صفحه 153 از 423 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163203253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجا

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    رم براتون مهر ميزنه. در اصل اولين فرودگاه شنگن براتون مهر ورود ميزنه. توي دوسلدورف ديگه كنترل پاسپورتي نخواهيد داشت.
    بعد گير نميدن كه تو بايد ورودت از المان مي بود ؟ هرچند ما بلطيمون به دوسلدورف هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بعد گير نميدن كه تو بايد ورودت از المان مي بود ؟ هرچند ما بلطيمون به دوسلدورف هست
    ویزای شینگن از هر کشوری صادر بشه باید ورودت به همون کشور باشه. پس یه پرواز به آلمان پیدا کن نه ایتالیا.

شما توي فرمي كه براي ويزا پر كرديد اولين مرز ورودتون رو نوشتين كه از كجا ميخواهيد وارد بشيد (كدوم كشور). حالا اگه مرز وروديتون رو عوض كنيد، مامور كنترل مرزي توي اين مرز ورودي ميتونه بر اساس مقررات فرانتكس (Frontex) از ورود شما جلوگيري كنه و شما رو به كشور مبدا برگردونه، البته تشخيص اين كه به شما اجازه ورود بده يا شما رو برگردونه با مامور كنترل مرز هستش.

Junior Member

سلام دوستان

كسي تجربه سفر به المان با پرواز اروپايي غير مستقيم داره ؟ مثل اليتاليا يا اتريشي

ما با اليتاليا داريم ميريم دوسلدورف . يه استاپ در رم داريم و يه پرواز داخلي از رم به دوسلدورف

يا ايميگريشن رم براي مهر ميزنه يا دوسلدورف ؟

مرسي
    سلام شما اولین ورودتون به محدوده شنگن از هر جایی باشه مهر ورود رو اونجا میزنن ودر واقع بقیه مسیر با اینکه ترانزیت هست ولی یه پرواز داخلی حساب میشه و موقع ورودتون به المان اصلا پاسپورت رو چک نمیکنن
    برای پروازهای خروجی هم برعکس هست یعنی اخرین مرز خروجی شنگن مهر خروج رو میزنه
    ا

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

سلام،
    من یه مقاله م تو یه کنفرانس تو آلمان اکسپت شده و الان میخوام وقت سفارت اضطراری بگیرم چون خیلی وقتم کمه! الان از سفارت آلمان یکی ایمیل زده که دعوتنامه ت رو بفرست...به من دعوتنامه نداده کنفرانسه که!! الان من به رئیس کنفرانس ایمیل زدم گفتم:
    Would you please send me an official letter/or anything else, confirming that I'm attending the conference, to send to the embassy؟
    البته یه ایمیل که توش نوشته اکسپت شده مقاله و یه ایمیل دیگه که گفته رجیسترشن فی انقد میشه و تا فلان روز پرداخت کنید رو هم دارم تو اینباکسم. (این کافیه؟)
    سوال دیگه اینکه چقدر طول میکشه تا ویزا صادر کنن؟؟ میرسم به کنفرانس؟ 5جولای...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام،
    من یه مقاله م تو یه کنفرانس تو آلمان اکسپت شده و الان میخوام وقت سفارت اضطراری بگیرم چون خیلی وقتم کمه! الان از سفارت آلمان یکی ایمیل زده که دعوتنامه ت رو بفرست...به من دعوتنامه نداده کنفرانسه که!! الان من به رئیس کنفرانس ایمیل زدم گفتم:
    Would you please send me an official letter/or anything else, confirming that I'm attending the conference, to send to the embassy؟
    البته یه ایمیل که توش نوشته اکسپت شده مقاله و یه ایمیل دیگه که گفته رجیسترشن فی انقد میشه و تا فلان روز پرداخت کنید رو هم دارم تو اینباکسم. (این کافیه؟)
    سوال دیگه اینکه چقدر طول میکشه تا ویزا صادر کنن؟؟ میرسم به کنفرانس؟ 5جولای...
    احتمالا رجیستریشن فی رو که پرداخت کنید براتون دعوتنامه رسمی میفرستن.

سلام دوستان

كسي تجربه سفر به المان با پرواز اروپايي غير مستقيم داره ؟ مثل اليتاليا يا اتريشي

ما با اليتاليا داريم ميريم دوسلدورف . يه استاپ در رم داريم و يه پرواز داخلي از رم به دوسلدورف

ايا ايميگريشن رم براي مهر ميزنه يا دوسلدورف ؟

مرسي
    من سال 2007 با پرواز اتریشی رفتم پاسم تو وین مهر خورد دفعه بد که رفتم سفارت آلمان اولین گیری که بهم داد گفت چرا رفتی اتریش

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    احتمالا رجیستریشن فی رو که پرداخت کنید براتون دعوتنامه رسمی میفرستن.
    رجیسترشن فی رو نوشته تو خود کنفرانس پرداخت باید بکنیم! ولی الان یه ساعت پیش دعوتنامه رسمی فرستاد (در کمتر از 1ساعت) و فرستادم به سفارت و وقت اضطراری گرفتم
    الان سوالم اینه: وقت سفارت رو به من 19 ژوئن دادن... من باید 5 جولای اونجا باشم (یعنی 15 روز بعدش)... بنظرتون ویزام میاد تو این فاصله؟؟
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    رجیسترشن فی رو نوشته تو خود کنفرانس پرداخت باید بکنیم! ولی الان یه ساعت پیش دعوتنامه رسمی فرستاد (در کمتر از 1ساعت) و فرستادم به سفارت و وقت اضطراری گرفتم
    الان سوالم اینه: وقت سفارت رو به من 19 ژوئن دادن... من باید 5 جولای اونجا باشم (یعنی 15 روز بعدش)... بنظرتون ویزام میاد تو این فاصله؟؟
    راستش ویزای پدر و مادر من رو پارسال تقریبا 14 روز بعد از مصاحبه دادن، وقت اضطراری هم نگرفته بودن. به نظر من ویزای اضطراری رو حتی سریعتر هم ممکنه بدن. اگر براتون امکانش هست بلیط هواپیماتون رو رزرو کنید و بیمه مسافرتیتون رو هم بخرید. مدارکی رو که توی سایت سفارت نوشته هرچه سریعتر و با همون ترتیبی که نوشته آماده کنید. امیدوارم که ویزاتون به موقع آماده بشه.

فوری! خواهش می‌کنم در صورتی که راهکاری دارید ظرف همین امروز من رو در جریان بگذارید.
    من دیروز برای ویزای شنگن به سفارت آلمان مراجعه کردم. از مرحله کارهای دعوتنامه تا گرفتن وقت و آماده کردن مدارک ۴ تا ۵ ماه وقت منو گرفت. دیروز تا رفتم و مدارک رو به باجه تحویل دادم بهم پس داد و گفت عکست از یک سال قدیمی‌تره. هر چی بالا و پایین رفتم قبول نکرد و گفت برو وقت جدید بگیر. این یعنی ابطال دعوتنامه فعلی، ابطال همه مدارک زمان‌دار، ابطال رزرو بلیط و بیمه و همه بدبختی‌هایی که کشیدم به خاطر یک قطعه عکس که ۱ ماه از تاریخ تموم شدن اعتبارش می‌گذره. صرفنظر از اینکه من فقط تیر و مرداد رو برای سفر وقت داشتم و دیگه شانسی برای امسال برام باقی نمی‌مونه. خواهش می‌کنم اگر راهکاری دارید که من بتونم ظرف این هفته دوباره برای تحویل مدارک به سفارت مراجعه کنم به من بگید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)