صفحه 174 از 423 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

این هم لینک وزارت امور خارجه آلمان در مورد ویزاها و سفر با آنها در کشورهای عضو:

https://www.auswaertiges-amt.de/DE/I...html?nn=350374

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

دوستان لینک پرسشنامه امنیتی که تو راهنما ویزا شنگن گفته رو میشه برام بزارین؟ ضمنا یه سوال داشتم دعوتنامه ما مولتی 3 ساله است خواستم بدونم تو فرم درخواست با توجه به اینکه بار اول هست چی بزنیم یکباز ورود یا مکرر؟ که شانس کم نشه؟سوال آخر هزینه ویزا شنگن کوتاه مدت 60 یورو هر نفر هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    جواب سوال اولتونو من نمی دونم.
    اما اگه احیانا ویزاتون معتبر نباشه (که دوستمون میگن معتبره، من نمی دونم)، بله، قطعا به مشکل برمی خورین. اگه با هواپیما برین که خب طبیعتا چک میشه ویزاتون. اگر هم با قطار برین، شانسیه. سر یه سری مرزا یهویی بهتون میگن نشون بدین ویزاتونو.
    سلام

ویزا شما فقط برای آلمان معتبره و به صورت قانونی مجاز به مسافرت به کشورهای دیگه شنگن نیستین.

به صورت هوایی که موقعه Checkin کردن ویزاتون رو چک میکنن و نمی تونین با این ویزا مسافرت کنین ولی اگر به صورت زمینی
    مسافرت کنین معمولا ویزا رو چک نمی کنن ولی در هر صورت ریسک داره و اگر به هر دلیلی چک کنن ویزاتون رو به مشکل بر می خورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    دوستان لینک پرسشنامه امنیتی که تو راهنما ویزا شنگن گفته رو میشه برام بزارین؟ ضمنا یه سوال داشتم دعوتنامه ما مولتی 3 ساله است خواستم بدونم تو فرم درخواست با توجه به اینکه بار اول هست چی بزنیم یکباز ورود یا مکرر؟ که شانس کم نشه؟سوال آخر هزینه ویزا شنگن کوتاه مدت 60 یورو هر نفر هست ؟

از مدیریت تایپیک درخواست میشه این منتفی شدن پرسشنامه ی امنتیتو یه جوری بالای صفحه سنجاق کنن تا همه ببینن حجم پیامها کمتر بشه اینجوری هر روز یکی میاد از پرسشنامه امنیتی میپرسه که این هم به حجم پیامهای بدون استفاده و تعداد صفحات اضافه میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    حسن اين كار اينه كه اگه دو نفر باشيد( مثلا زن و شوهر) ديگه لازم نيست هر دو نفر وقت بگيرن و برن. كافيه كه يكيشون بره و مدارك نفر دوم رو هم بده.
    دقیقا واسه همین. من و همسرم نیاز نیست هر دو بریم برای مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

ویزا شما فقط برای آلمان معتبره و به صورت قانونی مجاز به مسافرت به کشورهای دیگه شنگن نیستین.

به صورت هوایی که موقعه Checkin کردن ویزاتون رو چک میکنن و نمی تونین با این ویزا مسافرت کنین ولی اگر به صورت زمینی
    مسافرت کنین معمولا ویزا رو چک نمی کنن ولی در هر صورت ریسک داره و اگر به هر دلیلی چک کنن ویزاتون رو به مشکل بر می خورید.
    سلام،
    اصولا داخل اتحاديه اروپا چيزي به نام كنترل سيستماتيك پاسپورت يا ويزا وجود نداره. اگه چك بكنن بسيار به ندرت و اتفاقي هست.
    Check- in رو هم من خودم هميشه آنلاين و از ٢٤ ساعت قبل از پرواز انجام ميدم و هيچ كس هم تابحال در داخل اروپا نه پاسپورت منو ديده و نه ازم همچين چيزي خواستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

یه سوال فوری
    من برای 19 مرداد وقت مصاحبه دارم - میتونم با این تفاسیر فرم وکالت رو برای همسرم هم پر کنم و از طرف ایشون هم درخواست سفر توریستی رو بدم؟؟؟؟
    توضیح اینکه با تعریفی ما از نظر اونا مسافر پرسفر هستم چون 12 ماه قبل وارد شینگن شدیم

دوستان سلام

من متاهل هستم با يك فرزندوساكن تهران .از طريق يك شركت آلماني كه قرار شده دعوت نامه ديداري (جهت بازديد از امكانات شركت و برقراري جلسه در آلمان ) بگيرم .اين شركت با شركت ما در ايران همكاري داره در حال حاضر و روابط خوبي باهاشون داريم .خودم تنها قصد سفر دارم و قبلا" 1 بار شنگن گرفتم و رفتم و برگشتم.

1 -مدارك لازم براي ارايه به سفارت آلمان در تهران چيست ؟
    2از طريق اتاق بازرگاني بايد اقدام كنم يا سفارت ؟
    3-و اينكه صرفا" دريافت اصل دعوت نامه از شركت آلماني كفايت ميكند يا نه ؟

باسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من متاهل هستم با يك فرزندوساكن تهران .از طريق يك شركت آلماني كه قرار شده دعوت نامه ديداري (جهت بازديد از امكانات شركت و برقراري جلسه در آلمان ) بگيرم .اين شركت با شركت ما در ايران همكاري داره در حال حاضر و روابط خوبي باهاشون داريم .خودم تنها قصد سفر دارم و قبلا" 1 بار شنگن گرفتم و رفتم و برگشتم.

1 -مدارك لازم براي ارايه به سفارت آلمان در تهران چيست ؟
    2از طريق اتاق بازرگاني بايد اقدام كنم يا سفارت ؟
    3-و اينكه صرفا" دريافت اصل دعوت نامه از شركت آلماني كفايت ميكند يا نه ؟

باسپاس
    سلام شما هیچ نیازی به اتاق بازرگانی نداری بری اونجا فقط سردرگمت میکننو اینقدر میبرن و میارنت و پول ازت میگیرن که اشکت در میاد فقط وقت بگیر با مدارک عمومی و دعوتنامه ات برو مصاحبه

Junior Member

سلام دوستان من ساعت یک و نیم ظهر وقت دارم. صبح باید از چند اونجا باشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)