صفحه 211 از 423 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamkia نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال فوری فوری

متاسفانه دعوت نامه ایی که من فرستاده بودم ایران هنوز نرسید و خانوادم باید با اسکن دعوت نامه برن سفارت.
    البته دعوت نامه رسمی هستش و براساس فیش حقوقی من صادر شده و فکر کنم قابل استعلام باشه.

فقط میخواستم بدونم کسی شرایط مشابه داشته و اینکه سفارت چطور برخورد میکنه با این قضیه!؟
    سلام
    الان می تونن با اسکنش برن. اما روزی که ویزا رو تحویل می گیرن، باید اصلش رو تحویل بدن. من یه مورد این طوری دیده ام. اگر طور دیگه ای هم میشه، من نمی دونم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

با سلام ،
    من برای شرکت در spring school در آلمان دعوت شدم و با استفاده از دعوت نامه وقت فوری گرفتم برای تاریخ 24 ژانویه. وقتی به سفارت مراجعه کردم مدارکم رو گرفتن و چون رشته تحصیلیم فیزیک (نه هسته ای، چون برای رشته های مرتبط به هسته ای این امکان تقریبا صفر هست ولی بقیه گرایش های علوم تجربی چک امنیتی میشن و بعد ویزا صادر میشه) بود بهم فرم امنیتی دادن و گفتن که بعد از بررسی باهام تماس میگیرن و خبر میدن که پاسپورت رو ببرم تا ویزارو اوکی کنن. اما تا الان که 13 فوریه است خبری از سفارت نشده. امکانش هست قبل از یک ماه جواب بدن؟ چون من دعوتنامم از 23 فوریه هست و فرصت چندانی ندارم. البته چند روز پیش از دعوت کننده خواستم که ایمیلی به سفارت بزنه و پیگیر بشه که انجام داده ولی خبری نشده از سفارت هنوز(واقعا این سیستم عجیب و به شدت بروکراتیک رو درک نمیشه کرد)
    کسی تجربه ای داره ؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam528 نمایش پست ها
    با سلام ،
    من برای شرکت در spring school در آلمان دعوت شدم و با استفاده از دعوت نامه وقت فوری گرفتم برای تاریخ 24 ژانویه. وقتی به سفارت مراجعه کردم مدارکم رو گرفتن و چون رشته تحصیلیم فیزیک (نه هسته ای، چون برای رشته های مرتبط به هسته ای این امکان تقریبا صفر هست ولی بقیه گرایش های علوم تجربی چک امنیتی میشن و بعد ویزا صادر میشه) بود بهم فرم امنیتی دادن و گفتن که بعد از بررسی باهام تماس میگیرن و خبر میدن که پاسپورت رو ببرم تا ویزارو اوکی کنن. اما تا الان که 13 فوریه است خبری از سفارت نشده. امکانش هست قبل از یک ماه جواب بدن؟ چون من دعوتنامم از 23 فوریه هست و فرصت چندانی ندارم. البته چند روز پیش از دعوت کننده خواستم که ایمیلی به سفارت بزنه و پیگیر بشه که انجام داده ولی خبری نشده از سفارت هنوز(واقعا این سیستم عجیب و به شدت بروکراتیک رو درک نمیشه کرد)
    کسی تجربه ای داره ؟
    در حالت عادی ویزای تحصیلی یه دو ماهی طول می کشه فکر می کنم. با چک امنیتی بیشتر می شه و زمان دقیقش هم فکر می کنم مشخص نیست. خیلی بعید می دونم یکی دو ماهه جوابش بیاد. باز پیگیری کنید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    در حالت عادی ویزای تحصیلی یه دو ماهی طول می کشه فکر می کنم. با چک امنیتی بیشتر می شه و زمان دقیقش هم فکر می کنم مشخص نیست. خیلی بعید می دونم یکی دو ماهه جوابش بیاد. باز پیگیری کنید ...
    ممنون از جوابتون، اما
    تحصیلی نیستش. ویزای شنگن هستش که برای شرکت در یک اسکول - کنفرانس دو هفته ای. به خاطر رشته تحصیلیم (فیزیک) بهم فرم امنیتی دادن و حتی فیش تحویل رو برای 7 فوریه بهم دادن که 14 روزه باشه اما گفتن پاسپورت رو ببرم که باهام تماس بگیرن که تا الان که 15 فوریه است 22 روز شده . من شنیده بودم کاملا شانسی میتونه بین همون دو هفته تا 6 هفته طول بکشه که اگه 6 هفته باشه عملا اسکول رو از دست دادم.

سلام به همه دوستان و ممنون از مدیریت سایت

دوستانی که اطلاع دقیقی دارند لطفا اینجانب را راهنمایی کنند ممنون میشم

بنده اذر ماه 96 برای وقت سفارت المان ثبت نام کردم نوبت مصاحبه وقت من برای اردیبهشت ماه 97 اومده یعنی 5 ماه
    لازم میدونم یک توضیح کوچیکی بدم که بنده برای حضور در نمایشگاه ویزای شینگن نمایشگاهی اقدام کردم

حالا سوالم اینه که ایا مدت زمان انتظار برای بنده که 5 ماه است به نظر بنده مدت زیادی هست و بنده دلیلش را فکر میکنم برای نوروز که مردم میخوان برن مسافرت سفارت خیلی شلوغ شده که زمان انتظار طولانی به من خورده خودم دلیلش را نوروز میدانم ایا دوستان ویزا نمایشگاهی داشتن که زودتر بهشون وقت مصاحبه داده باشن یا حتی بیشتر از 5 ماه طول کشیده باشه ؟

و اینکه درباره این نوع ویزا داخل سفارت چه سوال هایی پرسیده میشه ؟

و در اخر اینکه برای این نوع ویزا چه نوع ویزایی صادر میشه نوع D نوع C و چند روزه صادر میکنن مدت زمان ویزا منظورم هست مثلا 15 روزه میدن 1 ماه میدن ؟

با تشکر

Local Moderator

سلام

معمولاً وقت های سفارت آلمان بالای 3 ماه هست و این وقتی که گرفتید غیرطبیعی نیست.

ویزایی که بهتون می دهند نوع C هست و معمولاً چند روز بیشتز از زمان نمایشگاه خواهد بود. سوالات اصی هم نمی پرسن، در حد توضیح نمایشگاه و دلیل شرکت در اون و کاری که در ایران دارید و ارتباطش با این نمایشگاه و ...

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و ممنون از مدیریت سایت

دوستانی که اطلاع دقیقی دارند لطفا اینجانب را راهنمایی کنند ممنون میشم

بنده اذر ماه 96 برای وقت سفارت المان ثبت نام کردم نوبت مصاحبه وقت من برای اردیبهشت ماه 97 اومده یعنی 5 ماه
    لازم میدونم یک توضیح کوچیکی بدم که بنده برای حضور در نمایشگاه ویزای شینگن نمایشگاهی اقدام کردم

حالا سوالم اینه که ایا مدت زمان انتظار برای بنده که 5 ماه است به نظر بنده مدت زیادی هست و بنده دلیلش را فکر میکنم برای نوروز که مردم میخوان برن مسافرت سفارت خیلی شلوغ شده که زمان انتظار طولانی به من خورده خودم دلیلش را نوروز میدانم ایا دوستان ویزا نمایشگاهی داشتن که زودتر بهشون وقت مصاحبه داده باشن یا حتی بیشتر از 5 ماه طول کشیده باشه ؟

و اینکه درباره این نوع ویزا داخل سفارت چه سوال هایی پرسیده میشه ؟

و در اخر اینکه برای این نوع ویزا چه نوع ویزایی صادر میشه نوع D نوع C و چند روزه صادر میکنن مدت زمان ویزا منظورم هست مثلا 15 روزه میدن 1 ماه میدن ؟

با تشکر

Junior Member

سلام من دو سال پیش برای یه مدرسه زمستانه اقدام کردم سه هفته ای اومد، از طریق تلفن پیگیر باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam528 نمایش پست ها
    با سلام ،
    کسی تجربه ای داره ؟

Junior Member

دوستان من یک فامیل در المان دارم برای سفر به المان اگر بگم برام دعوتنامه بفرستن چقدر شانس گرفتن ویزام بیشتر هست ؟ با توجه به اینکه گفته میشه سفارت المان از هم بیشتر سخت میگیره برای ویزا
    یا اینکه دعوت نامه رو بی خیال بشم از یه کشور دیگه اقدام کنم که راحتر ویزا شنگن میده ؟

Local Moderator

سلام

برای سر اول اصولاً از هر سفارتی اقدام کنید کار سختی برای گرفتن ویزا دارید. اگر دعوت نامه باشه، احتمال دریافت ویزا بیشتر می شه، البته نتیجه قطعی دریافت ویزا حتی با وجود داشتن دعوت نامه، منوط به شرایط هر نفر است که برای سفارت محرز گردد به ایران برگشته و از طرفی شرایط مالی مناسبی هم داشته باشد.

داشتن دعوت نامه با تقبل هزینه های سفر، شانس شما رو بیشتر می کنه، بهتره از این طریق اقدام نمایید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    دوستان من یک فامیل در المان دارم برای سفر به المان اگر بگم برام دعوتنامه بفرستن چقدر شانس گرفتن ویزام بیشتر هست ؟ با توجه به اینکه گفته میشه سفارت المان از هم بیشتر سخت میگیره برای ویزا
    یا اینکه دعوت نامه رو بی خیال بشم از یه کشور دیگه اقدام کنم که راحتر ویزا شنگن میده ؟

Junior Member

سلام دوستان

برای درخواست شنگن از سفارت آلمان می تونم رزرو هتلی که خودم از بوکینگ گرفتم رو ببرم یا حتما باید از آژانس گرفته بشه و با مهر باشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)