صفحه 143 از 423 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    از دوستان کسی نظری نداره در این مورد؟
    دوست عزیر خیلی از سئوالا که ممکنه برا کسی پیش بیاد با کمی تفکر یا شایدم جستجو جوابشو پیدا کنید شما بعد از تاریخی که برای گرفتن پاپورتتون تعیین شده هر موقع مراجعه کنید پاسپورتتونو دریافت میکنید اما اگه فرض شما بر اینه که بخاطر تاخیرتون اگه تاریخ درج شده در ویزا بگذره یا به هر دلیلی نتونید سفر کنید اونا یکی دیگه با تاریخ جدید بهتون میدن اینطور نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    دوست عزیر خیلی از سئوالا که ممکنه برا کسی پیش بیاد با کمی تفکر یا شایدم جستجو جوابشو پیدا کنید شما بعد از تاریخی که برای گرفتن پاپورتتون تعیین شده هر موقع مراجعه کنید پاسپورتتونو دریافت میکنید اما اگه فرض شما بر اینه که بخاطر تاخیرتون اگه تاریخ درج شده در ویزا بگذره یا به هر دلیلی نتونید سفر کنید اونا یکی دیگه با تاریخ جدید بهتون میدن اینطور نیست
    دوست عزیز جستجو کردم ولی پیدا نکردم ... در مورد سفارت با حدس و گمان (تفکر) نمیشه اقدام کرد برای همین اینجا مطرح کردم سوالم رو تا ببینم کسی تجربه داشته که دیرتر از 2 هفته برای دریافت ویزا بره و مشکلی پیش نیاد؟
    و البته منظورم در حد 10-12 روز دیرتر بود و قبل از تاریخ ویزای صادر شده!

ممنون بابت جواب!

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    دوست عزیز جستجو کردم ولی پیدا نکردم ... در مورد سفارت با حدس و گمان (تفکر) نمیشه اقدام کرد برای همین اینجا مطرح کردم سوالم رو تا ببینم کسی تجربه داشته که دیرتر از 2 هفته برای دریافت ویزا بره و مشکلی پیش نیاد؟
    و البته منظورم در حد 10-12 روز دیرتر بود و قبل از تاریخ ویزای صادر شده!

ممنون بابت جواب!
    خوب مثلا شما فکر میکنید چه مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟ بگن چون دیر اومدی ویزاتونو باطل میکنیم ؟ تازه اونا بخاطر شلوغیه قسمت تحویل پاسپورت از اینکه با تاخیر مراجعه کنید استقبال هم میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    این مروبط به سیستم جدید نیست. در سیستم قبلی هم هر فردی باید وقت جدا بگیره. هر درخواست جداگانه بررسی می شه و نتیجه اگر مثبت باشه می شه یک ویزا که چسبیده می شه به پاسپورت فرد متقاضی. طبیعی هست که ربطی به خانواده یا افراد دیگه نداره.
    پس برای هر فرد یک وقت جدا باید گرفته بشه. برنامه تحقیقاتی یکی هم باشه باید درخواست های جدا برای هر فرد صادر بشه. فرض کنید دو نفر می خوان توی یک دانشگاه ثبت نام کنن. هر کدوم باید پذیرش جدا ارائه کنند. شما هم درخواست بدید برای هر فرد یک پذیرش یا درخواست جدا فرستاده بشه. اگر مدرک مشترکی هست با کپی یا برابر اصل کردن شاید بشه برای نفر بعدی هم ارائه داد. مثلا سند خونه یا ... همینطور می تونید موقع مصاحبه اطلاع بدید که با همسرتون اقدام کردید و شماره پرونده ایشون رو بدید.
    الان وقت ها خیلی بیشتر طول می کشه. بسته به نوع ویزا بعد از درخواست وقت بین ۳ الی ۴ ماه طول می کشه ظاهرا. در موارد خاص می شه درخواست وقت اضطراری کرد. ظاهرا به افرادی که دانشجوی دکتری هستند و فاند دارند و مشکل زمان داده می شه.
    در مورد روز مصاحبه و اینکه با همسرتون در یک زمان برید یا زمان خاصی باشه ایمیل بزنید. شاید انجام بدن.
    ممنون من همین جمله آخرتون را میخواستم .2سال قبل ایمیل زدم و به من و همسرم وقت مشترک دادند.ضمنا خانواده هایی هم بودند که چند نفره آمده بودند. پس چیز عجیبی نیست. اما نمیدانم آنها چطور چند نفره وقت گرفته بودند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    این مروبط به سیستم جدید نیست. در سیستم قبلی هم هر فردی باید وقت جدا بگیره. هر درخواست جداگانه بررسی می شه و نتیجه اگر مثبت باشه می شه یک ویزا که چسبیده می شه به پاسپورت فرد متقاضی. طبیعی هست که ربطی به خانواده یا افراد دیگه نداره.
    پس برای هر فرد یک وقت جدا باید گرفته بشه. برنامه تحقیقاتی یکی هم باشه باید درخواست های جدا برای هر فرد صادر بشه. فرض کنید دو نفر می خوان توی یک دانشگاه ثبت نام کنن. هر کدوم باید پذیرش جدا ارائه کنند. شما هم درخواست بدید برای هر فرد یک پذیرش یا درخواست جدا فرستاده بشه. اگر مدرک مشترکی هست با کپی یا برابر اصل کردن شاید بشه برای نفر بعدی هم ارائه داد. مثلا سند خونه یا ... همینطور می تونید موقع مصاحبه اطلاع بدید که با همسرتون اقدام کردید و شماره پرونده ایشون رو بدید.
    الان وقت ها خیلی بیشتر طول می کشه. بسته به نوع ویزا بعد از درخواست وقت بین ۳ الی ۴ ماه طول می کشه ظاهرا. در موارد خاص می شه درخواست وقت اضطراری کرد. ظاهرا به افرادی که دانشجوی دکتری هستند و فاند دارند و مشکل زمان داده می شه.
    در مورد روز مصاحبه و اینکه با همسرتون در یک زمان برید یا زمان خاصی باشه ایمیل بزنید. شاید انجام بدن.
    راستی این 3-4 ماه را از کجا گفتید؟ قبلا که برای شنگن در زمان کوتاه میشد وقت گرفت و الان هم که سفارت گفته نیروی بیشتر گرفته و کارها سریعتر از گذشته انجام میشه

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiphop نمایش پست ها
    راستی این 3-4 ماه را از کجا گفتید؟ قبلا که برای شنگن در زمان کوتاه میشد وقت گرفت و الان هم که سفارت گفته نیروی بیشتر گرفته و کارها سریعتر از گذشته انجام میشه
    انجمن رو بگردید. مثلا این بحث:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%D8%B3%D8%AA)

قبلا هم سیستم وقت سخت بود. تا جایی که من می دونم سفارت تغییری در فرایند نداده و اتفاقا زمانبندی خیلی بیشتر هم شده که البته بخشی مربوط به پیک سفر عید و تابستون و در ادامه دانشگاه و ... هست

Junior Member

دوستان من پارسال بهمراه همسرم با دعوت نامه از المان ويزا گرفتيم امسال همسرم ويزاي مولتي از طريق كاري گرفته منم ميخوام باهاش برم كه بگرديم بنظرتون بدون دعوتنامه به من ويزا ميدن؟؟
    من شغل معتبر اداري دولتي دارم و سند ملكي
    ممنونم

Junior Member

سلام به همگی.
    من سوالم این بود با این اوصاف تعیین وقت جدید که مثلا اگه الان ایمیل درخواست وقت بدی، 3 حتی 4 ماه دیگه نوبتت میشه، اونوقت تکلیف دعوتنامه های غیررسمی (که حداکثر 2 ماه تاریخ اعتبار دارن) چی میشه؟؟؟؟ یعنی میشه الان برای گرفتن وقت اقدام کرد و مثلا یک ماه دیگه دعوتنامه برای اون فرد توی ایران ارسال بشه؟؟؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein021 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من سوالم این بود با این اوصاف تعیین وقت جدید که مثلا اگه الان ایمیل درخواست وقت بدی، 3 حتی 4 ماه دیگه نوبتت میشه، اونوقت تکلیف دعوتنامه های غیررسمی (که حداکثر 2 ماه تاریخ اعتبار دارن) چی میشه؟؟؟؟ یعنی میشه الان برای گرفتن وقت اقدام کرد و مثلا یک ماه دیگه دعوتنامه برای اون فرد توی ایران ارسال بشه؟؟؟
    باید همینطوری باشه دیگه. شما مثلا یک ماه مونده به مصاحبه نامه رو بنویسید. یا اگر آشنا هست تاریخ نزنید و نامه رو زودتر بفرستید و تاریخ رو بعدا اضافه کنید. چون پست هم در برخی موارد تا یک ماه طول می کشه تا نامه رو برسونه ایران.
    دعوتنامه رسمی هم فکر می کنم ۶ ماه اعتبار داره ...

با سلام .

سه نفر از اعضای یک خانواده ( پدر - مادر و فرزند ) برای ویزای ویزیت ، هفته آینده وقت سفارت دارند . 2 دعوتنامه جدا هم دارند . پدر و مادر در یک دعوتنامه . فرزند جدا . چون فرزند بالای 18 سال است

حالا سفارت وقت این سه نفر رو به اینصورت داده که پدر و فرزند ساعت 7:30 صبح و مادر ساعت 9:00 .

1- آیا می شود که همان ساعت 7:30 هز سه نفر با هم داخل بروند ؟
    2-پدر گذرنامه خود را تعویض نموده اند اما دعوتنامه و وقت سفارت با گذرنامه قبلی تنظیم شده / اگر گذرنامه قبلی را همراه داشته باشند کافیه یا مشکلی وجود خواهد داشت ؟

سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)