صفحه 198 از 423 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    ممنون برای پاسخ.
    دعوت نامه رسمی نیست اما امیدوارم برای بار اول و با وجود سند ملکی و حساب بانکی و گواهی کار بتونن مالتی بگیرن.
    مدرک شغلی باید ترجمه شه یا اونم اصل و کپی کافیه؟
    اونم اصل و کپی کافیه.

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط AliPars نمایش پست ها
    اگه یک نفر راهنمایی کنه ممنون میشم
    سلام
    نامه استخدام شرکت لازم است ولی مستقل از تمکن مالی است و دریاقت حقوق هم وقتی پس اندازی برای شما ندارد فقط تایید کننده کارکرد شماست .
    پرداخت هزینه هتل و رفت آمد تسهیل کننده است ولی کافی نیست.
    از تظر قانونی تمکن مالی برای هر روز اقامت حدود 200 یورو لازم است. ولی معمولا صرف نظر از مدت اقامت حدود 50 میلون توصیه می شود (غیر رسمی) من کسانی را دیدم که با 4 یا 5 میلون هم ویزا گرفتن ولی توجیه این بود که ماموریت شرکتی است و با دعوت نامه. یه هر حال دعوت نامه شما بدون تقبل هزینه است و من به عنوان یه ناظر برام سواله که هزینه سفر از کجاست چه برسه به مصاجبه گر.
    به نظرمن موجودی حساب را حدالقل به شرط قانونی برسان تا بریم سر بقیه موارد .

بند سه فرم اعلام ردی درخواست ویزا به عدم اثبات توانایی پرداخت هزینه های سفر اشاره دارد.

Junior Member

کسی میدونه برای کسی که با ویزای زبان توی آلمان هست و میخواد ویزاش و تمدید کنه ،این دوتا سوال جوابش چی میشه؟
    ۱.میشه مثلا ۳ ماه قبل از تاریخ اتمام ویرا به محل تمدید ویزا در آلمان رفت؟
    ۲.وقتی مدارک رو برای تمدید ویزا دادم تا اونا بررسی کنن و ویزا رو صادر کنن که معمولا از ۴ تا ۸ هفته طول میکشه ،میتونم از آلمان خارج بشم و دوباره برای دریافت ویزا بیام و ادامه ی درسم و بخونم ؟
    چون ویزام توی ژانویه تموم میشه و میخوام ببینم میتونم مسافرت برم قبلش؟

درود دوستان
    در فرم شنگن برای تقاضای مولتی در قسمت 24 باید ورود مکرر زد؟ و اینکه در قسمت 25 با توجه به اینکه تقاضای مولتی هست مدت اقامت پیش بینی شده و تعداد روزها رو چی باید نوشت؟ که باز در ادامه قسمت29 و 30 تاریخ تقریبی ورود و خروج از منطقه شنگن رو میخواد که نمیدونم راجع به ویزای مولتی چطور باید پر شه!؟
    علاوه بر این برای درخواست ویزای مولتی چه نوع بیمه مسافرتی و چند روزه باید گرفت؟ آیا اینجوریه که مثلا بزنیم چندبار ورود ولی تاریخ مشخص اولین سفر رو بنویسیم؟ و با توجه به اون تاریخ بیمه رو برای روز مصاحبه ببریم؟
    ممنون

و اینکه قسمت 28 منظورش چیه؟ در صورت لزوم آیا دارای مجوز ورود به کشور مقصد هستید؟
    آیا
    ...Move and the way will open

درود دوستان
    در فرم شنگن برای تقاضای مولتی در قسمت 24 باید ورود مکرر زد؟ و اینکه در قسمت 25 با توجه به اینکه تقاضای مولتی هست مدت اقامت پیش بینی شده و تعداد روزها رو چی باید نوشت؟ که باز در ادامه قسمت29 و 30 تاریخ تقریبی ورود و خروج از منطقه شنگن رو میخواد که نمیدونم راجع به ویزای مولتی چطور باید پر شه!؟
    علاوه بر این برای درخواست ویزای مولتی چه نوع بیمه مسافرتی و چند روزه باید گرفت؟ آیا اینجوریه که مثلا بزنیم چندبار ورود ولی تاریخ مشخص اولین سفر رو بنویسیم؟ و با توجه به اون تاریخ بیمه رو برای روز مصاحبه ببریم؟
    ممنون

و اینکه قسمت 28 منظورش چیه؟ در صورت لزوم آیا دارای مجوز ورود به کشور مقصد هستید؟
    آیا
    سلام،
    در قسمت 24 باید ورود مکرر بزنید، در قسمت 25 باید حداکثر 90 روز بنویسید (چون برای ویزای مولتی در هر بازه 180 روزه میتونید حداکثر 90 روز در اروپا اقامت داشته باشید). در قسمت 29 و 30 تاریخ تقریبی اولین ورود و خروجتون رو باید بنویسید.
    برای ویزای مولتی باید با توجه به جواب سوال قسمت 25 بیمه بگیرید (حداکثر برای 90 روز). در ضمن اگر ویزای مولتی گرفتید، برای دفعات بعدی ورودتون هم هر بار به اندازه تعداد روزهایی که میخواهید سفر کنید باید بیمه بگیرید.
    قسمت 28 برای کسانی هست که تقاضای ویزای ترانزیت دارند.

Junior Member

با سلام دوستان
    بنده برای هفته دیگه وقت مصاحبه دارم.
    و در حال حاضر دانشجو هستم و گواهی اشتغال به تحصیل و هم دعوت نامه دارم و هم تاییدیه آن از خود کنفرانس و حتی رزرو میز شام که برای من صورت گرفته.
    گردش حساب سه ماهه هم در حدود ۱ تا ۲ تومن می باشد و تمکن مالیم هم حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومن می باشد و همچنین رزرو بلیط و هتل و بیمه هم دارم.
    ۱-میخواستم بدونم کسی اطلاع داره که مدارکم باید ترجمه شود یا خیر ؟ مثل شناسنامه یا اشتغال به تحصیل؟
    ۲- و اینکه با خودم ۶۰ یورو ببرم کافیه یا هزینه های جانبی دیگری هم دارد؟
    ۳-کنفرانس من در ۳ روز می باشد جند روز برای اقامت در کشور المان بزنم؟
    ۴- و نیاز هست برنامه سفرم رو هم بنویسم ؟
    ۵- نیاز هست مدارکمو ببرم سفارت مثل دعوت نامه که از خود سفارت تاییدیه بگیرم؟
    ۶- و فکر میکنید به چه مدارک دیگری لازم هست؟

ممنون میشوم پاسخی دهید چون هفته دیگه وقت مصاحبمه دارم و فوری هست . با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    در قسمت 24 باید ورود مکرر بزنید، در قسمت 25 باید حداکثر 90 روز بنویسید (چون برای ویزای مولتی در هر بازه 180 روزه میتونید حداکثر 90 روز در اروپا اقامت داشته باشید). در قسمت 29 و 30 تاریخ تقریبی اولین ورود و خروجتون رو باید بنویسید.
    برای ویزای مولتی باید با توجه به جواب سوال قسمت 25 بیمه بگیرید (حداکثر برای 90 روز). در ضمن اگر ویزای مولتی گرفتید، برای دفعات بعدی ورودتون هم هر بار به اندازه تعداد روزهایی که میخواهید سفر کنید باید بیمه بگیرید.
    قسمت 28 برای کسانی هست که تقاضای ویزای ترانزیت دارند.
    ممنون. توی دعوت نامه تاریخ رو با توجه به درخواست مولتی باید چطور زد؟ همون تاریخ اولین ورود تا مثلا 30 روز بعدش رو باید نوشت و اشاره به مولتی نیاز نیست بشه؟
    ...Move and the way will open

ممنون. توی دعوت نامه تاریخ رو با توجه به درخواست مولتی باید چطور زد؟ همون تاریخ اولین ورود تا مثلا 30 روز بعدش رو باید نوشت و اشاره به مولتی نیاز نیست بشه؟
    توی دعوتنامه باید به مسوول اداره بگین که مثلا دعوتنامه میخواین که ۲ یا ۳ سال اعتبار داشته باشه. تاریخ اولین ورود مد نظرتون رو هم میگید. ولی در کل تشخیص اینکه مولتی بدن یا نه با سفارت آلمان هست.

Junior Member

سلام دوستان. یکی از اقوام میخواد برای آلمان اقدام کنه ویزای دیداری و قبلا 2 بار شنگن و 3 بار انگلیس ویزا گرفته و اخیرا هم از سفر انگلیسش برگشته البته سال قبل یه ردی اسپانیا هم داشته (ویزای سوم انگلیس رو بعد از ردی اسپانیا گرفته). دو تا سوال دارم:
    1-مدارک نیازی به ترجمه دارند؟ در سایت سفارت چیزی نگفته
    2-برای ضمانت بازگشت گفته پرینت سه ماهه. خوب این فامیل ما یه پرینت حساب واریز حقوق بازنشستگی داره که رقم زیادی توش نیست و حقوقش میاد و یه حساب سرمایه گذاری لوتوس در پارسیان که حدود 90 میلیون موجودی داره و البته بالا پایین هم میشه. سوال اینه که تمکن مالی برای حساب لوتوس کافیه چون پارسیان میگه ما پرینت نمیدیم برای این حساب؟ از طرفی سفارت میخواد عملیات حساب رو ببینه و الان ما موندیم چیکار کنیم

با تشکر از همه

Junior Member

سلام دوستان
    من دو هفته پیش مصاحبه داشتم برای ویزای شنگن تجاری. خوشبختانه ویزای دو ساله بهم دادن. اگه سوالی هست در خدمتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)