صفحه 102 از 423 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط qty نمایش پست ها
    ممنون خوب الان باید چه کار کنم دوباره ثبت نام شون کنم ؟
    ميشه لطفا جواب بدين؟ الان درخواست ما رد شده؟

پیش فرض پاسخ : ویزای شنگن آلمان (توریستی، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و ..)

نقل قول نوشته اصلی توسط qty نمایش پست ها
    ميشه لطفا جواب بدين؟ الان درخواست ما رد شده؟
    منم مشکل مشابه دارم. امکان ثبت نام دوباره نیست چون پاسپورت ثبت شده
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

سلام،
    جهت وقت گرفتن برای پدر و مادر، با توجه به سیستم جدید چطوری میشه به سفارت فهموند که این دو زن و شوهر هستن تا وقت مصاحبه در یک روز بدن؟ ایا کسی تجربه ای مشابه داشته که بخواد برای دو نفر در یک روز وقت بگیره؟
    با سپاس

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yas44552224788 نمایش پست ها
    دوستان سلام. گواهی اشتغال به کار من از یک شرکت خصوصی هستش ولی نمیتونه بهم نامه رو به انگلیسی بده . من میتونم ترجمه کنم و بدم سفارت ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    اگه نامه تو سربرگ شرکت باشه و مهر و امضا داشته باشه و بیمه هم از طرف اون شرکت واستون رد شده باشه برید اداره بیمه سوابق بیمه رو بگیرید دفترچه بیمه رو هم داشته باشید اونوقت میشه گواهی رو فقط با مهر مترجم ترجمه کرد ولی مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخوره مگه اینکه روزنامه رسمی شرکت را هم داشته باشید که مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوره. البته برای سوابق کاری ترجمه رسمی تو سربرگ دادگستری با مهر مترجم کافیه و نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست.

سلام.
    من یک ماه میشه که برای مادرم درخواست وقت سفارت دادم ولی هنوز هیچ ایمیلی نیومده که وقت سفارت به من بدن. فقط همون روز یک ایمیل اومد که شماره رفرنس داشت و گفته بود که منتظر ایمیل وقت سفارت باشید . آیا امکان این هست که من پیگیری کنم که چرا به من ایمیل نمی زنند ؟

Junior Member

سلام
    من 8 سپتامبر( 6 هفته پیش) درخواست وقت سفارت دادم ولی هنوز غیر از اون ایمیلی که شماره رفرنس توش هست هیچ ایمیل دیگه ای دریافت نکردم. به نظرتون چی کار کنم؟
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه آیا مدارکی مثل شناسنامه، گواهی اشتغال به کار، گواهی تامین اجتماعی، سند ازدواج و ... باید ترجمه بشه یا اینکه اصل فارسیش کفایت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood55 نمایش پست ها
    سلام
    من 8 سپتامبر( 6 هفته پیش) درخواست وقت سفارت دادم ولی هنوز غیر از اون ایمیلی که شماره رفرنس توش هست هیچ ایمیل دیگه ای دریافت نکردم. به نظرتون چی کار کنم؟
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه آیا مدارکی مثل شناسنامه، گواهی اشتغال به کار، گواهی تامین اجتماعی، سند ازدواج و ... باید ترجمه بشه یا اینکه اصل فارسیش کفایت میکنه؟
    برای ویزای شنگن طبق محتوای سفارت جایی حرف از سند ازدواج من ندیدم و کلا چیزی ترجمه ای نیاز نیست بشه.
    سند ازدواج رو در ویزای اقامت هست که باید ترجمه و تایید بشه.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iranabad نمایش پست ها
    سلام،
    جهت وقت گرفتن برای پدر و مادر، با توجه به سیستم جدید چطوری میشه به سفارت فهموند که این دو زن و شوهر هستن تا وقت مصاحبه در یک روز بدن؟ ایا کسی تجربه ای مشابه داشته که بخواد برای دو نفر در یک روز وقت بگیره؟
    با سپاس
    برای من هم این مشکل بود علاوه بر اینکه برای خودم هم میخواستم وقت بگیرم. هیچ جای فرم اشاره نمیکنه به این. حالا باز برای فرزند یک گزینه گذاشتند. ولی چون همزمان درخواست میدی احتمال اینکه تو یک روز وقت بدن زیاده ولی اگه هم ندادن بهتره هر دو سر اولین وقت برن. احتمالا اجازه میدن چون هر دو پرونده باید با هم بررسی بشن. دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند کمک کنند لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    اگه نامه تو سربرگ شرکت باشه و مهر و امضا داشته باشه و بیمه هم از طرف اون شرکت واستون رد شده باشه برید اداره بیمه سوابق بیمه رو بگیرید دفترچه بیمه رو هم داشته باشید اونوقت میشه گواهی رو فقط با مهر مترجم ترجمه کرد ولی مهر دادگستری و وزارت خارجه نمیخوره مگه اینکه روزنامه رسمی شرکت را هم داشته باشید که مهر دادگستری و وزارت خارجه بخوره. البته برای سوابق کاری ترجمه رسمی تو سربرگ دادگستری با مهر مترجم کافیه و نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست.
    اصلا نیاز به نامه انگلیسی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vortex نمایش پست ها
    سلام.
    من یک ماه میشه که برای مادرم درخواست وقت سفارت دادم ولی هنوز هیچ ایمیلی نیومده که وقت سفارت به من بدن. فقط همون روز یک ایمیل اومد که شماره رفرنس داشت و گفته بود که منتظر ایمیل وقت سفارت باشید . آیا امکان این هست که من پیگیری کنم که چرا به من ایمیل نمی زنند ؟
    تاریخ سفر را برای کی زده بودید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)