صفحه 175 از 423 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

سلام دوستان عزیز،
    سوال من در رابطه با گردش بانکی هست.

اول اینکه با این فرض که دعوتنامه داشته باشیم مانده و گردش حساب حدودا چقدر باید باشه؟ (میدونم مبلغ مشخصی نیست برای همه ولی از دوستانی که رفتن و ویزاشون اوکی شده یا نشده ممنون میشم در صورت امکان مبلغضونو بگن)

و دوم اینکه آیا پرینت ریز حساب باید ببریم که شامل چندین صفحه میشه یا پرینت مجموع گردش که تو یک صفحه بانکها ارایه میدن؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط babakat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    سوال من در رابطه با گردش بانکی هست.

اول اینکه با این فرض که دعوتنامه داشته باشیم مانده و گردش حساب حدودا چقدر باید باشه؟ (میدونم مبلغ مشخصی نیست برای همه ولی از دوستانی که رفتن و ویزاشون اوکی شده یا نشده ممنون میشم در صورت امکان مبلغضونو بگن)

و دوم اینکه آیا پرینت ریز حساب باید ببریم که شامل چندین صفحه میشه یا پرینت مجموع گردش که تو یک صفحه بانکها ارایه میدن؟

ممنونم
    سوال اول را نمی دانم خوب شاید هرچه بیشتر بهتر اما معقول
    سوال دوم هر دو را باید ببری. انگلیسی و با مهر و سربرگ بانک

Junior Member

من هفته پیش ساعت 10 و بیست دقیقه وقت داشتم و ساعت 10 اجازه دادن برم داخل . نیم ساعت یا سه ربع زودتر در محل حاضر باشید خوبه

دوستان یه سوالی
    وقتی هنوز موعد مصاحبه نرسیده چطور بلیط بگیرم یا رزرو کنم؟؟
    یعنی روز مصاحبه باید بلیط خریده باشن؟ اگر وقت مصاحبه 3 مرداد باشه باید بلیط رو چه تاریخی گرفت که نسوزه؟ اگر مصاحبه رو رد بشن یعنی پول بلیط میپره؟؟
    میشه راهنمایی کنین از کجا میتونم بلیط رزرو کنم و هزینه اش توو چه رنجیه؟ آیا باید برم دفتر هواپیمایی یا از سایت خاصی اینکارو کنم؟؟
    سوالم شاید خیلی پیش پا افتاده باشه ولی اولین سفر اروپایی پدر و مادرمه و اطلاعی در این زمینه نداریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط saharfaraji نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    وقتی هنوز موعد مصاحبه نرسیده چطور بلیط بگیرم یا رزرو کنم؟؟
    یعنی روز مصاحبه باید بلیط خریده باشن؟ اگر وقت مصاحبه 3 مرداد باشه باید بلیط رو چه تاریخی گرفت که نسوزه؟ اگر مصاحبه رو رد بشن یعنی پول بلیط میپره؟؟
    میشه راهنمایی کنین از کجا میتونم بلیط رزرو کنم و هزینه اش توو چه رنجیه؟ آیا باید برم دفتر هواپیمایی یا از سایت خاصی اینکارو کنم؟؟
    سوالم شاید خیلی پیش پا افتاده باشه ولی اولین سفر اروپایی پدر و مادرمه و اطلاعی در این زمینه نداریم
    سلام

رزرو پرواز نیازی به هزینه کردن نداره. هر آزانس هواپیمایی برید براتون صادر میکنه بدون هزینه. بگید برای سفارت میخواین. تاریخ رو برای هر زمانی که میخواین برین و تو فرم نوشتید رزرو کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام، ويزاي من اومد، دعتونامه هم نداشتم، يه سوال ؛ توي ويزاي من از نوع c زده و 01 است، ايا من ميتونم از المان برم اسپاينا؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من یه سوال از شما داشتم، ایا سفارت المان بدون دعوتنامه و فقط با رزرو هتل قبول میکنه.
    من برای سپتامبر وقت مصاحبه دارم و برای خرید بلیط هواپیما میخوام اقدام کنم ،
    ولی اکثر اژانسها میگن سفارت المان بدون دعوتنامه قبول نمی کنه.
    و هیچ کس جواب درست نمیده.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran59 نمایش پست ها
    سلام، ويزاي من اومد، دعتونامه هم نداشتم، يه سوال ؛ توي ويزاي من از نوع c زده و 01 است، ايا من ميتونم از المان برم اسپاينا؟
    [/QUOTE
    سلام دوست عزیز
    من یه سوال از شما داشتم، ایا سفارت المان بدون دعوتنامه و فقط با رزرو هتل قبول میکنه.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran59 نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه تبریک میگم بهتون.
    بعد اینکه ممنون میشم در مورد مدارک مربوط به هزینه هاتون و وسع مالی مثل مدارک مربوط به شغل و بیمه و مانده و گردش بانکی در صورت امکان اطلاعاتتون رو به اشتراک بگذارید
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ami7779 نمایش پست ها
    [/QUOTE
    سلام دوست عزیز
    مرسی
    ببينيد دوست عزيز . كاري ب آژانسها نداشته باشيد اونها چون نميتونند دخل و تصرفي در وقت مصاحبه ويزاي المان داشته باشند اينطور ميگن، ب نظر من يكي از منطقي ترين سفارتخانه ها المان است، چون واسه كسي كه برنامه ريزي ميكنه براي سفرش راحت ميتونه كارش را انجام بده و بدون هزينه، شما چرا بخوايد بليط هواپيما بخريد ، برو رزرو كن از طريق تركيش بدون هزينه، برو از بوكينگ هتل رزرو كن بدون هزينه، متاسفانه اژانسها فقط پول الكي ميگيرن، دعوتنامه هم كه من نداشتم، اما بهتر روزي ك ميريد همراه خودتون برنامه سفر داشته باشيد يعني اينكه توي مدتي ك اونجا هستيد روز اول كجا ميريد روز دوم كجا ميريد و ....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)