رفت یا برگشت حساب میکنند 6 ماه رو؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)