صفحه 417 از 423 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من 24 اکتبر مدارکم رو تحویل ویزامتریک دادم و از اونجایی که از نظر خودم همه مدارکم کامل و جامع بود استرسی نداشتم تا اینکه امروز اومدم و صحبت های دوستان رو اینجا خوندم و ناامید شدم. من برای بار اول هست درخواست ویزای شینگن میدم و برای فرصت مطالعاتی کوتاه مدت میخواستم برم. 9 دسامبر تاریخ رفت من هست. الان میترسم تا اون موقع جواب درخواستم نیاد (طبق تجربیات و صحبت های دوستان). من با وسواس زیادی تمام مدارک رو تهیه کردم هم مدارک شغلی هم مالی هم تحصیلی. دیگه چیزی نبود که نذارم رو پروندم. متصدی ویزا متریک هم همه مدارک رو بررسی کرد و ازم تحویل گرفت و گفت تمام مدارکتون کامل و منظم هست. خیلی از دوستانم با نصف مدارکی که من تهیه کرده بودم به راحتی ویزا گرفتند از المان و به خاطر همین خیالم راحت بود. ولی الان استرس گرفتم و اینجوری برداشت کردم از صحبت های دوستان که کاملا شانسی هست این پروسه.
    استرس گرفتن واقعا تو هیچ دوره‌ای از زندگی جز اینکه به روح و جسم آسیب بزنه کاری از پیش نمی‌بره دوست من. شما وقتی خودت با وسواس و دقت کامل مدارکت رو تحویل دادی یعنی از طرف خودت کوتاهی نکردی و همین کافیه حتی اگه ویزات ریجکت هم بشه نهایتا همون روز رو ناراحت باشی و از فرداش به روتین همیشگی برگردی.
    راستش شما که خوندی پست ها رو. وقتی تعداد متقاضی ویزا از یک کشور مثل ایران تو فاصله ی یکسال چندین برابر میشه طبیعی هست که اونها هم نتونن به همه راحت و سریع ویزا بدن،‌ قاعدتا ویزا ها نمیتونه بر اساس درخواست ها بالا بره. شما ببینید شرایط چقدر عجیب شده که برای فرصت مطالعاتی (که قبل تر ها تقریبا به هیچ عنوان ریجکتی نداشت،‌ چون دانشجو در حین تحصیل و عمدتا تو دانشگاه رنک بالای ایران تحصیل میکرد و خیلی بعید بود بخواد پناهنده بشه) هم سخت‌گیری و ریجکت وجود داره. یکی از دوستان من برای مستر دوم از آلمان پذیرش داره و چند ماه پیش هم برای کنفرانس بی المللی آلمان بود ولی الان از مهر تا الان که ترمش شروع شده ویزاش نیومده!

نمیشه گفت شانسیه ولی سخت‌گیرانه و حساس شده این پروسه و برای همین نباید اثرات ناشی از حجمه‌های یک ملت در شلوغ کردن صف‌های بررسی پرونده روی زندگی شخصی و حرفه‌ای شما تاثیری بذاره.

موفق باشی

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

ممنون از پاسخ خوبتون دوست عزیز. امیدوارم سخت گیرانه باشه تا پرونده هایی که صادقانه و کامل هست ویزا بگیرن. طبق گفته سایت خود سفارت و امار ویزاهای سال 2018 سفارت المان توی ایران یه چیزی حدود 15 تا 20 درصد پرونده ها فقط ریجکت شده پس اکثرا ویزا گرفتن. امیدوارم هرکسی صادقانه جلو رفته ویزا بگیره.

سلام دوستان یه سوال در ارتباط با رزرو هتل داشتم.آیا سفارت رزرو هتل از سایت booking.com رو قبول داره؟

سلام یه نفر که اطلاعاتش در مورد ویزای شنگن از طریق دعوتنامه رسمی کامل باشه میتونه شماره تلفنشو برام خصوصی بفرسته. واقعا اطلاعاتم صفر صفره و نیاز به راهنمایی زیاد دارم. ممنونم.
    از جواب دادن به پیغام های خصوصی معذورم، لطفا در تاپیک مربوطه سوال خود را مطرح کنید و شماره پست و تاپیک مربوطه را از طریق پیام خصوصی اعلام کنید تا در اسرع وقت به آن جواب دهم.

سلام دوستان
    من چهار ماه پیش با دریافت ویزای شنگن به مدت یک هفته رفتم آلمان. الان هم برای research visit توسط یه استاد آلمانی باید برم آلمان، در ضمن دعوت نامه هم بهم داده و گفته هزینه ها رو هم تقبل می کنه. سوالم اینه که برای بار دوم که درخواست ویزای شنگن می خوام بدم آیا لازمه تمام مدارک قبلی (گردش حساب مالی، سابقه بیمه، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی...) رو دوباره به ویزا متریک ارایه کنم؟ اکر لازم نیست، چه مدارکی را باید ارایه بدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط explorer27 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چهار ماه پیش با دریافت ویزای شنگن به مدت یک هفته رفتم آلمان. الان هم برای research visit توسط یه استاد آلمانی باید برم آلمان، در ضمن دعوت نامه هم بهم داده و گفته هزینه ها رو هم تقبل می کنه. سوالم اینه که برای بار دوم که درخواست ویزای شنگن می خوام بدم آیا لازمه تمام مدارک قبلی (گردش حساب مالی، سابقه بیمه، گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی...) رو دوباره به ویزا متریک ارایه کنم؟ اکر لازم نیست، چه مدارکی را باید ارایه بدم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله باید تمام مدارک رو کامل ارائه کنید ...

Junior Member

سلام دوستان,
    والدینم می‌خواهند با ویزای شنگن برای دیدار بستگان به المان بیایند ، وقت سفارت هم دارند، کل وب سایت سقارت آلمان رو هم گشتیم, ولی هیچ کجا ننوشته ترجمه و تایید کدوم مدارک رو می‌خواهند. سوال من اینه: آیا کسی میدونه کدوم مدارک باید برای ویزای شنگن دیدار از بستگان ترجمه یا تایید بشوند یا هر دو؟
    ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط parnyas نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    والدینم می‌خواهند با ویزای شنگن برای دیدار بستگان به المان بیایند ، وقت سفارت هم دارند، کل وب سایت سقارت آلمان رو هم گشتیم, ولی هیچ کجا ننوشته ترجمه و تایید کدوم مدارک رو می‌خواهند. سوال من اینه: آیا کسی میدونه کدوم مدارک باید برای ویزای شنگن دیدار از بستگان ترجمه یا تایید بشوند یا هر دو؟
    ممنون میشم اگه بتونید کمک کنید.
    هیچ‌ مدرکی ترجمه تایید نمیخواد. فقط پرینت حساب باید لاتین باشه

Junior Member

سلام

کسی میدونه حدودن چقدر طول میکشه به درخواست ویزای شینگن وقت مصاحبه بدن؟
    ممنون.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان به نظرتون شرایط و اوضاع اخیر روی صدور ویزای شنگن (با دعوتنامه رسمی) خیلی تاثیر داره؟
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)