صفحه 164 از 423 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

سلام
    یک سوال داشتم من پرسشنامه امنیتی برای ویزای شنگن را نمیتونم پیدا کنم چجوری میتونم تهیه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- Goethe Frankfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط ahaghshenas نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم من پرسشنامه امنیتی برای ویزای شنگن را نمیتونم پیدا کنم چجوری میتونم تهیه کنم؟
    شاید این بدرد بخوره:
    http://www.visaunivers.com/wp-conten...ular010116.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- Goethe Frankfurt

یه سوال درمورد پر کردن فرم دارم:
    برای شماره ۱۹ و ۲۰: ادرس و تلفن کارفرما....
    اگه خود فرد مغازه دار باشه مثلا، اینو باید پر کنه یا همون ادرس مغازه رو بده و بنویسه شغل ازاد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasi2400 نمایش پست ها
    یه سوال درمورد پر کردن فرم دارم:
    برای شماره ۱۹ و ۲۰: ادرس و تلفن کارفرما....
    اگه خود فرد مغازه دار باشه مثلا، اینو باید پر کنه یا همون ادرس مغازه رو بده و بنویسه شغل ازاد ؟
    آدرس و تلفن مغازه رو مینویسه و اگر صاحب مغازه بود هم مینوسه "owner یا Inhaber"

Junior Member

با سلام
    لطفا راهنمایی کنید که فرق بند 34 و 35 چیه
    آیا من در بند 34 مثلا میتونم غیر از دعوت کننده، شخص دیگری مثلا مشخصات داییم که مقیم آلمان هست رو بنویسم؟
    ویرایش توسط koorosh54 : June 27th, 2017 در ساعت 08:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh54 نمایش پست ها
    با سلام
    لطفا راهنمایی کنید که فرق بند 34 و 35 چیه
    آیا من در بند 34 مثلا میتونم غیر از دعوت کننده، شخص دیگری مثلا مشخصات داییم که مقیم آلمان هست رو بنویسم؟
    بند 34 و 35 برای اشخاصی هست که اولا عضو درجه یک خانواده شما باشن (همسر، فرزند، نوه، والدین، پدریزرگ یا مادربزگ) و دوما تابعیت آلمان و یا یک کشور اتحادیه اروپا رو داشته باشن. طبق این تعریف دایی جزء بستگان درجه یک محسوب نمیشن و شما باید به جای بندهای 34 و 35، بندهایی که ستاره دارن (31، 32 و 33) رو پر کنید.

اگر دعوت کنندتون جزء فامیل درجه یکتون طبق تعریف بالا میشن، اونوقت فقط مشخصات و نسبت خودتون با ایشون رو در بندهای 34 و 35 بنویسید و بندهای 31، 32 و 33 رو خالی بگذارید.

Junior Member

یه مورد خاص، تا حالا واسه کسی پیش اومده، 2/3 روز قبل از گرفتن جواب ویزای شنگن، از سفارت زنگ بزنن بگن واسه پرونده شما مشکلی پیش اومده و یه شماره پرونده جدید بدن و جواب رو به 2 هفته بعد ارجاع بدن ؟

همه برنامه ریزی آدم بهم می زنن؛ و کلی استرس درست میشه؛ که یعنی چه مشکلی می تونه پیش اومده باشه, متعصفانه اینقدر پیچیده و پردردسر کردن این پروسه ویزا رو واسه یه پدر مادری که فقط می خوان به فرزندشون یه سر بزنن که آدم رو پشیموم می کنن از ویزا گزفتن : (

Junior Member

سلام به همگى ، من براى خانواده ام ١٤ مى وقت گرفتم و ايميل اول رو دريافت كردم الان بعد از ٤٥ روز هنوز ايميل دوم كه تاريخ مصاحبه است رو دريافت نكردم. آيا اين طبيعي هست؟ باز هم بايد منتظر بمونم؟

Junior Member

با سلام
    برای تامین محل اقامت ویا تاییدیه تقبل هزینه ها توسط دعوت کننده چه مدرکی باید ارائه بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh54 نمایش پست ها
    با سلام
    برای تامین محل اقامت ویا تاییدیه تقبل هزینه ها توسط دعوت کننده چه مدرکی باید ارائه بدیم؟
    براي تامين محل اقامت ميتونيد تاييديه رزرو هتل رو بديد. براي تاييديه تقبل هزينه ها توسط فرد دعوت كننده بايد دعوتنامه رسمي از طرف ايشون رو كه در اداره اتباع خارجي در آلمان تنظيم شده رو ارائه بديد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)