صفحه 10 از 423 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی آلمان

سلام دوستان

من چند تا سوال داشتم :
    1- من وقت ویزا رو گرفتم و دقیقا همون روز کپی پاسپورت به همراه تاریخ و ساعت مصاحبه رو ایمیل کردم . ولی بعد از 2 هفته هنوز confirmation از سفارت دریافت نکردم . این تاییده وقت سفارت حدودا چقدر طول می کشه ارسالش ؟؟؟
    بعد از ارسال کپی پاسپورت تنها این ایمیل روگرفتم که فکرنمی کنم تاییده باشه :
    با سلام،
    این نامه الکترونیک به صورت خودکار ارسال می گردد.
    شما یک نامه الکترونیک به آدرس Terminbuchung@tehe.diplo.de ارسال نموده اید. این آدرس پست الکترونیک تنها برای گرفتن وقت مصاحبه استفاده می گردد.
    در صورتی که همراه این نامه الکترونیک، تصویر گذرنامه و اطلاعات مربوط به وقت مصاحبه رزرو شده خود را ارسال نموده اید، وقت تعیین شده شما بدینوسیله تأیید می گردد.
    در صورتی که همراه این نامه الکترونیک، تصویر گذرنامه خود را بدون ذکر تاریخ وقت مصاحبه ارسال نموده اید، لطفاً همین امروز مجدداً تصویر گذرنامه خود را با ذکر تاریخ وقت مصاحبه برای ما ارسال نمائید. در غیر این صورت وقت مصاحبه شما در پایان امروز به صورت خودکار حذف خواهد شد.
    در صورتی که در این نامه الکترونیک، تنها تاریخ وقت مصاحبه خود را اعلام نموده اید و تصویر گذرنامه خود را ارسال ننموده اید، لطفاً همین امروز مجدداً تصویر گذرنامه خود را با ذکر تاریخ وقت مصاحبه برای ما ارسال نمائید. در غیر این صورت وقت مصاحبه شما در پایان امروز به صورت خودکار حذف خواهد شد.
    با تشکر
    بخش روادید سفارت آلمان
    2-برای ویزای شنگن (دیدار اقوام ) احتیاجی به تایید مدارک توسط سفارت هست ؟؟

Junior Member

سلام، دوهفته ی دیگه ی وقت سفارت دارم ممنون میشم اگه زود جواب بدید.
    من دانشجو هستم و دعوتنامه از طرف یکی از دوستانم دارم برای ویزای دیدار از بستگان.
    میخواستم بدونم تو حسابم حداقل چقدر پول باید باشه تا از طرف سفارت با مشکل برخورد نکنم؟
    گذاشتن سند آیا ضروریه؟

Junior Member

سلام،
    مادر من متأسفانه اشتباه كرده و وقت سفارت رو درست نگرفته و روز مصاحبه نتونسته برأي ويزا أقدام كنه. متاسفانه مادرم مريض هست و نمىتونه تو مرداد بيايد ، من چه جوري براش وقت اضطراري بگيرم؟ مرسي إز راهنمايى

Junior Member

سفارت المان دعوتنامه ای که از طرف یه دوست فرستاده شده رو قبول میکنه یا حتما باید از طرف یک خویشاوند فرستاده بشه؟

Junior Member

به آقاي مالكي مي تونيم فارسي ايميل بزنيم؟ اصلا ايميل بزنيم جواب مي دن من مي خوام فاميلمو درست كنم موقع وقت گرفتن اشتباه وارد كردم براي ويزاي توريستي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام...من یک سوال دارم اگه جواب بدید ممنون می شم1- برای ویزای شنگن (از طریق سفارت آلمان) آیا باید مدارکی که در چک لیست ویزا اومده -- رو ترجمه کنیم و ببریم سفارت روزی که نوبت داریم؟ یا فقط نسخه فارسیش کافیه؟2- آیا باید بیمه مسافرتی رو همون روز ببریم؟ یا روزی که ویزا دادن؟3- میشه یه بیمه ارزون معرفی کنید..سوال اولم خیلی مهمه...ممنونضمنا دوست عزیز به آقای مالکی فقط می تونید انگلیسی یا آلمانی ایمیل یزنید....

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    سلام...من یک سوال دارم اگه جواب بدید ممنون می شم1- برای ویزای شنگن (از طریق سفارت آلمان) آیا باید مدارکی که در چک لیست ویزا اومده -- رو ترجمه کنیم و ببریم سفارت روزی که نوبت داریم؟ یا فقط نسخه فارسیش کافیه؟2- آیا باید بیمه مسافرتی رو همون روز ببریم؟ یا روزی که ویزا دادن؟3- میشه یه بیمه ارزون معرفی کنید..سوال اولم خیلی مهمه...ممنونضمنا دوست عزیز به آقای مالکی فقط می تونید انگلیسی یا آلمانی ایمیل یزنید....
    يکی از اقوام من که چند هفته پيش واسه شينگن رفته بود مدارکش فارسی بود (مثل گواهی اشتغال به تحصيل و اينا)
    بيمه رو همون روز بايد ببرين. ميتونين از پاساژ کنار سفارت بگيرين يا از خود نمايندگی بيمه. واسه بيمه کوتاه مدت شينگن فکر نميکنم اختلاف قيمت قابل توجهی بين بيمه های مختلف باشه
    به آقای مالکی بايد آلمانی يا انگليسی ميل زد، ولی فکر نميکنم اگه کارتون ربطی به تحصيل نداشته باشه جواب بدان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

سلام
    من باید برای یک سری از مصاحبات برای پذیرش مقطع دکتری به یکی از دانشگاه های المان سفر کنم(به مدت یک ماه). اما نمیدونم ویزای من چه نوعی محسوب میشه؟ مدارک لازم برای ویزا چیه؟ آیا مدارک تحصیلات من برای گرفتن ویزا اجباریه(منظور شما از مدارک تحصیلی چیه؟) با توجه به اینکه شما برای کنفرانس شرکت کرده اید میتوننید راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamho12 نمایش پست ها
    سلام
    من باید برای یک سری از مصاحبات برای پذیرش مقطع دکتری به یکی از دانشگاه های المان سفر کنم(به مدت یک ماه). اما نمیدونم ویزای من چه نوعی محسوب میشه؟ مدارک لازم برای ویزا چیه؟ آیا مدارک تحصیلات من برای گرفتن ویزا اجباریه(منظور شما از مدارک تحصیلی چیه؟) با توجه به اینکه شما برای کنفرانس شرکت کرده اید میتوننید راهنماییم کنید.
    برای اين نوع کارها واسه ويزای شينگن اقدام کنيد

Junior Member

برای ویزای شینگن مدارک تحصیلی الزامیه؟ مدارک من موقته و قابل ترجمه نیست. همچنین میخاستم بذونم سند ملکی را چگونه باید تحویل سفارت داد؟
    حساب بانکی در حدود 10 تومان دارم. دعوت نامه هم دارم که درش قید شده خرج سفر و مسکن به عهده دانشگاه هست. حالا باید برای مصاحبه رزو هتل را هم ببرم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)