صفحه 423 از 423 نخستنخست ... 323373413414415416417418419420421422423
نمایش نتایج: از شماره 4,221 تا 4,224 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط arasax نمایش پست ها
    سلام، من میخوام یک سفر تفریحی به آلمان داشته باشم ولی نه از طریق تور. چه کار باید بکنم؟ آیا شدنی هست یا بهتره از طریق تور اقدام کنم؟ یا شرکتی هست که بتونه ویزا و بلیط رو تهیه کنه ولی اقامت با خودم باشه؟
    ممنون
    سلام اصلا ویزای بنام ویزای تفریحی آلمان وجود نداره. یعنی شما بدون دعوتنامه تقریبا محاله بتونی ویزا بگیری.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام
    ضمن آرزوی سلامتی ، ایمیل شما باید به آلمانی یا انگلیسی باشه.
    ارادتمند

سلام. تو سایت ویزا متریک اعلام شده درصورت داشتن ضرورت برای ویزا کوتاه دت میتونید از سفارت اقدام کنید. پدر مادر من دعوتنامه برادرم و دارن.
    روشی برای گرفتن وقت هست از سفارت یا باید به یه ایمل خاصی ایمیل بدیم. اگه باید ایمیل بدیم لطفا ایمسل رو کسی میدونه بگه. دوم تو ایپیل چی باید بگی و اینکه دلیل ضرورت سفر تو ایمیل باید عنوان بشه ؟

Junior Member

سلام بر عزیزان ،
    من مادرم قصد داره برای ویزای شنگن اقدام کنه. من براش دعوت نامه رسمی (یا همون تعهدنامه) فرستادم. برای روزی که مادر میره سفارت قصد داره یه نامه ببره از حساب سپرده دراز مدتش. و یه نامه از گردش حساب سه ماهه ی گدشته حساب تراکنش. توی این حساب جاری، یه 200 میلیون اومد و یک ساعت بعد برداشت شد. این میتونه مشکل ساز بشه و ریجکت بشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)