صفحه 213 از 423 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223263313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

سلام من میخوام که دوست آلمانیم که بهم کمک کرد بیام المان برای خانواده م دعوتنامه بفرسته چندتا سوال داشتم
    ۱.اینکه این آقا تا حالا ایران نیومده و خانوادم و ندیده مهم هست ؟یا همینکه دوست من هست دعوتنامه قبوله ؟
    ۲.از زمان گرفتن دعوتنامه تا کی اعتبار برای دریافت ویزا داره ؟محدودیت داره یا نه؟
    ۳.برای چند نفر میشه دعوتنامه در سال فرستاد؟
    ۴. توی دعوتنامه اسم چند نفرو میشه نوشت ؟
    ۵. میشه مثلا اسم مادر و برادرم هردو در یک دعوتنامه باشه ولی با فاصله ی یک ماه برای ویزا اقدام کنن و بیان آلمان؟(چون برادرم میخواد کوتاه مدت بیاد و سفر کنه و رود برگرده ولی مادرم شاید بخواد یکماه بمونه و سفر هم نکنه چون مریضه و من مجبورم با هردو باشم)
    ببخشید زیاد شد سوالها
    ممنون

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

دوستان من یه 10،12 صفحه قبل رو خوندم چیزی که میخواستم گیرم نیومد واسه همین سوال می پرسم.من میخوام شینگن بگیرم به همراه همسرم.بار اول هر دومونه.من 1ویزا امریکا3سال پیش دارم ویزای کانادا تا 2020 دارم و 14،15تا چین دارم.ترول هیستوری خوبی دارم.نمیدونم از کجا اقدام کنم که هر دومون ویزا بگیریم.از المان عموم یا دختر عموم میتونه دعوتنامه بفرسته فکر میکنین میتونیم بگیریم؟مدارک شغلی هم من و هم همسرم پروانه کسب مغازه داریم.همسرم هم گردش حساب خیلی خوبی دارن 5،6 ماه گذشته ماهیانه حدود200 میلیون گردش داشتن.با دعوتنامه اقدام کنیم برای المان بهتره یا توریستی از جای دیگه؟

Local Moderator

سلام

شما تراول هیستوری، مدارک شغلی و مدارک مالی خوبی دارید، البته وضعیت ویزاهای همسرتون رو نگفتید.

اگر دعوت نامه هم داشته باشید که ظاهراً دارید، شانس بهتری برای ویزا شدن از سفارت آلمان در مقایسه با سایر سفارت ها دارید. اگر یک ویزای قبلی شینگن داشتید، به راحتی از سایر سفارت ها می تونستید مولتی هم بگیرید. نکته اینجاست که به علت نداشتن ویزای قبلی، شانس ویزای توریستی گرفتن برای بار اول از سایر سفارت ها در مقایسه با آلمان کمتره، به همین خاطر به نظرم از سفارت آلمان اقدام کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    دوستان من یه 10،12 صفحه قبل رو خوندم چیزی که میخواستم گیرم نیومد واسه همین سوال می پرسم.من میخوام شینگن بگیرم به همراه همسرم.بار اول هر دومونه.من 1ویزا امریکا3سال پیش دارم ویزای کانادا تا 2020 دارم و 14،15تا چین دارم.ترول هیستوری خوبی دارم.نمیدونم از کجا اقدام کنم که هر دومون ویزا بگیریم.از المان عموم یا دختر عموم میتونه دعوتنامه بفرسته فکر میکنین میتونیم بگیریم؟مدارک شغلی هم من و هم همسرم پروانه کسب مغازه داریم.همسرم هم گردش حساب خیلی خوبی دارن 5،6 ماه گذشته ماهیانه حدود200 میلیون گردش داشتن.با دعوتنامه اقدام کنیم برای المان بهتره یا توریستی از جای دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

شما تراول هیستوری، مدارک شغلی و مدارک مالی خوبی دارید، البته وضعیت ویزاهای همسرتون رو نگفتید.

اگر دعوت نامه هم داشته باشید که ظاهراً دارید، شانس بهتری برای ویزا شدن از سفارت آلمان در مقایسه با سایر سفارت ها دارید. اگر یک ویزای قبلی شینگن داشتید، به راحتی از سایر سفارت ها می تونستید مولتی هم بگیرید. نکته اینجاست که به علت نداشتن ویزای قبلی، شانس ویزای توریستی گرفتن برای بار اول از سایر سفارت ها در مقایسه با آلمان کمتره، به همین خاطر به نظرم از سفارت آلمان اقدام کنید.

شاد باشید.

فکر کنم شما بیشتر از بقیه در جریان کارای من باشید چند تا فورم دیگه هم پاسخم رو دادین و ممنونم.
    همسرم ویزایی نداره ولی مدارک شغلی همونطور که گفتم پروانه کسب 5ساله داره و اینکه گردش مالی خیلی خوب،از گردش مالی من بهتره.برای ماه عسل می خوایم بریم اروپا هر دومون بار اول شینگنمون هست.دعوتنامه از طرف عموم میتونم داشته باشم عموم هم کار اداری داره اونور اداره مهاجرت کار میکنه شانس من 3دانگ سند خونه دارم به اسم خودم یکی 2تا باغ قولنامه ای و زمین قولنامه ای دارم اگر قبول کنن.
    با این اوصاف فکر میکنین المان احتمالش بیشتره بگیریم.همسر مگه دیپند من حساب نمیشه؟

Local Moderator

نظرم من با توجه به مواردی که در خصوص ویزای اول از سایر سفارت ها دیدم و شنیدم، اینه که با توجه به داشتن دعوت نامه و مدارک مالی و شغلی خوب، شانستون از آلمان بیشتره، البته در پروسه ویزا هیچ چیزی قطعی نیست و هرکس بنا به تجربه ای که داره نظرش رو میگه و ممکنه کیس به کیس تفاوت کنه. باز سایر دوستان هم اگر نظر یا تجربه ای دارند حتماً بگن.

مشکل شما نداشتن ویزای شینگن قبلی است، وگرنه اگر ویزای قبلی داشتید، حتی می تونستید از هلند مولتی 3 ماهه بگیرید. به تناسب مدارک مالی و شغلی هم دقت کنید و این که لزوماً مدارک مالی خیلی بالا، شانس رو بیشتر نمی کنه و باید شغلتون نشون بده که این میزان موجودی و گردش براش قابل قبوله.

شاد باشید.

فکر کنم شما بیشتر از بقیه در جریان کارای من باشید چند تا فورم دیگه هم پاسخم رو دادین و ممنونم.
    همسرم ویزایی نداره ولی مدارک شغلی همونطور که گفتم پروانه کسب 5ساله داره و اینکه گردش مالی خیلی خوب،از گردش مالی من بهتره.برای ماه عسل می خوایم بریم اروپا هر دومون بار اول شینگنمون هست.دعوتنامه از طرف عموم میتونم داشته باشم عموم هم کار اداری داره اونور اداره مهاجرت کار میکنه شانس من 3دانگ سند خونه دارم به اسم خودم یکی 2تا باغ قولنامه ای و زمین قولنامه ای دارم اگر قبول کنن.
    با این اوصاف فکر میکنین المان احتمالش بیشتره بگیریم.همسر مگه دیپند من حساب نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    نظرم من با توجه به مواردی که در خصوص ویزای اول از سایر سفارت ها دیدم و شنیدم، اینه که با توجه به داشتن دعوت نامه و مدارک مالی و شغلی خوب، شانستون از آلمان بیشتره، البته در پروسه ویزا هیچ چیزی قطعی نیست و هرکس بنا به تجربه ای که داره نظرش رو میگه و ممکنه کیس به کیس تفاوت کنه. باز سایر دوستان هم اگر نظر یا تجربه ای دارند حتماً بگن.

مشکل شما نداشتن ویزای شینگن قبلی است، وگرنه اگر ویزای قبلی داشتید، حتی می تونستید از هلند مولتی 3 ماهه بگیرید. به تناسب مدارک مالی و شغلی هم دقت کنید و این که لزوماً مدارک مالی خیلی بالا، شانس رو بیشتر نمی کنه و باید شغلتون نشون بده که این میزان موجودی و گردش براش قابل قبوله.

شاد باشید.
    ممنون از راهنماییتون چون کار همسرم و پروانه کسبشون نقره فروشی هست تراکنش و گردش مالی بالا منطقی هست.مثاله اینه که می خوایم ویزا بگیریم و بیشتر هدفمون یونان هست هر جا هم باشه میگیریم و در نهایت میریم یونان.نمیدونم وضعیت یونان چطور هست الان.با شرایط من شما وسایر دوستان صلاح رو در المان میبیننید یا سفارتهای دیگه؟ممنون میشم.

Local Moderator

اصلاً برای درخواست ویزا طرف یونان نرید این روزا که بسیار متغیر و بعضاً غیرمنطقی داره ریجکت می کنه! از کشور دیگه اقدام کنید و بعد از ورود به آن جا، برید سمت یونان ...

چون بار اول درخواستتون برای ویزای شینگن هست، خیلی باید حساب شده اقدام کنید. با بررسی خودتون بین اقدام از آلمان (با دعوت نامه) یا درخواست ویزا از یکی از کشورهایی که بهتر ویزا می ده (اقدام از طریق آژانس معتبر سفارت) یکی رو انتخاب کنید.

شاد باشید.

ممنون از راهنماییتون چون کار همسرم و پروانه کسبشون نقره فروشی هست تراکنش و گردش مالی بالا منطقی هست.مثاله اینه که می خوایم ویزا بگیریم و بیشتر هدفمون یونان هست هر جا هم باشه میگیریم و در نهایت میریم یونان.نمیدونم وضعیت یونان چطور هست الان.با شرایط من شما وسایر دوستان صلاح رو در المان میبیننید یا سفارتهای دیگه؟ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

با سلام من فروردین ماه وقت مصاحبه سفارت آلمان دارم با دعوتنامه برادرم (برای سفر دو هفته ای) که کارمند یک شرکت معتبر آلمانی هست البته شهروند آلمان نیست ، اما درآمد حدود ماهانه 3000 یورو داره و خودم هم اینجا کارمند یک بانک معتبرم و تاییدیه موجودی حدود 8000 یورو هم دارم و سند ملکی هم دارم ویزای یک کشور از اتحادیه اروپا و یکی دو کشور دیگه هم دارم در چند سال اخیر ، نظر دوستان رو ممنون میشم بدونم در مورد احتمال ویزا شدنم . با تشکر . ( البته تاپیک اشتباه خورد ، ویزا برای دیدار هست )

Junior Member

سلام دوستان من تو دو سال اخیر دو تا ویزای شنگن داشتم، اولی 45 روزه دومی 90 روزه مولتی از آلمان، اردیبهشت وقت مصاحبه دارم، لطفا دوستانی که تجربه مولتی بلند مدت داشتن راهنمایی کنید فرم درخواست رو چطور باید پر کرد? آخرین بار مدت اقامت رو 90 زدم و چند بار ورود که همون رو تایید کردن، برای دو ساله چطور باید پر کرد?
    ممنون

سلام
    دوستان دو نفر چند روز دیگه وقت سفارت دارند با دعوتنامه از طرف یه شرکت تو المان رزرو بلیطو طبق متنی که داخل دعوتنامه نوشته تو فایل پیوست هستش رفت برگشت با اقامت 2 ماه گرفتم الان با توجه به متن نوشته شده داخل دعوتنامه که کل هزینه های هتل و غیرو برای مدت اقامت اینارو تقبل کرده رزرو هتلو باید 2 ماهه بگیرن یا اصلا رزرو هتل دیگه لازم نیست ؟
    ممنون اگه کسی نظری داره
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)