صفحه 212 از 423 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

سلام بچها من سوال مهمی داشتم اینکه من و خواهرم با هم ثبت نام کردیم یعنی به فاصله 5 دقیقه و ایملها و شماره تماسامونم یکی دادیم احتمال اینکه واسه روز مصاحبه باهم بیوفتیم چقده ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin2000 نمایش پست ها
    سلام بچها من سوال مهمی داشتم اینکه من و خواهرم با هم ثبت نام کردیم یعنی به فاصله 5 دقیقه و ایملها و شماره تماسامونم یکی دادیم احتمال اینکه واسه روز مصاحبه باهم بیوفتیم چقده ؟
    صد در صد

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط rojink نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای درخواست شنگن از سفارت آلمان می تونم رزرو هتلی که خودم از بوکینگ گرفتم رو ببرم یا حتما باید از آژانس گرفته بشه و با مهر باشه ؟
    مشکلی نداره

همون رزرو بوکینگ دات کام قابل قبوله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavi6 نمایش پست ها
    سلام من دو سال پیش برای یه مدرسه زمستانه اقدام کردم سه هفته ای اومد، از طریق تلفن پیگیر باشین

با تشکر از پاسختون

جوابگو نیستن. شما هم فرم امنیتی پر کرده بودین ؟ من خودم ایمیل زدم و از برگزار کننده هم خواستم که ایمیل حمایت از اپلیکیشنم رو بفرسته که 5 فوریه فرستادن. جمعه باید پرواز میکردم که بعد از 26 روز هنوز تماس نگرفتن و فقط 3 روز وقت دارم برای گرفتن. شما با چه شماره ای تماس گرفتین و چند وقت بعد تماستون جواب مثبت دادن؟؟ من میتونیم چند روز دیرتر هم برم اگه ویزارو صادر کنن وبیشتر از 30 روز طول نکشه.

سلام من ویزای توریستی میخام بگیرم اولا خواستم بدونم در روز مصاحبه چه مدارکی لازمه ؟ ضمن اینکه من دعونتامه از طرف برادرم دارم هنوزم ایمیل تعیین وقت واسم نیومده
    فرم روادید شنگن و کپی گرفتم باید اینو چطور پر کنم ؟ باید مهر و امضا از جای خاصی بشه ؟ممنون میشم جوابمو بدین

Local Moderator

سلام

برای مدارک، این لینک رو ببینید:
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...A4tter__S.html

فرم درخواست ویزا را هم پر و امضا نموده و به همراه سایر مدارک موردنیاز، در زمان خودتون تحویل سفارت دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin2000 نمایش پست ها
    سلام من ویزای توریستی میخام بگیرم اولا خواستم بدونم در روز مصاحبه چه مدارکی لازمه ؟ ضمن اینکه من دعونتامه از طرف برادرم دارم هنوزم ایمیل تعیین وقت واسم نیومده
    فرم روادید شنگن و کپی گرفتم باید اینو چطور پر کنم ؟ باید مهر و امضا از جای خاصی بشه ؟ممنون میشم جوابمو بدین

Junior Member

سلام من تاریخ دریافت نتیجه درخواست ویزام دیروز بوده ولی امروز یه پیام از پست DHL اومده که 24 فوریه بهتون تحویل میدم. کسی میدونه چرا اینهمه با تاخیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مکانیک_تبریز

دوستان سلام
    آیا با دعوت نامه ای که از طرف دوستمون فرستاده میشه ، اقدام به گرفتن ویزا میشه کرد؟ یا باید حتما از وابستگان باشه؟
    دوستم آلمانه و شاغله
    شرایط من باید چطوری باشه؟ اگه دانشجو باشم میشه شغلی نداشته باشم اینجا؟ حساب بانکی میخوان ازم؟ شرایط سفارت سخت میشه آیا چون دوست و فامیل نیست؟
    کلا شرایطش رو میفرمایین. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط capra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا با دعوت نامه ای که از طرف دوستمون فرستاده میشه ، اقدام به گرفتن ویزا میشه کرد؟ یا باید حتما از وابستگان باشه؟
    دوستم آلمانه و شاغله
    شرایط من باید چطوری باشه؟ اگه دانشجو باشم میشه شغلی نداشته باشم اینجا؟ حساب بانکی میخوان ازم؟ شرایط سفارت سخت میشه آیا چون دوست و فامیل نیست؟
    سلام
    می تونن دوستتون دعوت نامه بدن و لازم نیست فامیل باشن.
    کلا باید بتونین ثابت کنین که میخواین برگردین. اگر براشون ثابت نشه که شما بر می گردین ویزا نمیدن. بنابراین، بهتره که شغلی داشته باشین، حساب بانکی خوب داشته باشین و ... . اما در کل همه چی با هم سنجیده میشه و این طوری نیست که فکر کنین میگن خب این طرف باهاش نسبتی نداره پس ریجکت، اون یکی چون برای خواهرش دعوت نامه داده پس قبول.

Local Moderator

سلام

دعوت نامه می تونه از هر کسی باشه، مشکلی نیست.

هر چه شرایط بهتری از نظر مالی و شغلی داشته باشید، احتمال دریافت ویزا براتون بیشتر می شه. مدارک مالی اعم از حساب بانکی و مدارک اشتغال به کار یا اشتغال به تحصیل رو باید به سفارت ارائه بدید تا بررسی بشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط capra نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوستم آلمانه و شاغله

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)